Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник колода карт, до чого сниться колода карт уві сні

Колода карт уві сні символізує схильність сплячої персони до авантюр і ризику. Сонник, тлумачачи, до чого сняться ці прямокутні картки, сповіщає сприятливий час для діяльності, шанс розкрити свій потенціал і отримати вигоду.

Що говорить про це Міллер?

Міллер приснилося бачення з новою колодою карт зіставляє з цілковитою невідомістю в майбутньому. Розкривати її уві сні, сповіщає про втрати, пов’язані з підлим обманом і брехливістю людей.

Наближається нестандартна ситуація!

Дівчині, яка уві сні тримала стопку таро в руках, сонник іменинників пророкує спілкування з ворожкою або ворожкою. Можливо, ви зробите спроби вирішити свої питання за допомогою звернення за допомогою до потойбічних сил.

Чоловікам, пояснюючи,, до чого сниться подібна картина, снотолкователь попереджає про нездоровому азарті, який загрожує великим програшем.

Попереду — позитивні моменти!

Бачити розклад таро уві сні, сповіщає Повним сонником Нової Ери про радісною і безтурботного життя. У цій інтерпретації, значення розкладу трактується позитивним ставленням сплячої персони до своєї долі.

Про нездійсненних планах і прагненнях говорить сонник, тлумачачи,, до чого сниться купувати або продавати упаковку таро. Панночці, яка має намір наяву вийти заміж за нинішнього молодого людини, приснилося бачення означає, що обранець має абсолютно протилежні наміри.

Обман або ілюзія?

Наснилося колода карт в запечатаному вигляді, попереджає: не потрібно брати участь в справах, в яких ви, м’яко кажучи, не розбираєтеся, інакше підведете всю команду.

Бачити, як гральні карти розсипані на підлозі, означає, що задумане підприємство знаходиться на межі розвалу. Якщо уві сні ви їх все зібрали, значить, успішно подолаєте виникли перепони.

Не бійтеся осягати нове!

Сонник Медеї, трактуючи,, до чого сниться колода карт, нагадує про вашу стриманості і закомплексованості. Запечатана упаковка гральних картинок уві сні, символізує великий потенціал сплячої особи. Вам слід повірити в себе, інакше всі плани залишаться лише нереалізованими мріями.

Про сумніви…

Наснилося, що тасує гральні карти? Значить, на думку доктора Фрейда, ви підсвідомо відчуваєте недовіру до своєї другої половинки. Бачити, що тасуючи, ви упустили одну картку, позначає, що сумніви сновідящего цілком виправдані.

Подробиці: стан

Універсальний сонник пов’язує тлумачення сну про колоді карт з їх станом і діями сновідящего:

 • Тасувати їх — сповіщає про непередбачених клопотах;
 • Краплені — обіцяють тривогу або навіть каліцтво;
 • Показувати фокуси — зробите що-небудь приємне своїм домочадцям;
 • Будувати картковий будинок — до отримання хороших новин, які виявляться помилковими;
 • Витягнути з упаковки туз — до широкій посмішці фортуни;
 • Азартна картярські гра — обіцяє серйозні життєві ускладнення;
 • Карткова гра «на інтерес» — віщає про здійснення давніх надій.
 • Що станеться на любовному фронті?

  Жінці, побачити колоду карт в воді, за версією сонника Закоханих, віщає про таємний роман або перспективі розкрити інтригу недоброзичливців, спрямовану проти неї.

  Чоловікові, подібне нічне бачення, служить попередженням про неконтрольованих емоціях, здатних вплинути на взаємини з коханою жінкою. Постарайтеся тримати себе в руках, інакше прощення скривдженої коханої доведеться заслуговувати досить довго.

  Сонник колода карт, до чого сниться колода карт уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: