Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник колишня хоче повернутися, до чого сниться колишня хоче повернутися уві сні

Якщо уві сні ваша колишня хоче повернутися, то в реалі вас очікують обставини, тісно пов’язані з минулим. Навіть якщо ви цього не зможете помітити. До чого ще сниться такий несподіваний поворот? Сонник дасть гранично чітке роз’яснення.

Тлумачення за Міллеру

Наснилося, що колишня вирішила відновити інтимні стосунки? Сонник Міллера вважає, що ви готові зробити безглуздий вчинок, який стане причиною великих неприємностей.

Подумайте!

До чого сниться, якщо колишня хоче повернутися взагалі? Якщо ви самі в таємниці мрієте про те ж, то уві сні це лише віддзеркалення ваших власних бажань, переживань або спогадів.

Якщо ж ви категорично проти, і взагалі не згадуєте про колишню любов, то подібне бачення означає, що вам слід позбутися або навпаки перейняти щось від цієї людини.

До чого сниться колишня, якою у вас немає? Вам необхідно серйозно задуматися над поточними відносинами. Сонник підозрює, що за зовнішнім благополуччям приховуються серйозні проблеми у вигляді нерозуміння або брехні.

Дружба чи ненависть?

Наснилася давня коханка? Тлумачення сну повністю залежить від поточного ставлення до неї. Якщо ви її як і раніше любите або підтримуєте дружні контакти, то образ відображає позитивні риси якості, притаманні вам обом.

Уві сні довелося бачити неоднозначні натяки з боку дами, яка вам ненависна? Сонник вважає цього персонажа символом поганих вчинків і негативних намірів.

Що робили?

Для правильного трактування слід пригадати особливості сновідного побачення і власні дії щодо явилася уві сні особи.

 • Цілувати її — скандал, підозри.
 • Бити — радість, переборні перешкоди.
 • Займатися сексом — любовне охолодження, розбіжності з обраницею.
 • Просто дуже бурхлива, емоційна реакція — душевне самотність.
 • Байдужість — радість, несподіванка, сюрприз.
 • Чи готові?

  До чого сниться, що колишня дівчина забажала відновити тісний контакт і уві сні ви погодилися? Наяву улагодяться конфлікти на роботі, а в будинок прийде спокій і гармонія.

  Наснилося, що ви категорично відмовилися або ж пропозиція надійшла в не дуже підходящий момент? Сонник пророкує: потрапите в дуже незавидне становище, а ваші промахи стануть предметом обговорень.

  Бачити, що вже колишня дівчина має намір повернутися, можна і до несподіваної зустрічі з нею або ж обставинам, які нагадають про минуле.

  Тримайтеся!

  До чого сниться, якщо давно забута дівчина знову крутить з вами любов? Уві сні це означає, що вам доведеться пережити щось, що ви вже відчували.

  Наснилося, що ви не дуже раді такому повороту? Сонник пророкує великі складності на службі, починаючи від неприємного завдання або догани від начальства і закінчуючи втратою роботи.

  Крім того, бачити, що колишня хоче повернутися, можна перед вчиненням велику дурість, яка кардинально змінить життя. Причому не виключено, що на превеликий подив, все зміниться на краще.

  Радість чи жалю?

  У мріях ви помітили, що колишня хоче повернутися? Сонник радить встановити, з якими саме обставинами життя асоціюється дама. Схожа ситуація станеться і в майбутньому.

  Наснилося, що ви були раді новій зустрічі? Чекайте великого свята, приємного сюрпризу або хорошого повороту долі.

  Уві сні ви відчули біль, роздратування або незручність? В реальності вляпатися в погану історію і будете серйозно шкодувати про скоєне.

  Сонник колишня хоче повернутися, до чого сниться колишня хоче повернутися уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: