Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник кільце — до чого сниться?

Ісламський Сонник

Якщо уві сні ви трималися за ручку на двері, виконану у вигляді кільця, значить, ви вірні Ісламу. Висмикувати кільце з своїх дверей повинен знати, що наяву він здійснює діяння, за яке буде засуджений оточуючими. Побачити у себе на нозі кільце зі срібла або золота — туга або клопоти. Можливо, також, вам загрожує тюремне ув’язнення. Якщо жінці довелося знайти в своєму кільці на нозі недолік або, навпаки, поліпшення, в її житті скоро відбудуться зміни. Той, у кого дружина носить під серцем дитину, побачивши уві сні велике кільце із золота, може бути впевнений, що у нього народиться син.

Зламане кільце обіцяє розлучення. Кільце, зняте з руки представника влади, віщує йому відсторонення від посади або втрату важелів управління. Можливо, для нього це знак прийдешнього розлучення з дружиною. Для жінки такий сон — ознака смерті чоловіка. Холостяк, надів кільце уві сні, незабаром одружується. Жінка, яка отримала кільце, народить дитину або стане заміжньою. Перстень з дерева — лицемірна жінка. Прийняти срібний перстень від Пророка, аліма або с. а.с — хороша новина про отримання знання і успіху. Але не чекайте добра, якщо це кільце було залізним або золотим.

Побачивши, як ви відправляєте кільце до людей свого народу, але отримуєте назад, остерігайтеся відмови під час сватання. Приснився перстень — достаток, тріумф, панування. Відповідно, будь-яка вада в нім — вада в тому, що він символізує. Знайдене уві сні кільце пророкує вам або поява на світ дитини, або весілля, або вигоду, яку принесе іноземець. Великими збитками, а можливо і смертю дитини, може обернутися сон, в якому з кільця випадає дорогоцінний камінь. Якщо уві сні ви одягаєте срібний перстень в повній впевненості, що це подарунок Аллаха — насправді ви станете набожним і гречної.

Сімейний Сонник

Сон про кільці означає зв’язку, дружбу, союз, прихильність, заручення. Отримувати кільце уві сні означає, що хтось вірить вам або любить вас, або ж зробить вам пропозицію. Бачити уві сні золоті кільця і ​​персні у себе віщує почесті, багатство і благополуччя. Зламати або втратити кільце уві сні — символ розриву відносин і втрати коханої людини. Отримати бронзове кільце в подарунок уві сні — до розчарувань, які ви будете сильно переживати, особливо якщо кільце буде мати гострі кінці. Бачити кільця уві сні на інших означає, що скоро ви опинитеся в суспільстві заможних людей і заведете нові знайомства. Кільце з бурштину уві сні бачити або носити — хороший знак (але тільки для дам).

Залізне кільце отримати уві сні — знак важкою, але заможне життя. Дві обручки побачити уві сні — до заручин. Якщо побачите, що вони повисли в повітрі, то заручини буде відкладена або ж зовсім не відбудеться. Розмова про розмір обручок уві сні чути — знак того, що скоро ви почуєте освідчення в коханні. Розмір кільця уві сні означає, наскільки велика ваша любов. Обручка носити уві сні — знак щасливого сімейного життя або швидкого заручення. Втратити його — до досади; отримувати — вірність коханого. Якщо уві сні ви милуєтеся своїм обручкою, то сон пророкує вам щастя і благополуччя в сімейному житті. Якщо ж кільце раптом потьмяніє, то ваше щастя несподівано насупиться якимось неприємним подією — сваркою або зрадою. Дивіться тлумачення: Коштовності.

Сонник Лоффа

Приснилося кільце може уособлювати собою договір або покладання на себе якихось зобов’язань — наприклад, пов’язаних зі вступом у шлюб. У ряді випадків кільця служать зазначенням на прагнення сновидіння прийняти зобов’язання на себе або ж переконатися в тому, що інші особи взяли на себе зобов’язання по відношенню до нього або до якогось підприємству. Якщо приснилося чарівне кільце, це може означати, що сновидець отримав від долі надприродні можливості.

«Пшеничні кола» або кільця, намальовані на землі, пов’язані з захистом, оскільки кільце служить кордоном, яку не дозволено перетинати злим силам. У снах такого роду ви можете відчувати занепокоєння через невблаганно наближаються до вас обставин і відчувати потребу в заступництві. Кільце вами уві сні було знайдено або ви його зробили самі? Чи є у вас відчуття, що ви в змозі його контролювати? Згадайте, можливо, хтось використовував дане кільце для отримання над вами влади, і якщо це так, то хто це був.

Сучасний Сонник

Якщо в снах на вівторок ви побачили на своєму пальці колечко, то ваші діти доставлять вам незабаром радісні хвилини. Сон на понеділок, в якому вас обдарували колечком, знаменує те, що в ваших любовних відносинах закінчився період тертя і настала повна гармонія. У ніч на суботу зламане кільце сниться до скандалів і сварок із супутником життя.

Снилися кільця на чужих пальцях — значить, ваш новий знайомий дуже швидко набридне вам, і ви станете перейматися ім. Такий же сон на неділю попереджає про можливі плітки, яких ви повинні остерігатися. Втрата свого колечка сниться до того, що ви можете втратити все своє майно або довіру людини, який грає у вашому житті дуже важливу роль. Якщо сниться, що ви прикрасили свій палець колечком, значить, ви придбаєте приголомшливу популярність у представників протилежної статі.

Сонник Фрейда

Кільце — є символом жіночих статевих органів. Надягання кільця на палець або знімання його — символізує статевий акт. Якщо вам подарували каблучку, особливо золоте — хтось прагне вступити з вами в тривалі стосунки (шлюб) або хоче значно поліпшити існуючі відносини. Якщо ж кільце даруєте ви — в такі відносини хочете вступити саме ви. Безліч кілець у жінки — символізує її лесбійські нахили, а у чоловіка — прагнення до бездумному колекціонування все нових партнерок. Зламане кільце — символізує проблеми зі здоров’ям. Втрачене кільце — символізує розрив з партнером або прагнення до нового партнера.

Сонник Ванги

Кільце — це уособлення кола подій, невирішених проблем, вірності, прихильності, клятви. На палець коханої людини надіти кільце — таке сновидіння говорить про те, що ви завжди стримуєте свої обіцянки і залишаєтеся віддані власним почуттям. Незнайомий чоловік на вашу руку одягає обручку — отримаєте несподівану допомогу у вирішенні давно мучить вас проблеми. Невдалі спроби підібрати собі кільце за розміром кажуть, що ви не відчуваєте серцевої прихильності ні до кого. Погано, якщо кільце злетіло з вашого пальця: вам загрожує суворе життєве випробування за порушення слова і клятви вірності.

Сонник Менегетті

Кільце — це символ верховенства соціального «над-я»: політичного, релігійного, а також емоційно-чуттєвої влади сімейного оточення. Воно означає, що людина прийняла свою роль, або ж говорить про його відданості правилам і приписам. У більшості випадків цей образ нейтральний і просто є зазначенням на якусь особистість. Набагато рідше образ вказує на надзвичайно негативну психологію, передану від покоління до покоління шляхом переродження психічної несвідомої інформації.

Сонник Міллера

Якщо уві сні Ви носите в руках кільця — значить, попереду у Вас нові справи, в яких Ви будете щасливі. Зламане кільце означає сварки і нещастя в подружніх, справах і розрив відносин для закоханих. Якщо дівчина отримає уві сні кільце — значить, її хвилювання, пов’язані з коханим, позаду, так як відтепер він повністю присвятить себе її сьогодення та майбуття. Бачити уві сні кільця на інших — означає зростання Вашого добробуту і нові знайомства.

Англійська Сонник

Для заміжньої жінки побачити уві сні, що з її пальця впало кільце, — це означає, що чоловік змінить їй з негідною жінкою, через що може виявитися зіпсованою вся його життя. Для жінки побачити, що її обручку поламалося, — чоловік захворіє або помре. Кільце, що давить на палець або врізається в нього, сниться до того, що захворіє хтось. Наснилося, що ви одягали на свій палець кільце, — значить, з коханою людиною ви вступите в шлюб.

Французький Сонник

Приснилося кільце — це символ нової дружби, любові або одруження. Обручки, золоте або срібне кільце сниться до щасливого сімейного життя і безлічі славних дітлахів. Дарувати комусь кільце — сон закликає вас повірити серцю, яке повно до вас ніжності. Подарували каблучку вам — вас щиро люблять. Ламати кільце уві сні — друзі будуть нещирі, ви посваритеся з ними.

Езотеричний Сонник

Наснилося кільце з каменем — попереду печаль, хоча точне значення залежить ще і від того, який саме був камінь. Обручка — знак розлучення, нездійснення шлюбних надій. Старовинне — у вас з майбутнім партнером буде існувати кармічний зв’язок. Будь-яке інше (велике або який-небудь предмет у формі кільця) — ви рухаєтеся по колу і не хочете дивитися вперед.

Еротичний Сонник

Зламане кільце сниться до розбратів між подружжям. Закоханим такий сон обіцяє розрив відносин. Якщо дівчині сниться, що їй подарували каблучку, це означає, що вона перестане хвилюватися з приводу свого коханого — він доведе їй свою любов і готовність до спільного майбутнього.

Сонник Хассе

Побачити кільце — до симпатії і веселому весіллі; отримати в дар — до відданого кохання; носити обручку — до одруження і щасливого сімейного життя; втратити — до досади.

Сонник Цветкова

Вам зроблять пропозицію, у вашому житті з’явиться любовний зв’язок; втратити кільце — до розлуки, розлучення.

Китайський Сонник

Купувати кільце з коштовним каменем, повна пазуха дорогоцінних каменів — велика неприємність.

Сонник Мандрівника

Любов, кохання; вірність; заміжжя, одруження. Тисне, впало, втратити розрив відносин, розлучення.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: