Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник колишня однокласниця, до чого сниться колишня однокласниця уві сні

До чого сниться колишня однокласниця? Цей образ уві сні обіцяє приємну зустріч, шанс відродити колишні стосунки або досягти мети. Але також попереджає про неприємні події, конфлікти, помилки в нових відносинах, як вказує сонник.

Будьте сміливіше при спілкуванні

Наснилося зустріти колишню однокласницю? Сновидіння означає: нинішній коло спілкування вас не влаштовує, ви скучили по задушевним розмовам.

Чоловіка такий сюжет уві сні може сповіщати: він зазнає труднощів при знайомстві і близькому спілкуванні з жінками. Потрібно стати більш сміливим, адже інакше можна пройти повз своєї долі.

Помилки минулого можуть відгукнутися тепер

Жінці приснилося побитися з колишньою однокласницею? Сонник попереджає: будинки у сновідіци чекають конфлікти, сварки. Ймовірно, вони будуть викликані минулими помилками.

До чого сниться чоловікові колишня однокласниця, в яку він був закоханий? Цілуватися з нею — згідно сонником, туга за світлим юнацьким враженням.

Цілуватися уві сні з тієї, до кого не відчували почуттів — чекають неприємні події. Можливо, на репутацію сновидіння вплинуть якісь минулі гріхи.

Можете змінити життя, але остерігайтеся помилок

Крім того, цілуватися з колишньою однокласницею уві сні вказує: незабаром з’явиться шанс змінити життя, можливо, вдасться досягти мети, поставленої в юності, або відродити колишні стосунки.

Також тлумачення сну про дівчинку з класу, колишній першим коханням сплячого, застерігає: він може незабаром здійснити таку ж помилку, як і в тих відносинах. Слід пригадати ті часи, зрозуміти, яке попередження несе сновидіння.

До чого сниться, ніби сновидец вже дорослий, але знаходиться на уроці і намагається списати щось у сусідки по парті? Сонник пояснює: він хоче скористатися чужим досвідом, тоді як потрібно здобувати свій власний.

Знайдіть час для нових вражень

Дівчині сновидіння про шкільній подрузі віщує: її життя стала рутиною, тому потрібен хороший відпочинок, нові відчуття. А наснилося подруга якраз здатна додати повсякденності яскравих фарб.

Якщо уві сні бачили шкільну подругу, з якою давно не спілкувалися — сонник підказує: пора вам зустрітися і про все поговорити. Давні, перевірені часом друзі розуміють нас краще за всіх.

Приснилося бачення обіцяє несподівану, але дуже приємну зустріч, масу позитивних емоцій.

Подробиці сновидіння

Пригадайте, про що бачили сюжет:

 • Розмовляли — скучили, хочете зустрітися;
 • Разом веселилися — минулі помилки можуть нашкодити;
 • Зустріли на вулиці уві сні — станете безуспішно доводити щось знайомим, друзям;
 • Виявилися разом в класі — наявність незавершеного справи;
 • Вона не впізнала вас — ви перестали приділяти увагу близьким, потрібно терміново виправлятися;
 • Сварилися — щось приховуєте від сім’ї, це обтяжує вас.
 • Значення за сонником Міллера

  До чого сниться бачити колишню однокласницю? Це означає: незабаром виникнуть труднощі, а подолати їх вам допоможуть старі друзі. Або доведеться звернутися за допомогою до людини, з яким давно не спілкувалися.

  Сонник колишня однокласниця, до чого сниться колишня однокласниця уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: