Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник кільце на пальці, до чого сниться кільце на пальці уві сні

Кільце на пальці уві сні позначає зміна статусу людини, багатство, вірність і благополуччя. Щоб розібратися,, до чого сниться таке сновидіння, слід пригадати в деталях побачене і проаналізувати, виходячи з подій, що відбуваються в реальному житті. Після чого, слід пошукати потрібне значення в сонник.

Сонник Міллера — кільце на пальці (ціле і без вад), трактує як символ вірності, сімейного благополуччя і радісних поворотів долі. Зламане колечко уві сні, є несприятливим знаком, що віщає про те, що попереду сновідящего чекає зрада або розрив відносин з коханою людиною. Бачити перстень на руці у інших людей, тлумачиться здійсненням планів, які принесуть великий прибуток.

Згідно сонником Ванги, значення сну — кільце на пальці є показником клятви, прихильності, вірності або невирішених питань. Якщо колечко тисне, значить, сновідящій скупо проявляє свої почуття у відносинах з протилежною статтю. Втратити або упустити його — знак порушення клятви і прийдешні випробування.

Корисно знати,, до чого сниться кільце на пальці по сонником Фрейда. Даний предмет уві сні є символом гармонії між закоханими, знаком єдності і взаємодії. Зроблений подарунок молодим чоловіком уві сні, говорить про твердий намір персони створити сім’ю з панянкою. Заміжньої дамі такий сюжет передбачає приємний і несподіваний сюрприз. Подарувати комусь колечко, позначає прихильність сплячої людини до особи, якій призначався подарунок. Зламаний предмет — є застереженням насуваються проблем зі здоров’ям.

Особливості та зовнішній вигляд колечка

Щоб дізнатися, до чого сниться подібне сновидіння, слід звернути увагу зовнішній вигляд і метал, з якого зроблено колечко. Мідне колечко уві сні, віщує сонником радість і веселе проведення часу.

Якщо приснилися золоті кільця на пальцях, значить, наяву людини чекає багатство і честь. Купувати даний предмет уві сні — обіцяє любовну пригоду, знайти — з’явиться можливість завести нове знайомство.

Молодій дівчині бачити уві сні, як кохана людина одягає обручку на палець сновідіци, позначає щиру любов обранця, якому дуже дороги відносини з панянкою. Якщо ж прикраса одягає зовсім незнайомий чоловік, то, як стверджує сонник, гряде захоплюючий любовний роман.

Ознака ділової хватки і ораторського дару, влади і могутності, ось,, до чого сниться золотий перстень з великим каменем. Перстень з печаткою, говорить про високий статус сплячої людини і повазі оточуючих.

Знімати кільце з пальця, передбачає підсвідомий відмова від власних обіцянок. У деяких випадках, така картинка віщує розлучення або розрив відносин. Якщо кільце з пальця не знімається, значить в реальному житті, сплячій людині не вистачає особистої свободи. Зламати навмисно прикраса уві сні — ознака того, що любов до обранця (або обраниці), покинула серце сновідящего.

Срібний перстень на пальці уві сні тлумачиться сонником як виконання планів, несподівана підтримка і допомога у важкому справі, романтичну пригоду, початок нового проекту, який закінчиться успіхом. Одягати кільце на палець уві сні, ознака успішності в справах і здійснення мрій. До того ж,

Срібний перстень уві сні, за сонником Майя, трактується як відчуття замкнутого кола. Всі спроби вибратися з ситуації, що склалася приведуть назад до вихідної точки. Тільки допомога ззовні допоможе розірвати цикл.

Бачити срібну прикрасу на чужій руці, характеризує втрачені можливості через зайвої обережності і недовіри до оточуючих. Отримати даний предмет в подарунок від жінки уві сні, обіцяє сварки і розлад у родині, від чоловіка — подяку від вищестоящої персони. Самому дарувати подарунок — ознака того, що незабаром з людиною, який отримав презент, сновидіння будуть пов’язувати загальні справи або захоплення.

До чого сниться залізне кільце? Подібний образ символізує необхідність важко працювати в майбутньому, для забезпечення гідного матеріального становища. Залізні прикраси часто пов’язують з образом кайданів, що можуть позначати обтяжливі зобов’язання, які сковують дії сновідящего, не даючи можливості виконати власні бажання і задовольнити свої потреби.

На якому місці розміщено колечко

Два кільця на пальці уві сні, символізують гармонію і ідилію у відносинах з другою половинкою. Прикраси без вад, за сонником, говорять про взаєморозуміння партнерів, сексуальної сумісності та задоволеності.

Деякі сонники досить неоднозначно тлумачать,, до чого сниться багато кілець на пальцях. Сонник Фрейда, вказує на великий сексуальний досвід партнера, а також його схильність до зрад. Сонник міс Хассе, трактує подібне бачення як ознака розкоші і матеріального достатку сплячої людини в майбутньому. Нострадамус розшифровує таку картинку, як знак пошани і поваги оточуючих, високий матеріальний статус.

Тим людям, яким приснилися кільця на всіх пальцях, слід бути обережними з обіцянками в реальному житті. Бути може, зобов’язання, які взяв на себе сновидец, будуть обтяжливими і принесуть безліч клопотів. Однак якщо людина не відчуває тяжкості прикрас уві сні, значить, наяву сновідящій впорається з усіма важкими питаннями і покладеної відповідальністю.

Нескладно здогадатися,, до чого сниться кільце на безіменному пальці. Таке сновидіння, тлумачиться сонником як швидке визнання в любові, заручення або заміжжя. До того ж, подібна картинка віщує наявність зобов’язань і клятв, які необхідно виконати.

До чого сниться кільце на середньому пальці? Даний образ символізує вірність другої половинки. Якщо прикраса зламано, пом’яте або має видимі вади, значить, в реальному житті варто ближче придивитися до свого обранця. Можливо, через сексуальної незадоволеності або відсутності емоційного контакту, коханий буде шукати розради на стороні.

Шукати даний предмет уві сні, означає по сонником Хассе сімейну кризу і пошук виходу із складної ситуації між закоханими. Пора задуматися над тим, щоб внести у взаємини що-небудь нове і неординарне, зробити кілька спроб розпалити тліючий вогник любові і романтики.

Сонник кільце на пальці, до чого сниться кільце на пальці уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: