Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник колодязь, до чого сниться колодязь уві сні

Щоб як слід розібратися,, до чого сниться колодязь, сонник для початку пропонує згадати, що у нього є верх і низ. Залежно від того, з дна ви дивитеся або ж углиб, принципово змінюється значення побаченого уві сні. Також зверніть увагу, чи присутній вода і які її властивості.

Коли попало що-небудь упустити, незалежно від цінності предмета, сновидіння намагається попередити про можливу втрату. Розміри збитку не уточнюються, має значення лише той факт, що повернути пропажу вже не буде можливості.

Якщо довелося бачити уві сні колодязь, сновидіння може носити алегоричний характер. Наскільки дбайливо ви звертаєтеся з ним в своєму сновидінні, настільки шанобливо ви наяву ставитеся до оточуючих.

Ще одне символічне тлумачення снів: колодязь свідчить про вашому підсвідомому бажанні повернутися до витоків. Цілком можливо, ви не раз замислювалися про складання генеалогічного древа або останнім часом вам здаються неймовірно цікавими оповідання про народні традиції.

Що означає падіння

Коли трапляється впасти в колодязь уві сні, сонник попереджає про можливі випробування, призначених недоброзичливцями. Давня прихована ворожнеча ризикує перерости в прямі погрози і образи. Якщо ж сновидец спустився добровільно, йому вдасться випередити ворогів і зруйнувати підступні задуми.

Сонник вважає, що падати в колодязь уві сні — не найсприятливіший знак. Найближчим часом сплячий може вплутатися в сумнівну історію з непередбачуваними наслідками.

Якщо жінці наснилося, як уві сні чоловік впав у колодязь і потонув, сонник пов’язує побачене з його оточенням емоційним станом. Як би він не старався не показувати, від найближчих людей неможливо приховати депресію і почуття безвихідності.

Допомогти йому може відпочинок, зміна обстановки, а ось зловживати спиртним вкрай не рекомендується. Приснилося говорить про те, що у чоловіка вистачить сил знову знайти життєрадісність.

Все,, до чого сниться колодязь з чистою водою, пов’язане з новими можливостями, які скоро відкриються перед сновидцем. Постарайтеся бути уважнішими, щоб не випустити з уваги чудові перспективи.

До чого сниться колодязь, повний води, сонник пояснює прийдешнім достатком. Раніше сновидец непогано попрацював, і тепер його чекають благополуччя і достаток.

Тлумачачи,, до чого сниться колодязь з брудною водою, сонник акцентує саме на бруду, яка часто є передвісником добробуту в реальності.

Найчастіше те,, до чого сниться набирати воду з колодязя, сонник пояснює звичайною жадобою. А ось її причини заслуговують на увагу: від спеки в спальні до підвищеної температури.

Якщо довелося копати колодязь уві сні, чекає велика робота. А ось наскільки вона виявиться вигідною, думки тлумачів розходяться. Сонник Хассе обіцяє прибуток, а Дворянський — суцільні збитки.

Сновидіння, в якому довелось побачити уві сні колодязь, може відображати прагнення зрозуміти себе, заглянути в свою підсвідомість. Даний символ також уособлює пошук спорідненої душі або справжніх цінностей.

Сонник колодязь, до чого сниться колодязь уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: