Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник колесо — до чого сниться?

Сонник Фрейда

Якщо приснилося колесо, це добрий знак: людина, про чию симпатії ви навіть не мріяли, вважаючи її недосяжною, насправді теж думає про вас. Якщо ви поки не знаєте, до кого це може стосуватися, то є привід задуматися і подивитися уважніше навколо себе. Зверніть свій погляд на знайомих, колег: ви давно всіх знаєте і вважаєте, що вже все про кожного з них вам добре відомо. І все ж ви не можете зі стовідсотковою впевненістю стверджувати, що ніхто з них не сповнений щодо вас теплих почуттів і надії на взаємність.

Наснилося, що знайшли на пустирі або в поле колесо, — значить, скоро персона, яка має до вас симпатію, піднесе вельми приємний сюрприз або подарунок, який ви запам’ятаєте надовго. Є ймовірність, що виповниться якесь ваше бажання. Побачити колесо, що відвалилося від автомобіля або вози, — це означає, що ви відкрили двері в своє життя, свою душу для людини, явно цього не вартого. Його не потрібно було підпускати до себе навіть на гарматний постріл. У вас можуть з’явитися серйозні і складні для проблеми зі здоров’ям, якщо ви не зробите жодних кроків щодо зменшення його впливу.

Якщо уві сні ви ставили колесо на місце, де йому належало бути, таке сновидіння повідомляє про спокій і умиротворення, які оселилися в вашій душі. Причиною стало те, що зовсім недавно ви прийняли якесь важливе рішення. Однак не потрібно повністю розслаблятися, щоб навіть маленька проблема не привела вас у відчай. Але з іншого боку, ви вже усвідомили неможливість повернення до колишнього способу життя, що нагадує стояче болото. Тому спокійний стан зараз для вас вельми до речі.

Сонник Лоффа

Один з головних символів космічної сили, яка управляє планетами і зірками, а також безперервної зміни і повторення. Перші колеса були цілісними, тому їх ранні зображення мало відрізняються від дисків, які представляли Місяць і Сонце. Поява близько 2000 року до н. е. колеса зі спицями закріпило за ним солярний символізм. Колесо — символ сонячної енергії. Сонце — це колесо, що обертається в небесах: Сонце — центр, а спиці колеса — промені.

Колесо — атрибут всіх сонячних богів і їх земних посланців — сонячних королів. Воно символізує вселенське правління, життєвий цикл, переродження і оновлення, благородство, мінливість і зміни в матеріальному світі. На більш буденному рівні колесо пані удачі (колесо Фортуни) — поширена емблема злетів, падінь і непередбачуваності долі. Якщо ви бачите безліч коліс, то це знак того, що ви в житті крутитеся подібно білку в колесі. Зламане колесо може говорити про невдачу в справах і перешкоди в житті. Бачити ж себе на колісниці з великими колесами означає, що у вас дуже хороші перспективи, але будьте обережні, щоб вам не ставили палки в колеса.

Сонник Менегетті

Колесо — це уособлення закритого, що повторюється руху всередині самого себе. У більшості випадків є позначенням фіксації на чому-небудь. Оскільки колесо — це точний механізм, воно служить вказівкою на рух інформації, яка механічно повторюється в мозку, а також зазначенням на уточнення роботи соціального і універсального «над-я». Зубчасте колесо у всіх сновидіннях служить позначенням механічної негативності. Позитивну навантаження цей образ може бути нести тільки тоді, коли колесо, що обертається пересувається по відкритому простору.

Еротичний Сонник

Якщо вам сниться колесо, це означає, що людина, до якого ви відчуваєте потяг, і з ким не проти зав’язати ближчі відносини, думає про вас. Можливо, хтось із давніх знайомих вже не задовольняється простими приятельськими стосунками і розраховує на більшу. Придивіться до оточуючих уважніше: можливо, ви зрозумієте, хто з них небайдужий до вас. Якщо вам сняться обертові колеса, це означає, що ви досягнете щастя в любові. Розбиті колеса сняться до розлуки з коханим.

Сімейний Сонник

Колеса уві сні — символ руху. Якщо вам присниться швидко обертається колесо (колеса), то чекайте великих змін, швидкого вирішення різних питань, стрімкого розвитку події. Будь-які проблеми з колесами уві сні пророкують неприємності, труднощі і перешкоди в справах, а також засмучення, пов’язані з цим. Міняти колеса уві сні — знак змін в житті, можлива зміна місця проживання для вас або роду занять. Дивіться тлумачення: Автомобіль.

Езотеричний Сонник

Сновидіння про колесо має відношення до часу і служить позначенням початку нового життєвого циклу. Прийшла пора почати нове життя, прийняти в неї кардинальні зміни. Колесо котилося вперед або за годинниковою стрілкою — це будуть позитивні зміни, і вони не зустрінуть ніяких перешкод на своєму шляху до здійснення. Назад або проти годинникової стрілки — протягом життя повертається назад, викликаючи повторення вже пережитих ситуацій.

Сонник Міллера

Швидко обертаються колеса — будьте розважливі і енергійні в справах, і тоді Ви успішно досягнете сімейного щастя і благополуччя. Нерухомі або розбиті колеса — від’їзд або смерть когось із Ваших близьких.

Сучасний Сонник

Що швидко обертаються, уві сні колеса віщують розважливість і енергійність в справах, сімейне щастя. Нерухомі або розбиті колеса можуть означати від’їзд або смерть когось із родичів.

Китайський Сонник

Ламається колесо у возі — розставання подружжя. Віз перевертається через те, що ламаються колеса — розорення, збитки.

Сонник Цветкова

Колеса крутяться швидко — успіх. Колеса крутяться повільно — непосильна робота. Якщо колеса нерухомі — час застою.

Сонник Хассе

Колесо символізує покірність, праці і турботу. Приснилося колесо щастя віщує погіршення вашого стану.

Ісламський Сонник

Колеса уві сні віщують, що потрібно зібрати всі свої сили і енергію, щоб домогтися успішних результатів.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: