Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник калюжа — до чого сниться?

Сонник Ванги

Якщо уві сні ви переступаєте через калюжу, вам варто бути уважним в спілкуванні з близькими і рідними людьми. Можливо, ваші слова або поведінку глибоко засмучують їх. Якщо уві сні ви посковзнулися і впали в калюжу, будьте уважні. Ймовірно, найближчим часом ваша хороша репутація буде заплямована. Вас оточують заздрісні люди, які будуть намагатися зганьбити ваше добре ім’я.

Купання в калюжі — поганий знак. Це може бути знаком того, що навколо вас будуть погані плітки, які ви не зможете спростувати. Якщо вам приснилася чиста калюжа, то можете бути впевнені у вірності і любові вашої другої половинки. Якщо вода в калюжі огрядна — кохана людина змінює вам і незабаром це стане відомо.

Сімейний Сонник

Калюжа уві сні означає перешкоду, утруднення, приниження, зупинку в справах. Такий сон також означає, що ви можете постраждати від нападок наклепників. Чим брудніше і більше калюжа в вашому сні, тим менше ймовірності, що ви вдало виплутатися з такого скрутного становища. Якщо вам присниться, що ви вдало пройшли через калюжу і не забруднилися, то біди і неприємності дивом минуть вас. Дивіться тлумачення: Земля, Ноги, Взуття, Одяг.

Сонник Лоффа

«Сісти в калюжу» означає зганьбитися. Якщо ж це сталося з вами уві сні в буквальному сенсі, це вказує на прибуток в реальному житті, особлива якщо калюжа заповнена чистою водою. Якщо калюжа брудна, тоді — інша справа: вас спробують опорочити або звинуватити в тому, чого ви не робили. А ось якщо ви лише промочили ноги, вступивши уві сні в калюжу, то цей сон може пророкувати вам, що ваша сьогоднішня радість обернеться згодом горем.

Сучасний Сонник

Якщо снилося, що ви стояли в калюжі, це свідчить про те, що ви не приділяли своїх справах належної уваги, і вони прийшли в занепад. Зустрілася на вашому шляху невелика калюжа сниться до незначних перешкод. Якщо ви бачите калюжу з брудною водою і зайшли в неї, щоб помити черевики, то сон пророкує, що ваші необдумані вчинки посилять вашу і без того складну життєву ситуацію.

Сонник Менегетті

Сон можна розглядати як вказівку на ситуацію або відносини, які ведуть до регресу, що не залишає можливостей для зростання. Відносно особистості сновидіння можуть бути зроблені акти фізичного і психічного насильства, вплив яких буде настільки згубним, що відновлення здоров’я може зайняти дуже тривалий період або не наступити більш ніколи.

Сонник Міллера

Побачити себе настали в калюжу, вода в якій була чистою, — таке сновидіння означає, що після невеликої неприємної ситуації в ваше життя прийде щось гарне. Вступили в брудну калюжу — значить, неприємності стануть вас просто переслідувати. Промочили ноги в калюжі — сьогоднішня радість згодом стане горем.

Езотеричний Сонник

Побачити калюжу — доведеться посміятися над собою. Вступити, впасти в неї — сядете в калюжу і в житті, тобто потрапите в якесь незавидне становище. У ній була чиста вода — значить, в прийдешньої ситуації здоровий гумор явно не буде зайвим. Якщо брудна, над вами можуть насміхатися.

Англійська Сонник

Приснилася калюжа з прозорою водою — до удачі в матеріальному плані. Були окроплені уві сні з такою калюжі — до отримання дивідендів або зовсім невеликий оплати за нескладну послугу. Впасти в глибоку калюжу уві сні — до втрати репутації.

Сонник Фрейда

Вода в калюжі — символ оргазму і зачаття дітей. Тому якщо жінці сниться, що вона ходить по калюжі, її чекає швидка вагітність. Якщо сниться брудна калюжа, значить, вам бракує уваги партнера.

Сонник Хассе

Побачити калюжу — до прибутку; впасти в калюжу — зв’яжетеся з поганим товариством; перескочити калюжу — зумієте уникнути небезпеки.

Ісламський Сонник

Побачити уві сні калюжу — зіткнутися наяву з наклепом і лицемірством.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: