Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник кільце, до чого сниться кільце уві сні

Легко можна подумати, що прівідевшееся уві сні кільце обіцяє швидке одруження. Але, так дане сновидіння тлумачать далеко не всі сонники. Насправді пояснень,, до чого сниться така прикраса, досить багато.

Купівля прикраси

Купувати в спеціалізованому магазині кільце — до нетривалого, але дуже приємному любовному роману. Сучасний сонник радить не втрачати голову від раптово нахлинула пристрасті. Спробуйте не наробити помилок, навіть, незважаючи на «палаюче» серце.

Пояснення того,, до чого сниться купити кільце, є і в Жіночому тлумачі. За даним джерелом такої сюжет обіцяє нові цікаві знайомства. Багато з цих знайомств переростуть в тривалі дружні або ж любовні відносини.

Бачити уві сні себе в ювелірному магазині, значить, в реальному житті опинитися перед важким вибором. Від правильності свого рішення буде залежати не тільки доля, а й життя близьких людей. Постарайтеся уникнути прийняття поспішних рішень.

Купити кільце і побачити, що воно не підходить за розміром — недобрий знак. Прийняте рішення виявиться помилковим, що спричинить за собою низку проблем. Ще один варіант пояснення,, до чого сниться куплене прикраса не за розміром — нерозуміння у взаємини з коханою людиною.

Довго і ретельно вибирати майбутню покупку в магазині — до сумнівів і душевним метань в реальності. Ви тривалий час будете вирішувати, як краще вчинити. Допомогти прийняти рішення зможуть люди, що володіють великим життєвим досвідом. Так пояснює,, до чого сниться сюжет Весняний тлумач.

Одягати і знімати

Наснилося, що надягаєте собі на пальчик витончене витвір ювелірного мистецтва? Значить, напевно прагнете взяти на себе роль лідера і на робочому місці, і в родині. Універсальний сонник радить зменшити запал. Завжди бути першим неможливо, а нездатність легко миритися з невдачами може привести до розвитку важкої депресії.

Міряти уві сні колечко — до здійснення бажань. Все навіть найпотаємніші мрії втіляться в життя. Постарайтеся тільки не втратити голову від виконання своїх бажань і пам’ятайте, що будь-який успіх тимчасовий.

Відшукати пояснення,, до чого сниться приміряти колечко, можна і в тлумачі Хоссе. Хоссе стверджує, що будете вірні своїм поглядам і переконанням до кінця свого життя. Тлумачити сновидіння подібним чином варто в тому випадку, якщо примірка кільця доставила Вам неймовірне задоволення. Можете не сумніватися, своїм принципам Ви залишитеся вірні до кінця життя.

Наснилося, що знімаєте з пальця не сподобалося прикраса? Приготуйтеся наяву звільнитися від болісних роздумів. Ви, нарешті, зможете розраховувати на таке довгоочікуване душевний спокій.

Різновиди кілець

Побачене уві сні кільце з смарагдом — до відповідного почуттю з боку Вашого коханого або коханої. Східний сонник обіцяє, що людина, до якого вже тривалий час відчуваєте нерозділене любовне почуття, нарешті відповість взаємністю. Чи не губіться, беріть оперативно ініціативу в свої руки!

Приснилося уві сні кільце з рубіном попереджає про можливе розчарування. Чим більше був побачений уві сні рубін, тим більше розчарування чекає. Сонник Міллера радить не покладати на будь-яку справу або на відносини великих надій. Відсутність очікувань — запорука душевної рівноваги. Пам’ятайте про це!

До чого сниться кільце з сапфіром розповідає Гришина. Сонник Гришиной тлумачить цей сюжет як попередження. Будьте стриманіше в своїх любовних почуттях і уважніше придивіться до партнера. Не виключено, що поточна любовний зв’язок принесе безліч страждань, оговтатися від яких вдасться не скоро.

Побачити уві сні дерев’яне прикраса, значить, наяву підтримувати ненадійні відносини. Ваш обранець або ж обраниця навряд чи належать до взаємин серйозно. Східний сонник радить не продовжувати відносини, в яких немає впевненості. Чим швидше порвете їх, тим раніше зустрінете нову людину.

Тлумач роз’яснює,, до чого сниться кільце з написом «Спаси і збережи». Це — символ мирної і спокійного життя. Найближчими місяцями не буде ніяких серйозних потрясінь. Цей період бажано використовувати для морального і фізичного відпочинку.

Приснилися колечко або сережки з перлами обіцяють удачу в справах і суспільного життя. Як повідомляє Мусульманський сонник саме зараз найкращий час для початку нової справи. Не бійтеся бути соціально активною людиною. Не виключено, що Ваша діяльність допоможе багатьом людям.

Помолвочное кільце сниться до швидкого одруження. Ще побачені уві сні весільні прикраси обіцяють неймовірно гармонійні взаємини з коханою людиною.

До чого сниться велике діамантову каблучку розповідає тлумач Ванги. Цей сонник обіцяє сновидцу неабиякий успіх у представників протилежної статі. Але, не прагнете витрачати себе на нетривалі стосунки. Зосередьтеся на пошуку істинної любові.

Знайти, втратити, викинути

Якщо наснилася втрата, то скоро невдачі і проблеми затьмарять ваше життя. Але, на щастя, проблемний період триватиме недовго. Всі труднощі вдасться успішно подолати.

Знаходити уві сні кільце великого розміру, значить, в реальності прагнути до змін. В даний час ви не задоволені тим, як йдуть справи. Сонник Странніков рекомендує не чекати того моменту, коли події зміняться самі собою. Візьміть контроль над своїм життям у свої руки.

Уві сні впустити ювелірний виріб на підлогу і не знайти його означає наяву проявити нерозторопність і упустити вигідну справу. Шукати і знайти кільце — незабаром отримати пропозицію вийти заміж. Цей шлюб буде щасливим і не розпадеться довгі роки.

Наснилося, що кільце тріснуло і його викинули? Виникнуть проблеми на службі. Власов сонник попереджає про можливі конфлікти з керівництвом і колегами. Чи не прагнете відстоювати свою думку. Прислухайтеся до того, що думають оточуючі люди. Не виключено, що вони мають рацію.

Зламане прикраса

Тлумачення сну, в якому Ви побачили поламане кільце можна відшукати відразу в декількох сонниках. Більшість джерел тлумачить таке сновидіння вкрай несприятливо. Вважається, що даний сюжет обіцяє всілякі біди і неприємності.

Міллер чітко пояснює,, до чого сниться тріснуте кільце. Якщо привиділося подібне, будьте готові до зради партнера. Придивіться до свого коханого або коханої, можливо, вже зараз вдасться помітити ознаки невірності.

Якщо уві сні грань лопнула, хтось в реальному житті проявить до Вас неповагу. Сонник Езопа навіть передрікає серйозний конфлікт або з’ясування відносин за допомогою фізичної сили. Не варто піддаватися негативним емоціям. Так можна тільки ще більше погіршити і без того непросту ситуацію.

Наснилося, що розламалося подароване колечко? Вашим мріям не судилося збутися. Все, що задумали, здійснити не вдасться. Перечекайте несприятливий період. Через приблизно півроку-рік після можна починати нові справи.

Якщо приснилося кільце поламалося незвичайним чином, а саме стало іржавим або почорніло — це слід розуміти як знак насувається серйозного лиха. Чорне кільце віщує проблеми зі здоров’ям, іржаве — розлучення.

Якщо уві сні випав камінь з кільця, то заплановане весілля або майбутнє побачення не відбудуться. Універсальний сонник радить не панікувати і не засмучуватися, а просто терпляче пережити це неприємна подія. Згодом воно перестане здаватися таким драматичним. Можливо, спогад про прожитий навіть змусить посміхнутися.

Різні тлумачення

Щоб дізнатися значення сну, в якому Ви отримали кільце в подарунок, слід заглянути в Жіночий тлумач. Жіночий сонник обіцяє новий роман. Нові любовні відносини будуть дуже яскравими і такими, що запам’ятовуються. Але, швидше за все, триватимуть зовсім недовго.

Якщо уві сні у Вас вкрали колечко, значить, наяву хтось сторонній втрутиться у взаємини з коханою людиною. Це втручання буде носити негативний характер.

Наснилося, що у Вас не один, а відразу два красивих кільця на пальцях? Сонник Міллера обіцяє підвищену увагу з боку представників протилежної статі. У Вас з’явиться відразу кілька шанувальників. І всі вони будуть вельми гідними.

Віддати уві сні кільце знайомої людини, означає допомогти йому в якомусь важливій справі. Комусь із знайомих потрібно Ваша порада. Езоп радить щире допомогти нужденному і можливо пізніше, коли це буде необхідно, допоможуть і Вам.

Якщо приснилися на мізинці три красивих аксесуара чекайте солідну грошову прибуток.

Сонник кільце, до чого сниться кільце уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: