Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник колишня подруга, до чого сниться колишня подруга уві сні

Уві сні колишня подруга завжди уособлює конкуренцію або суперництво. До чого ще сниться цей персонаж? Сонник спробує розібратися у всіх деталях образу.

Чого ви боїтесь?

Привиділася найкраща, але вже забута подруга? В реалі отримаєте допомогу з несподіваного боку.

До чого сниться, що найкраща дружка плаче? Сонник підозрює, що ваші особисті проблеми торкнуться оточуючих людей.

Якщо в ночі найкраща подруга з’являється занадто часто, то ви явно чогось боїтеся, причому це почуття пов’язане з невпевненість у власних силах або залежністю від ситуації, над якою ви не владні.

Чекайте гостей!

До чого сниться, що обіймає колишня подруга? Сонник радить готуватися до приходу непроханих гостей. Найімовірніше це знайомі з минулого.

Наснилася весілля приятельки? На жаль, вам або вашим знайомим уготовані серйозні неприємності.

Бійка з давньою знайомою уві сні знаменує прагнення до чогось явно нездійсненні. Бути може мрія і реалізується, але буде це ще не скоро.

Згрішили?

Приснилася колишня подруга власного чоловіка? Це означає, що наяву ви боїтеся його зради або просто жахливо ревнуєте.

Поява уві сні минулої пасії чоловіка знаменує рішення про те, що треба б урізноманітнити інтимне життя найнесподіванішим чином.

Іноді бачити секс чоловіка з зазноби з минулого — буквально означає, що ви намагаєтеся заспокоїти власне сумління після власної зради.

Чи не вигадуйте!

До чого сниться нерозлучна подруга дівчині? Сонник впевнений, що всі ваші страхи і моторошні побоювання не мають реального підґрунтя.

Якщо уві сні трапилася сварка з приятелькою, то самій дівчині уготовано тотальне невезіння.

Стара знайома може наснитися дівчині перед скандалом і навіть розлукою з коханим.

Готуйтеся!

До чого сниться колишня подруга заміжній жінці? Дама стане об’єктом неприємних пересудів і пліток.

Якщо уві сні подружка кожен раз норовить розсваритися, то жінці належить пережити розлучення.

Чоловікові бачити забуту зазноба — до романтичному захопленню. Якщо ж прийшла однокласниця, то незабаром зустрінетеся з людьми з «минулого».

Куди ви лізете?

Наснилося, що довелося спілкуватися з давньою подругою? Сонник впевнений, що ви потребуєте якоїсь інформації або нових знаннях.

Якщо спілкуватися довелося на підвищених тонах, то вас звинуватять в безпардонному втручанні в справи сторонніх.

Уві сні спілкуватися радісно і по-дружньому — означає, що гряде смуга удачі і благополуччя.

Якщо ж довелося розмовляти буквально на ходу і ви не зовсім зрозуміли суть розмови, то в реалі невірно оцінили якась подія або взялися за діло, в якому нічого не тямите.

Важливі деталі

Щоб мати більш точне тлумачення сну сонник рекомендує згадати інші дії в нічну пригоду. Їх розшифровка проллє світло на майбутні події.

Якщо, наприклад, приснилося, що колишня подруга плюнула в обличчя, то не варто засмучуватися. Наяву вам повернуть борг, про який ви давно забули.

 • Лаятися — до важливих переговорів.
 • Битися — обійде неприємності.
 • Миритися — процвітання.
 • Вітатися — до втомливої ​​візиту.
 • Все відмінно!

  До чого сниться колишня подруга, з якою не спілкуєтеся на даний момент? Сонник гарантує благополучне сімейне життя, удачу і багатство, навіть незважаючи на тимчасові труднощі.

  Іноді бачити подружку, з якою не спілкуєтеся відображає внутрішній конфлікт між окремими частинами власного Его.

  Позбавтеся від зайвого!

  Довелось помиритися з подругою після давнього конфлікту? Дуже скоро закінчиться смуга невдач, і справи підуть на лад. Примирення уві сні іноді є інверсією і знаменує новий скандал.

  Якщо весь час сниться, що колишня подруга слізно просить вибачення, то давні образи або глибинні переживання не дають вам жити. Сонник впевнений, що саме душевна дисгармонія веде до чергових неприємностей.

  Трактування Міллера

  До чого сниться стара знайома по сонником Міллера? Він переконаний, що незабаром ви дізнаєтеся сумну новину, пов’язану з хворобою родича або дорого приятеля.

  Ви вільні!

  Уві сні ви випадково провідали, що колишня подруга вагітна? Наяву трапиться справжнє диво, ви отримаєте грандіозні гроші, спадок і інші блага.

  Наснилося, що давня подружка вагітна? Іноді це вказівка ​​на неприємності у подружньому житті.

  Якщо уві сні дамочка народила, то ви звільнитеся від старих боргів і зобов’язань. Наснилася подружка з дитиною? Якщо це хлопчик, то отримаєте гроші, якщо дівчинка, то будете щасливі.

  Живіть!

  Що значить, якщо колишня подруга в мріях померла? Сонник обіцяє їй довгі роки життя і відносну безбідно.

  Наснилося, що померла давня подружка? Особисто вам варто готуватися до важких випробувань і втрат.

  Якщо ж реально померла приходить уві сні постійно, то якась подія минулих років до цього дня не дає вам спокою. Сновидіння закликає позбутися вантажу і жити далі.

  Сонник колишня подруга, до чого сниться колишня подруга уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: