Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник кільце з діамантом, до чого сниться кільце з діамантом уві сні

Безсумнівно, приємним є сновидіння, в якому довелося надіти або потримати уві сні даний кільце з діамантом. У більшості випадків, сонники наділяють подібну картинку буквальним змістом. Але, не завжди те,, до чого сниться такий сюжет, пояснюється настільки прямо. Тлумачення залежить від обставин, що склалися уві сні і зовнішнього вигляду прикраси.

Зовнішні особливості прикраси

Золоте кільце з великим дорогоцінним каменем ототожнюється сонниками з успіхом в справах, важливими знайомствами, зв’язками, працею і користю, яку він приносить. Якщо ж приснилося прикраса була з чорним діамантом, то даний символ застерігає про подвійність натури сновідящего або тих осіб, які подарували цю коштовність уві сні.

Наснилися дрібні камінці в кільці — до сліз, дрібним турботам і негараздів. Матеріал, з якого зроблений перстень також вважається важливим критерієм для тлумачення побаченого. Так, золоту каблучку віщує щасливе сімейне життя, або її поповнення, мідне — радісні події в майбутньому, металеве — застерігає про життєві труднощі.

Є кілька пояснень,, до чого сниться обручку з чорним діамантом. З позиції більшості сонників, бачити подібне бачення вказує на внутрішній протест сплячої людини і незгоду зі своїм нинішнім статусом. Іншим тлумаченням даної картинки є присутність будь-яких страхів, пов’язаних з нинішнім молодим чоловіком.

Носити колечко

Бачити на чужому пальці кільце з діамантом, пояснюється сонником появою нового, вигідного знайомства, що в найближчому часі стане занадто обтяжливим. Одягати на власний палець дорогий предмет — до любовного визнання або виконання заповітного бажання.

Пояснення,, до чого сниться бачення, в якому довелося носити кільце з діамантом, мається на сонник Міллера. Тлумач розкриває внутрішнє бажання сплячого бути оціненим оточуючими. Що в більшості випадків стосується реальних обставин на робочому терені.

Дорогий презент

Якщо ж золоте кільце з діамантом уві сні підноситься як обручки, значить не за горами весілля або зустріч зі своєю долею. Отримати в подарунок такий аксесуар свідчить про вдячність і глибині почуттів, які відчуває приснився чоловік до сновидцу.

Якщо уві сні Ви подарували такий аксесуар комусь, то згідно тлумачу, незабаром відбудеться возз’єднання з близькими і дорогими серцю людьми.

Вдала знахідка

Молодим неодруженим дівчатам буде цікаво дізнатися,, до чого сниться знайти кільце з діамантом. Такі обставини уві сні свідчать про швидку зустрічі із супутником життя. Одружений дамам дане бачення передбачає набуття нового друга, який, найімовірніше, буде таємно в неї закоханий.

Знайти дорогий аксесуар, який на ділі виявиться дешевшою брязкальця, вважається попередженням сонника про неблагонадійність новоявлених знайомих.

Неприємності з коштовностями

Наснилося, що вкрали кільце з діамантом — ознака підсвідомого страху сновідіци, що хтось поведе коханого.

Бачити уві сні зламану коштовність зумовлюється сонником як знак зради другої половинки. Якщо ж на додачу, перстень був заручним, значить, в реальному часі мріям про заміжжя з нинішнім коханим не судилося збутися.

Сонник кільце з діамантом, до чого сниться кільце з діамантом уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: