Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник колючки, до чого сниться колючки уві сні

Колючки уві сні можуть символізувати нерозділене кохання або вказувати на необачний вчинок. До чого сняться гострі шипи ще? Сонник докладно інтерпретує різні варіанти.

Що думає Міллер?

Привиділися численні голки? Тлумач Міллера попереджає, що вас чекає велика біда. Крім того, ви будете страждати від нестачі уваги з боку обранця.

Ідентифікація

Тлумачення сну необхідно починати з «ідентифікації» колючок. Тобто, по можливості визначити, якому рослині вони належать.

 • Акації — нікому не довіряйте.
 • Розі — зрада, образа.
 • Шипшині — глузування, знущання оточуючих.
 • Агрусу — небезпечна ситуація.
 • Будякам — скорбота, печаль, втрати.
 • Реп’яхи — таємний зв’язок.
 • Хвойному дереву — вигідну пропозицію.
 • Не бійтеся!

  Приснився колючий кактус? Потрапите в дуже неприємну, але розв’язні ситуацію.

  Уві сні ви поливали рослина з колючками і випадково укололися? Сонник пророкує вчинення поганого вчинку і повне каяття у своїй поведінці.

  Довелось бачити багато голочок? Власні погані думки і страхи не дозволяють вам адекватно оцінити те, що відбувається.

  Бережіться!

  До чого сниться їжачок? Сонник підозрює, що ви намагаєтеся налагодити відносини з людиною, яка вас недолюблює. Приснився їжак з м’якими колючками? Вас оточують і всіляко використовують брехливі і нещирі люди.

  Уві сні виявили дивні голки у власному одязі? Є ймовірність, що ви стали жертвою ненавмисного пристріту або спеціально наведеної негативної програми (псування, прокляття і т. д.).

  Що робили?

  Наснилися гострі колючки? Сонник радить встановити всі свої дії уві сні. Не пощастило вколотися? Вам чекає взаємне почуття, причому це може бути як любов, так і ненависть.

  Примудрилися наступити на вістрі? Ви намагаєтеся реалізувати свідомо провальний план. Витягати колючку — символ важкого просування до мети.

  Змінювати!

  До чого сниться, що вас лякають колючки? В реалі є об’єкт або подія, яка дуже сильно дратує.

  Довелось бачити голки, які по дивної причини розлютили? Наяву вас постійно «тикають носом» у відомі речі, або ж ви навмисно обманюєте себе.

  Розкидати колючки уві сні означає, що ви ображаєте людей, навіть не помічаючи цього. Сонник впевнений: якщо ви не змінитеся, то скоро доведеться відповідати за свої необачні дії.

  Впевнені?

  До чого є уві сні колючки в роті? Ви явно забагато розмовляєте і навіть навмисно розпускає чутки.

  Наснилися шипи у себе в роті? Сонник підозрює, що ви бажаєте зайняти чуже місце або частенько влазить в справи оточуючих.

  Сталося виявити голочки в роті інших персонажів? Є ймовірність, що ви станете об’єктом обмови, наклепу і пліток.

  Хто заважає?

  До чого сняться дрібні колючки в ногах? Хтось незримий постійно перешкоджає вам у справах.

  В ночі довелося бачити, як гострі шипи застрягли в п’ятах? Гряде подія, яка стане серйозною загрозою поточного добробуту.

  Привиділося, що ви ходили по колючій траві і її частинки застрягли в ногах? Сонник вважає, що ви приймете помилкове рішення або зіткнетеся з людською злобою.

  Уві сні в ногах застрягли дрібні колючки? Образ попереджає про незначну хвороби.

  Обережніше!

  Наснилося, що колючка застрягла в руці? В реальності посварилися з близькою людиною. Цей же образ відображає підвищену емоційну чутливість сновидіння.

  До чого сниться, якщо в руці залишилася величезна скалка? Сонник обіцяє: вам повернуть старий борг. Великий шип в пальці символізує небезпечного ворога або конкурента.

  Це любов!

  До чого сниться, що ви впали в колючі кущі, і його частинки залишилися в тілі? Сонник пророкує шалене кохання з першого погляду.

  Бачити численні скалки в тілі без причини — уві сні погано. Це означає, що настає дуже непростий період.

  Наснилося, що колючки заплуталися в волоссі? Наяву бажання стануть серйозною перешкодою в справах.

  Сонник колючки, до чого сниться колючки уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: