Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник кімнатні квіти, до чого сниться кімнатні квіти уві сні

Кімнатні квіти це прекрасний спосіб внести в своє звичайне життя трохи природної свіжості і природної краси. Але, до чого сниться сон про них? Сонник розгляне найбільш популярні значення того, що наснилося вночі уві сні.

Основний символізм

Практично всі, до чого сняться кімнатні квіти, має відношення до того, в чому сновидец особисто бере участь. Це може бути будь-яку справу, хобі, робота, будинок і навіть сім’я. При цьому зовнішній вигляд рослин символізує поточну або майбутню ситуацію.

Традиційно кімнатні квіти в горщиках уособлюють домашнє вогнище і власне самих домочадців. Тому не дивуйтеся, якщо уві сні вам доводиться їх поливати, пересаджувати, підгодовувати і всіляко дбає. Саме це і відбувається в реальності кожен день.

Нова справа

Природно, сонник рекомендує тлумачити подібне сновидіння тільки в тому випадку, якщо ви напередодні не займалися квітникарством. Мабуть, це приснилося просто продовження процесу. Інша справа якщо в нічних мареннях вам довелося бачити якісь екзотичні квіти в горщиках, про які ви наяву навіть не чули.

Сонник рекомендує відновити в пам’яті кожну деталь сну. Ймовірно, в майбутньому вам доведеться взятися за нову справу, яке приведе вас в деяке здивування.

І якщо рослини виявляться квітучими і здоровими, то можна розраховувати на удачу. Якщо ж кімнатні квіти в нічних мареннях зів’яли, то наяву негайно займіться своїми справами і будинком.

Дії

Сонник звертає вашу увагу, що зрозуміти,, до чого сниться той чи інший сон допоможуть дії, які ви робили. Наприклад, якщо вам приснилося, що ви садили нові паростки, то дуже скоро в житті з’явиться будь-яку справу, яка зажадає від вас максимальної самовіддачі.

Те ж саме стосується сну, в якому вам довелося пересаджувати квіти, наприклад, в свіжу землю або велику ємність. Це явний знак про те, що пора навести порядок в домі і на роботі.

Особливе значення сонник приділяє такого моменту, як поява кімнатних квітів. До чого, наприклад, приснилося, що вам їх подарували? Значення цього сновидіння зазвичай буває буквальним — хтось піднесе вам великий сюрприз і не завжди позитивного характеру.

А ось якщо вам особисто довелося купувати кімнатні квіти в горщиках, то сонник вважає, що таким чином відбивається ваш реальний вибір. Тут слід пригадати забарвлення і, головне, зовнішній вигляд квітів.

Стан

При тлумаченні сну сонник радить пригадати стан кімнатних квітів. Якщо ви просто бачили їх в своєму будинку, то це сниться до процвітання, добробуту і загального успіху. Але тільки в тому випадку, якщо вони були квітучими і красивими.

Найменший натяк на в’янення є тривожним сигналом. Ще гірше, якщо приснився сон про зламані, згнилі і засохлі суцвіття. Як мінімум це обіцяє сумну звістку, а як максимум застій, скандали, хвороби.

Чи не складно самостійно зрозуміти, до чого в цьому випадку сниться поливати зів’ялий паросток. Вам треба буде докласти всіх зусиль, щоб буквально повернути щось (когось) до життя. В останній ситуації це не обов’язково фізична допомога, найімовірніше доведеться підтримувати морально. Що далі станеться з паростком в нічному баченні, то і буде підсумком докладених зусиль.

Оригінальна інтерпретація

До чого ще можуть наснитися кімнатні квіти? Вони можуть відображати душевний стан і звички сновидіння. Причому придбані свідомо. На це вказує зокрема сон, в якому вам довелося садити, а потім поливати маленький паросток.

Якщо він розцвів у вас на очах, значить, новий спосіб життя принесе успіх. А ось пересаджувати уві сні вже квітуча рослина не дуже добре. Сонник вважає це явним знаком про вашу надмірної турботи і опіки. Іноді варто дати трохи волі і своїм звичкам, і справах, і людям.

Сонник кімнатні квіти, до чого сниться кімнатні квіти уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: