Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник колдун — до чого сниться?

Сонник Лоффа

Вельми часто в сновидіннях люди зустрічаються з персонажами, що володіють надприродною силою, або ж самі отримують таку. У разі сюжету про окультних науках уві сні ми бачимо унікальні речі особистого користування, що дозволяють використовувати проти інших силу волі, або навпаки. Проаналізуйте, хто є окультних персонажем, ви або хтось інший.

Велике значення має те, яким чином уві сні ви використовували дану вам особливу силу. Якщо проти інших, то ви можете відчувати, що ваші супротивники мають несправедливим перевагою, і вам хочеться зрівняти сили на ігровому полі. Ще один варіант пояснення цього сну — це ваше бажання показати ступінь своєї могутності. І нарешті, третьою причиною таких сновидінь служить ваша особиста риса: ви не даєте виходу накопиченому в душі гніву на адресу оточуючих. Ще одна можливість полягає в тому, що ви, можливо, хочете комусь вселити романтичну прихильність до себе. Ви можете проектувати власну силу на незнайомця, який, найімовірніше, представляє когось із знайомих або ж частина вас самих.

У разі якщо хтось на вас направив наявні у нього можливості, то наяву ви можете думати, що він користується своїм впливом, який має на ваше життя, або замишляє влаштувати змову проти вас. Згадайте, коли ви або хтось інший намагалися скористатися магічними силами, чи були чари успішними чи їм щось заважало.

Сонник Менегетті

Якщо уві сні ви розмовляєте з чаклуном — ви потребуєте сприяння людини відає в області парапсихології або знахаря. Це повинен бути літня людина не визнає алкоголю. Якщо ж вам сниться, що ви будете ворожити або чаклуєте — не забувайте це сновидіння, проаналізуйте його. Воно сигналізує про те, що у вас є прихований потенціал, розвинувши який ви зможете стати непоганим екстрасенсом. Такий сон часто є віщим.

Езотеричний Сонник

Побачити чаклуна — сон означає, що станеться щось надзвичайне. Спілкуватися з ним, співпрацювати — до дивовижного події, неймовірній удачі. Чаклувати самому — вас будуть чекати спокуси і спокуси, але ви не повинні їм піддаватися! Не кидайтеся в обійми першого зустрічного і не приймайте занадто привабливих пропозицій.

Сонник Міллера

Приснився чаклун — значить, вашу душу наповнять честолюбні мрії, але пізніше вони, як не дивно, вас розчарують, і ви будете думати зовсім про інше. Спостерігати за діями чаклуна — сон говорить про те, що перед обличчям наближення загрози повністю зміниться ваш образ думок.

Ісламський Сонник

Чаклун — це погана людина володіє темною душею. У нього немає вірування в силу Аллаха і не вміє його дякувати. Він спокусник, і обманщик. Чаклун уві сні — це символ особистості здатної змусити людей сперечатися і сваритися, може зробити друзів заклятими ворогами.

Сучасний Сонник

Чаклун уві сні означає, що ваші честолюбні мрії принесуть вам одне лише розчарування. Стати свідком чаклунства означає наближаються неприємності, які вплинуть на ваш образ думок.

Сімейний Сонник

Сни про чаклунів віщують небезпеку, зрада або обман. Після такого сну потрібно берегти своє здоров’я і майно. Дивіться тлумачення: Чаклунка, Фея.

Еротичний Сонник

Сон про чаклуна обіцяє розчарування в любові і крах надій на щастя.

Сонник Хассе

До неприємності, хвороби, обману.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: