Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник колодязь з водою, до чого сниться колодязь з водою уві сні

До чого сниться колодязь з водою? Цей символ уві сні має кілька тлумачень, які можуть кардинально відрізнятися. Наш сонник пропонує різне трактування цього символу: ви дізнаєтеся, коли бачення віщує достаток, підвищення по роботі, а коли — неприємності.

Попереду удача в любові

До чого сниться повний колодязь з водою? Жінці сновидіння обіцяє вельми щедрого шанувальника.

Повний колодязь з водою уві сні вказує: належить корисне знайомство з досить впливовою людиною.

Також повний колодязь з водою, якщо вона холодна, приємна на смак, за сонником означає: все складеться добре, справи принесуть хороший прибуток, будинки буде достаток, взаєморозуміння.

Проявіть обачність

Він висохлий, без води? Має бути тривожитися з робочим або особистих питань. Криниця без води — треба бути обачнішими. Можете по відношенню до одного зробити несправедливий вчинок і втратити його дружбу, довіру.

Наснилася пересохла криниця, без краплі вологи? Сторонні люди, яким ви надасте довіру, можуть позбавити вас дорогих речей.

Колодязь з водою оснащений коміром? Сонник каже: сплячого очікує внутрішня незадоволеність, занепад справ.

Кар’єрне зростання, успіх

Якщо ж уві сні діставати воду довелося «журавлем» — попереду успіх в любові і справах. Обставини почнуть складатися напрочуд вдало.

Бачили своє відображення в криниці? Вас чекає кар’єрний ріст: незабаром отримаєте по роботі призначення на нову посаду.

У ній багато прохолодної води? Сонник віщує велике везіння, істотне поліпшення добробуту.

Відмінні перспективи

Приснився колодязь з водою, де її багато? Дівчині такий знак обіцяє швидке заміжжя. Обранець незабаром зробить їй пропозицію.

Він сповнений, з чистою водицею? Прекрасне ознаку уві сні: у сновидіння є внутрішні резерви, завдяки яким він зможе знайти вихід за будь-яких обставин.

Приснився колодязь з чистою водою означає: у сплячого є сили і здібності, про які він навіть не підозрює. У потрібний момент вони проявляться і допоможуть подолати перешкоду.

Бережіть здоров’я

Для хворого бачити уві сні його з чистою цілющою вологою, згідно сонником, значить, незабаром одужати. Для інших це передвістя вирішення важких проблем, відмінних перспектив.

До чого сниться, ніби він був з брудною, каламутною водою? Бачення вказує на якесь приховане захворювання. Слід приділити увагу власному здоров’ю. Також сюжет з брудною водою обіцяє незабаром неприємності.

Вам буде потрібна допомога близьких

Бачити криницю з прозорою водою уві сні — наяву ви зможете втілити всі плани, проекти. Звичайно, якщо вони добре продумані.

Наснилося пити чисту криничну воду? Сонник підкреслює: при якихось обставинах сплячому знадобиться допомога рідних. Близько охоче нададуть її, якщо він відверто про все розповість.

Деталі бачення

Тлумачення сну можливо відповідно до того, що довелося робити:

 • Бачити глибокий — передвіщає хворобу;
 • Діставати воду — задоволення пристрасних бажань;
 • Пити — належить успіх;
 • Впасти туди — фатальні обставини, неприємності.
 • Пити уві сні з артезіанського колодязя означає: сновидец після довгої наполегливої ​​роботи зможе досягти бажаного.

  Значення за сонником Міллера

  До чого сниться впасти в колодязь? Сновидець випробує сильне відчай. Однак якщо він сам спуститься туди — це гарне передвістя. Плани сплячого виявляться більш успішні, і веселитися над планами ворогів.

  Сонник колодязь з водою, до чого сниться колодязь з водою уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: