Сонник кімнатні рослини в горщиках, до чого сниться кімнатні рослини в горщиках уві сні

Пояснюючи, до чого сняться кімнатні рослини в горщиках, частіше усього іншого, сонники кажуть про те, що сновидіння чекають якісь сімейні перипетії. Але не варто побоюватися, що наступні події будуть пов’язані тільки з проблемними ситуаціями, цілком можливо, що поринете в несподіване пригода, яке розбавить ваші сірі будні. Головне — не ігноруйте подробиці, які ви бачили уві сні.

Пророцтва Міллера

Сонник Міллера, тлумачачи,, до чого сниться кімнатна рослина в горщику, пояснює це тим, що сновидець тяготиться сімейними турботами. Рада, що дає тлумач, полягає в перерозподілі обов’язки між домочадцями, причому так, щоб звільнити себе від набридли справ.

Що росло в горщику на підвіконні

Рослини, що ростуть уві сні в кашпо, в принципі, мало чим відрізняються один від одного по тлумаченню, проте деякі відмінності є. Отже, уві сні ви бачили:

 • Герань — обіцяє гармонію в шлюбі;
 • Незабудка означає якусь відстороненість від проблем, небажання вирішувати їх;
 • Лимонне дерево — віщує мінливий настрій;
 • Папороть — не варто йти на відкритий конфлікт, проявіть гнучкість;
 • Фікус — вам зовсім не доведеться переживати.
 • Квітучі рослини — ознака радості

  При загальній схожості тлумачення сну про те, до чого сняться кімнатні рослини в горщиках, все ж деякі відмінності існують, стверджують сонники. І полягають вони в тому, яку рослину наснилося: квітуче чи ні.

  Так, наприклад, згідно з сонником пастора Лоффа, приснився квітка з яскравими пелюстками обіцяє сприятливий збіг обставин. Особливо, якщо уві сні ви відчували приємний аромат, що виходить від нього.

  Дрібні непомітні квіточки кімнатної рослини пророкують дрібні радості, вважає Циганський тлумач. А ось, за версією Місячного сонника, такий сюжет віщує перемогу над власними страхами.

  Декоративна зелень, як символ мудрості

  Дещо по-іншому трактують сонники сюжети, в яких ви бачите НЕ квітучі, а зелені кімнатні рослини в горщиках у себе на підвіконні.

  У Східному сонник є таке пояснення даному образу: завжди пам’ятайте, що розум і мудрість — це різні якості. Тому, приймаючи рішення, керується не книжковими рекомендаціями, а особистим досвідом і порадами мудрих людей.

  Наснилося, що ви поливаєте зелену пальму в діжці? Це символ того, що ви зумієте зробити правильні висновки в ситуації, що склалася.

  Зів’ялі квіточки: Від втрат до набуття

  Не потрібно володіти об’ємними знаннями в тлумаченні сновидінь, щоб зрозуміти, до чого сняться засохлі або пониклі квіти в горщику. Такі мрії практично завжди означають невдачі і втрати.

  Наснилося, що зів’яла улюблена герань? Будьте готові до того, що ви посваритеся з чоловіком. Гарний гібіскус в діжці скинув уві сні свої листочки? Проявіть м’якість, спілкуючись з дітьми та людьми похилого віку родичами.

  І тільки лише висохлий кактус уві сні означає початок періоду благодаті. Все, що гнітило вас і заважало жити, зникне з вашого життя, поступившись місцем тріумфу від знайденого щастя.

  Сонник кімнатні рослини в горщиках, до чого сниться кімнатні рослини в горщиках уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: