Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник комод, до чого сниться комод уві сні

До чого вночі сниться комод? Ці меблі уві сні уособлює сімейні відносини, обіцяє забезпеченість, наступ взаєморозуміння, гармонії. Але сонник дає також інші тлумачення: можливі неприємності, розбрати, таємниці подружжя один від одного.

Можливий розлад через таємниць, недовіри

Цей предмет меблів символізує шлюб сплячого, але частіше — його негативні грані. Так, відкривати комод означає: таємниця когось із подружжя незабаром стане відома іншому і принесе серйозний розлад.

Наснилося закривати його? Сонник повідомляє: сплячий закриє свою душу від другої половинки. Це стане причиною негараздів.

Попереду благополуччя, розуміння з боку чоловіка

До чого сниться комод, набитий білизною? Наяву вас чекає достаток, благополуччя. Якщо речі там акуратно складені — справи йтимуть добре.

Жінці бачити на комоді уві сні слоників віщує: чоловік зрозуміє і буде цінувати її старання зі створення затишку.

Яким він був?

Тлумачення сну можливо відповідно до того, який він:

 • Дуже красивий, різьблений — будете жити в розкоші;
 • Білий — дізнаєтеся приємну новину або отримаєте посилку;
 • Старовинний, червоного дерева — до достатку, забезпеченості;
 • Чорного дерева — чекають неприємності;
 • Подряпаний — розлад у родині через брак коштів.
 • Приємні зустрічі, весілля

  Незаміжньої дівчини бачити дуже гарний комод уві сні означає: відбудеться випадкова зустріч, яка виявиться доленосною. Вона може привести до створення сім’ї.

  Схоже значення має приснився предмет обстановки білого кольору. Він обіцяє довгоочікувану зустріч, приємні сюрпризи або навіть весілля.

  Сонник Міллера: вам чогось дуже не вистачає

  До чого сниться порожній комод? Таке сновидіння, а також сюжет, коли сплячий не може знайти там потрібну річ, вказує: йому дуже не вистачає чогось давно забутого.

  Сімейні сварки, неприємності

  Наснилося висувати ящики комода? Можлива сімейна сварка в присутності сторонньої людини. Краще все ж з’ясовувати стосунки наодинці.

  Безлад в ньому або випали речі уві сні сигналізують, за сонником: хтось дізнається про ваш секреті, і це принесе неприємності.

  Бачити там брудна білизна — неприємні спогади отруюють вам життя. Постарайтеся примиритися з минулим, пробачити свої помилки.

  Хтось вас зраджує, остерігайтеся конфліктів

  Шукати в ящиках комода щось і не знаходити — один із знайомих або друзів давно вас зраджує, причому, він зміг таким чином отримати користь для себе.

  Зламаний предмет обстановки, згідно сонником, обіцяє сімейні чвари, конфлікти, негаразди. Постарайтеся все ж знайти компроміс з чоловіком (дружиною), щоб уникнути розриву.

  Вдалий шлюб, взаєморозуміння

  Бачити антикварний гарний комод ручної роботи уві сні означає: треба буде спілкування з дуже цікавою особистістю. Людина кожен раз буде вражати вас оригінальністю, глибиною своїх думок.

  До чого сниться, ніби він ідеально відповідає інтер’єру будинку? Сонник пояснює: в родині сплячого настане час щастя, гармонії, взаєморозуміння.

  Приснився грунтовний, добротний предмет обстановки? Бачення обіцяє вельми вдалий шлюб, хороші відносини.

  Купили новий і привезли додому? Сновидіння підказує: незабаром почнете будівництво нового будинку.

  Сонник комод, до чого сниться комод уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: