Сонник колишня робота, до чого сниться колишня робота уві сні

До чого сниться колишня робота? Сонники називають її символом жалю про час, який повернути не можна. Слід очікувати змін, але побоюватися шахрайства. Є і позитивні значення такого бачення уві сні: особистісний ріст, підвищення зарплати, успіх у товаришів по службі — все залежить від деталей.

Туга за який пройшов, стреси

До чого сниться бачити свого колишнього начальника? Можливо, зараз сновидцу бракує можливості запитати у нього поради, допомоги. Він був близький по духу, а зараз такої людини біля сплячого немає.

Обговорювали уві сні робочі питання з попереднім начальником? Сонник попереджає: наяву виникне стресова ситуація, а можливо, кілька.

Кого побачили?

Пригадайте, хто приснився:

 • Співробітники — слід уникати ризикованих угод, оскільки можна втратити гроші;
 • Начальник — сплячий надмірно сильно переживаєте через зміни в особистому житті, по службі;
 • Директор — особистісний ріст, прилив енергії, проте не можна забувати про самокритику;
 • Чоловік — сновидицей віщує службовий роман, чоловікові — проблеми;
 • Жінка — чоловікові обіцяє інтерес до дівчини, а жінці — ускладнення.
 • Також бачити співробітників уві сні означає: успіху на новому терені допоможуть професійні навички, отримані раніше. Треба цим активно користуватися, зарекомендувати себе як відмінного працівника.

  Наснилося жінка віщує складності з новими колегами або начальством.

  Значення за сонником Міллера

  Отримувати догану уві сні від директора колишньої роботи або лаятися з ним обіцяє нові відкриття, відмінні успіхи, гармонію, радість.

  Жалю про минуле

  До чого сниться повернення на колишню роботу? Сонник стверджує: людини щось не влаштовує на нинішньому місці, а старе він вважає найкращим. Також сновидіння про подібний повернення вказує: не варто витрачати час і сили на нездійсненне, адже двічі в одну річку увійти не можна.

  Наснилося місце колишньої роботи, будівля, де вона розташовувалася? Попереду зміни. Будівля зруйнована? Можливі проблеми в бізнесі.

  Бачити колег, з якими працювали на старому місці — вам їх не вистачає, оскільки з новими ще не зблизилися. Також сновидіння про колег, за сонником, попереджає про небезпечну ситуацію, коли можна втратити цінні речі або репутацію. Потрібно побоюватися шахрайства, зради, крадіжки.

  Перенесіть акцент на взаємини

  Побачити уві сні колег по старій роботі означає: вам важливо дізнатися по якомусь питанню думку людини, давно вас знає, отримати від нього пораду. Можливо, зустрінете старого друга.

  До чого сниться в ролі роботодавця колишньої роботи один, родич, знайомий? Сонник підкреслює: сплячому важко налагодити з ним відносини.

  Якщо ж роботодавець виконує уві сні роль чоловіка, друга, родича — значить, професійні, кар’єрні інтереси займають дуже велике місце, витісняючи з життя людини його друзів, родину.

  Позитивні трактування

  Наснилося, ніби вас звуть на колишню роботу? Тлумачення сну наступне: вас добре приймуть, якщо вирішите повернутися, хоча сновидіння може збутися не зовсім точно.

  До чого сниться влаштовуватися туди і виконувати, як зазвичай, свої обов’язки? Сонник обіцяє збільшення доходів, несподівану премії. Також бачення обіцяє заслужений успіх в колективі.

  Якщо підприємство, яке ви залишили, уві сні процвітає — попереду виконання бажань.

  Наснилося застілля на колишній роботі? Сонник віщує підвищення зарплати або схвалення керівництва. Коли ж ви з товаришами по службі відпочивали в ресторані — належить складне, проте цікаве завдання.

  Сонник колишня робота, до чого сниться колишня робота уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: