Сонник колоті дрова, до чого сниться колоті дрова уві сні

Побачені уві сні колоті дрова, звалені посеред двору, обіцяють сновидцу монотонну роботу, яку йому «нав’яжуть», незважаючи на його протести. Але не варто налаштовуватися на песимістичний лад, заспокоюють сонники. Часом, в’язанки дров можуть передбачати вирішення проблеми, давно мучить людини. Трактуючи, до чого ж сняться дровишки, не забудьте згадати всі подробиці мрії.

Сонник Міллера

Наснилася оберемок колотих дров? Згідно варіанту трактування, яку пропонує сонник Міллера, подібне сновидіння означає неприємні моменти, які можуть виникнути між вами і коханою людиною. А так же вашу власну незібраність, яка може привести справи в занепад.

Бачите уві сні, що ви намагаєтеся розрубати величезна поліно, щоб розпалити вогнище в домі? Це може означати, що мрії здійсняться, але лише ті, які пов’язані з сім’єю.

Що в вогні у нас згорить?

Якщо ви бажаєте знати, до чого сняться колоті дрова, то постарайтеся згадати, з якого дерева вони були зрубані уві сні — ці подробиці можуть змінити тлумачення одного і того ж сюжету до невпізнання, стверджують сонники.

 • Березові дрова наснилися — до неприємностей від малознайомих людей.
 • Плодові гілки символізують задоволення.
 • Колоті дрова хвойних дерев обіцяють здоров’я.
 • Уві сні ви зрубали чагарник — до нових починань.
 • Режим, пиляємо, рубаємо, або «Робота, перейди на Федота…»

  Якщо уві сні вам довелося колоти маленьким легким сокирою, то вас чекає гідна нагорода за роботу, яка виявиться дуже непростий. А якщо кололи поліна важенним сокирою — радійте: вас чекають приємні турботи, здатні принести фінансову підтримку.

  До чого сниться бачення, в якому ви колете дровишки тупою сокирою, з легкістю підкаже Весняний сонник: працювати ви будете довго і важко, звалюючи на свої плечі суспільні завдання, але ось оплата праці вас зовсім не порадує.

  Багаття, як символ успіху і радості

  Радісніше будуть тлумачення сну, в яких ви бачите колоті дрова охоплені полум’ям багаття. На думку Циганського сонника, підкидати поліна в багаття — знак веселою і яскравою вечірки. А ось, носити уві сні колоті дрова в камін, щоб сидіти біля нього разом з коханою людиною — символ романтичного настрою.

  Хочете дізнатися, до чого сняться тліюче вугілля? До сюрпризів. А ось, якщо в осередку згоріло величезна колода, що не піддається розпилюванню, то це означає сприятливе вирішення проблемної ситуації.

  Усувати наслідки буревію: Приготуйтеся до затяжних труднощів

  Якщо вам не пощастило, і вам приснилося бачення про те, як ви в лісі звалюєте на купу звалені ураганом сухі гілки, що це означає, що ви добровільно візьметеся за обов’язки, які зажадають від вас практично всіх сил і умінь, стверджує сонник міс Хассе.

  Наснилося, що ви збираєте в купи колоті дрова, що залишаються дроворубами? Вам доведеться виконувати завдання несумлінного колеги. Бачити купу тонкого хмизу, пов’язаного в оберемок і причепленого у вас за плечима — ознака копіткої і нудного праці.

  Сонник колоті дрова, до чого сниться колоті дрова уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: