Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник кімнатні рослини, до чого сниться кімнатні рослини уві сні

До чого сняться кімнатні рослини? Якщо уві сні вони цвітуть, то сімейне життя буде радувати маленькими радощами, якщо зів’яли, то будьте готові до складнощів в будинку. Вірну інтерпретацію з урахуванням різних деталей дасть сонник.

Що ви приховуєте?

До чого сниться багато кімнатних насаджень? Це явна ознака того, що ви намагаєтеся приховувати потаємні почуття від оточуючих.

Багато різних квіточок, на думку сонника, символізують жаль про минулу радості і нові надії.

Довелось бачити багато різних рослин? Ваше життя буде наповнена настільки ж різноманітними подіями.

Живіть в достатку!

Наснилися кімнатні рослини в горщику? Це відображення ваших настроїв на найближчий час. По виду і стану рослинних вихованців можна судити про їхній характер.

Якщо приснилося витка рослина в горщику, то хтось із домочадців явно сидить у вас на шиї.

Уві сні квітка в горщику із землею відображає достаток і довге життя. Якщо ж вам подарували горшкових квітка, то гряде звістка про смерть родича.

Трактування по Міллеру

До чого сняться зелені кімнатні рослини? Сонник Міллера впевнений, що настають турботи, які, однак, принесуть глибоке моральне задоволення.

Коли тлумачити?

Якщо приснилися зелені рослини, то ви заслужили благополуччя. Сонник також вважає, що це натяк на отримання знань, які в майбутньому принесуть розуміння і щастя.

Взагалі зелені кімнатні рослини є уві сні фонової декорацією. І тлумачення сну має значення лише в тому випадку, якщо та чи інша насадження чимось зверне на себе увагу.

Розшифровка по виду

У цьому варіанті сонник радить якомога точніше пригадати його вид або хоча б колір.

 • Білі — радість, свято.
 • Жовті — незначна перешкода.
 • Червоні — рух, прогрес.
 • Чорні — траур. хвороба.
 • Коричневі — зрада.
 • Кучеряві — брехня, плітки.
 • Кактусові — відчуженість, черствість.
 • Якщо привиділася герань, то виповниться найпотаємніше бажання. Бачити уві сні орхідею — до удачі в ризикованому підприємстві або виграшу.

  Розберіться!

  В ночі з’явилися квіткові коріння? Сонник підозрює, що вам необхідно переглянути якусь проблему, дістатися до її суті.

  Якщо коріння пошкоджені, то вашим планам зашкодять серйозні прорахунки. Постарайтеся переосмислити ситуацію і знайти в ній слабину перш, ніж станеться непоправне.

  Не захоплюйтеся!

  До чого сняться квітучі кімнатні рослини? Це красномовний ознака безхмарним і досить забезпеченої сімейного життя.

  Бачити уві сні квітучі паростки означає, що ви почуєте несподіваний комплімент від коханого.

  Якщо ж наснилися одні листя і стебла без квітки, то сонник вважає, що вас буквально захопить круговорот домашніх справ, і ви забудете про інших задоволеннях.

  Не турбуйтеся!

  Уві сні довелося поливати розточення в горщиках на підвіконні? Справа, в якому ви берете участь, принесе збитки і розлади.

  Кімнатні рослини, які довелося поливати в ночі, попереджають про прикрощі і розладах з власної вини.

  Помиріться!

  До чого сняться кімнатні рослини, які довелося пересаджувати? Це означає, що ви знайдете нову надію.

  Пересаджувати відростки уві сні — до примирення після давньої сварки. Якщо трапилося садити нові розточення, то сонник впевнений, що ви зробите мудрий і благородний вчинок.

  Займіться здоров’ям!

  Що значить, якщо в мріях рослинка засохло? Це знамення завершення відносин або ж хвороби.

  Наснилося, що одне або кілька рослин засохло? Займіться власним здоров’ям і приділіть увагу домочадцям.

  Сонник кімнатні рослини, до чого сниться кімнатні рослини уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: