Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник колодязь — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Сон про колодязь — щасливий для всіх, особливо для бідних і сильно потребують. Добротний колодязь уві сні — передвісник того, що вас чекають знаки уваги або подарунки. Несподівано побачити або виявити його в тому місці, де його ніколи не було і не могло бути, означає, що ви отримаєте гроші і підтримку, звідки не чекаєте. Колодязь в своєму будинку побачити — знак великого успіху в справах і благополуччя в родині. Пити з колодязя, митися або черпати воду уві сні віщує багатство і гарне здоров’я, якщо вода в колодязі буде чистою, прозорою і смачною.

Діставати уві сні воду з колодязя, щоб напитися, означає угамування пристрасного бажання. Якщо вода буде плескатися, то ваша любов принесе вам багато занепокоєння. Інших поїти уві сні чистої криничної водою — передвісник того, що ви допоможете комусь розбагатіти. Якщо ж вода каламутна, то все буде по приказці «не роби добра, не отримаєш зла». Копати колодязь уві сні — знак перешкод в справах і збитків через підступи ворогів. Впасти в колодязь самому уві сні — знак великого відчаю, нещастя, невдач.

Впустити щось в колодязь — до втрати і невдач. Перебувати на дні колодязя і не мати можливості вибратися з нього — до важкої тривалої хвороби. Виявити порожній колодязь уві сні — знак того, що вам не щастить. Доля весь час підставляє вам підніжку, і всі ваші старання виправити ваше незавидне становище закінчуються невдачами. Спускатися в колодязь уві сні означає, що ви не зупинитеся ні перед якими труднощами, щоб досягти бажаного. Порожній колодязь уві сні — знак тривоги.

Сонник Лоффа

Колодязь символізує жіноче начало, утробу Великої Матері, душу. Маючи зв’язок з підземним світом, колодязь нерідко містить чарівні води, що володіють здатністю зцілювати і виконувати бажання. Закритий колодязь — символ невинності. Колодязь, що живиться джерелом, уособлює союз чоловічого і жіночого. У побуті є приказки, що згадують колодязь як символ спілкування та здатність або нездатність бути вдячним. Якщо уві сні ви п’єте воду з колодязя, то цей сон символізує необхідність повернення до витоків чого-небудь. Можливо, таким чином підсвідомість говорить про необхідність проявити подяку до своїх батьків і взагалі до предків.

Впустити щось в колодязь сниться до невеликої втрати або розставання. Зруйнований колодязь означає відсутність поваги до старших, невміння цінувати добро і невдячність. Цей же сон може обіцяти життєву розруху. Бачити в жаркій пустелі колодязь означає, що ви зустрінете людину, в особі якого знайдете споріднену душу. Вмиватися колодязної водою каже про лікування від тривалої і виснажливої ​​хвороби. Падати в колодязь може передвіщати то, що ви будете сильно схвильовані або перелякані несподіваною звісткою. Рити колодязь говорить про те, що ви робите, пошуком справжніх цінностей. А бачити в колодязі каламутну воду сниться до хвороби і втрати життєвої енергії.

Ісламський Сонник

Хто побачить в своїх оселях або на своїй ділянці землі колодязь, той буде жити в достатку, відчує легкість за складністю і отримає дохід звідти, звідки й не розраховував. А колодязь для загального користування — знак радості після горя і труднощі. Якщо ж людина побачить уві сні колодязь Замзама і вип’є з нього, маючи якесь бажання або потребу, то вона для нього здійсниться. Деякі аліми зійшлися з Ібн Сирін на думці, що для чоловіка бачити уві сні колодязь — до знайомства з жінкою, яка доставить йому багато радощів. Рити колодязь — до швидке одруження. Для жінки бачити колодязь — обіцяє достаток і вагітність. Якщо ж вода з колодязя виливається на її очах, то їй треба остерігатися викидня.

Пити воду з колодязя означає, що Ви скористаєтеся станом жінки. Падати уві сні в колодязь — не до добра. Це віщує смерть для хворого, в’язницю для того, у кого є вороги, корабельна аварія пливе по морю, неприємна пригода для подорожнього. Але якщо вода в колодязі чиста, то падати в неї уві сні — до добра, а якщо колодязь сухий, то це означає, що смерть близька. Бачити руйнується колодязь — до смерті близької жінки. Колодязь, через краї якого виливається вода, — віщує розголошення Ваших секретів і таємниць. Черпати уві сні воду з колодязя відром — до радісної звістки.

Китайський Сонник

У колодязь падає посуд — буде радісна подія. У колодязі водиться риба — знатність. У колодязі ось-ось висохне вода — сім’я скоро розпадеться, рід загине, згасне. Бачити своє відображення в колодязі — отримаєш призначення на посаду. Вода в колодязі б’є фонтаном, переливаючись через край — віщує матеріальну прибуток, багатство. З криниці доноситься людська мова — будуть радісні події.

Колодязь руйнується, ламається сам по собі — буде велика неприємність в сім’ї. Колодязь з факелом в руках висвітлюєш — передвіщає хворобу. Набираєте воду в колодязі, а дістаєте тільки мул або бруд — віщує поліпшення матеріального добробуту. Падати в колодязь — хвороба або неприємність. Падати в колодязь п’яним — виникне ситуація, пов’язана з чиновниками, офіційні справи.

Ховаєшся, ховаєшся в колодязі — віщує справи, пов’язані з покаранням, в’язницею. Рити колодязь і бачити воду — буде лист здалеку. Ховається дракон в колодязі — потерпіть приниження від чиновника. Черпати воду з колодязя чисту — на щастя. Черпати воду з колодязя каламутну — на жаль. Чистити або будувати криницю — знатність, великі чини.

Сонник Міллера

Наснилося, що ви користувалися колодязем, — це означає, що зловживання власною силою створить таку несприятливу атмосферу, що ви не зможете витримати її і самі. Ви дасте можливість чужим інтересам впливати на вашу поведінку. Впасти в колодязь — сон передвіщає, що ви сповнені приголомшуючим відчаєм. Опуститися в колодязь самостійно — це говорить про те, що ваші наміри перекреслять ворожі.

Порожній колодязь попереджає, що, довірившись якимось чужим людям, ви ризикуєте дозволити долю позбавити вас якихось благ. Спостерігали, як з колодязя качали воду, — значить, у вашому розпорядженні опиняться способи змінити своє майбутнє на краще. Приснився артезіанський колодязь — блискучі можливості, якими ви володієте, відкриють вам доступ до храму знань і задоволень. Діставати з колодязя воду — такий сон обіцяє, що вам вдасться задовольнити свої гарячі бажання. Вода в колодязі була нечистою — це до неприємностей.

Сонник Нострадамуса

Приснився колодязь уособлює собою таємниці, нескінченність, оздоровлення, передбачення. Приснився колодязь посеред спекотної пустелі — сновидіння віщує знайомство з людиною, з яким ви станете близькими, спорідненими душами. Діставати воду — ви задовольните власну цікавість. Висохлий колодязь — це застереження про те, що промислові відходи отруять воду, і вона навряд чи буде годитися для життя. Умивання водою з криниці віщує, що тривала хвороба, яка позбавляла вас останніх життєвих сил, нарешті залишить вас у спокої.

Впасти в колодязь — скоро несподівана звістка вас дуже схвилює або перелякає. Побачити в колодязі зірку — це говорить про те, що ви надзвичайно щаслива людина, все задумане вами здійсниться. Копати уві сні колодязь — сон з таким змістом віщує ваші майбутні пошуки, предметом яких стануть справжні життєві цінності. Каламутна вода в колодязі обіцяє захворювання і втрату життєвої енергії.

Сонник Хассе

Приснився колодязь з відром — будете багаті; черпати воду — забажаєте щось; впасти в нього — майбутнє буде недобрим; копати — до вигідною роботі; пити з криниці — до хорошого течією справ; без води — до тривог; переповнений — до втрат; зі свіжої прозорою водою — до непоганим перспективам, з каламутною водою — до поганих; добре облаштований — сон пророкує, що вам щось подарують.

Сонник Мандрівника

Символічний вхід у власну підсвідомість, минуле і «нижній» потойбічний світ. З чистою водою, з повним відром благо; порожній занепад життєвих сил. Зарослий — стара діва. Черпати воду — біда. Вода б’є фонтаном — багатство; переповнений втрати. У нього виглядати думки про смерть; ризиковане самопізнання; небезпека або смерть.

Сонник Фрейда

По Фрейду колодязь позначає жіночі геніталії. Якщо вода в колодязі була прозора — знак міцного жіночого здоров’я. Приснився пересохлий колодязь — можуть бути ускладнення при вагітності.

Сонник Менегетті

Уособлення глибини, сенс якої двузначен. Позитивно, так як в колодязі може бути вода, цілюща сила, і негативно, так як там темно, глибоко і невідомо, чим він наповнений.

Сучасний Сонник

Набирати воду з колодязя — до задоволення давніх і пристрасних бажань. Артезіанський колодязь — знак того, що ваші блискучі можливості відкриють вам доступ до знань і задоволень.

Еротичний Сонник

Бачити уві сні, що ви здобуваєте воду з колодязя, означає, що ви будете домагатися того, чого пристрасно бажаєте. Падіння уві сні в колодязь обіцяє зраду коханого.

Сонник Цветкова

Побачити колодязь з відром — до багатства; переповнений — до втрат; осушене — до тривог; пити воду з колодязя — до благополуччя в справах.

Езотеричний Сонник

Побачити колодязь — грядуть складні часи. Заглянути в нього — будете вдивлятися в глибину власної душі; сон до глибоких переживань.

Англійська Сонник

Якщо людині приснився колодязь — він спробує почати стару справу заново.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: