Сонник кільце з діамантом, до чого сниться кільце з діамантом уві сні

Безсумнівно, приємним є сновидіння, в якому довелося надіти або потримати уві сні даний кільце з діамантом. У більшості випадків, сонники наділяють подібну картинку буквальним змістом. Але, не завжди те,, до чого сниться такий сюжет, пояснюється настільки прямо. Тлумачення залежить від обставин, що склалися уві сні і зовнішнього вигляду прикраси.

Зовнішні особливості прикраси

Золоте кільце з великим дорогоцінним каменем ототожнюється сонниками з успіхом в справах, важливими знайомствами, зв’язками, працею і користю, яку він приносить. Якщо ж приснилося прикраса була з чорним діамантом, то даний символ застерігає про подвійність натури сновідящего або тих осіб, які подарували цю коштовність уві сні.

Наснилися дрібні камінці в кільці — до сліз, дрібним турботам і негараздів. Матеріал, з якого зроблений перстень також вважається важливим критерієм для тлумачення побаченого. Так, золоту каблучку віщує щасливе сімейне життя, або її поповнення, мідне — радісні події в майбутньому, металеве — застерігає про життєві труднощі.

Є кілька пояснень,, до чого сниться обручку з чорним діамантом. З позиції більшості сонників, бачити подібне бачення вказує на внутрішній протест сплячої людини і незгоду зі своїм нинішнім статусом. Іншим тлумаченням даної картинки є присутність будь-яких страхів, пов’язаних з нинішнім молодим чоловіком.

Носити колечко

Бачити на чужому пальці кільце з діамантом, пояснюється сонником появою нового, вигідного знайомства, що в найближчому часі стане занадто обтяжливим. Одягати на власний палець дорогий предмет — до любовного визнання або виконання заповітного бажання.

Пояснення,, до чого сниться бачення, в якому довелося носити кільце з діамантом, мається на сонник Міллера. Тлумач розкриває внутрішнє бажання сплячого бути оціненим оточуючими. Що в більшості випадків стосується реальних обставин на робочому терені.

Дорогий презент

Якщо ж золоте кільце з діамантом уві сні підноситься як обручки, значить не за горами весілля або зустріч зі своєю долею. Отримати в подарунок такий аксесуар свідчить про вдячність і глибині почуттів, які відчуває приснився чоловік до сновидцу.

Якщо уві сні Ви подарували такий аксесуар комусь, то згідно тлумачу, незабаром відбудеться возз’єднання з близькими і дорогими серцю людьми.

Вдала знахідка

Молодим неодруженим дівчатам буде цікаво дізнатися,, до чого сниться знайти кільце з діамантом. Такі обставини уві сні свідчать про швидку зустрічі із супутником життя. Одружений дамам дане бачення передбачає набуття нового друга, який, найімовірніше, буде таємно в неї закоханий.

Знайти дорогий аксесуар, який на ділі виявиться дешевшою брязкальця, вважається попередженням сонника про неблагонадійність новоявлених знайомих.

Неприємності з коштовностями

Наснилося, що вкрали кільце з діамантом — ознака підсвідомого страху сновідіци, що хтось поведе коханого.

Бачити уві сні зламану коштовність зумовлюється сонником як знак зради другої половинки. Якщо ж на додачу, перстень був заручним, значить, в реальному часі мріям про заміжжя з нинішнім коханим не судилося збутися.

Сонник кільце з діамантом, до чого сниться кільце з діамантом уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: