Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник колишня любов, до чого сниться колишня любов уві сні

Якщо вам приснилася колишня любов, то це означає, що в цьому ви вчинили якийсь вчинок, властивий вам в період минулих відносин. Але цілком можливо і те, що минуле не хоче вас відпускати, постійно «підкидаючи» образ колишнього коханого. До чого сняться давно забуті відносини і як себе вести після таких мрій, добре відомо сонникам. Головне — згадайте свої емоції уві сні.

Сонник Міллера

Якщо вам приснилася ваша колишня любов, то це може означати, що почуття до цієї людини все ще жевріють в душі. Бачити поцілунок з ним — на подив; секс приснився — згадаються старі образи; битися з ним уві сні — до авторитарних замашок вашого теперішнього супутника життя.

А ось, сварка уві сні з колишнім коханим означає сприятливі зміни на любовному фронті.

Причини «охолодження»

Часто уві сні ми переживаємо події, які вже відбувалися наяву. Ось, наприклад, якийсь час назад ви розлучилися з коханою, і раптом вам примарилося, що ви знову на порозі розриву. Згадайте, що стало причиною розставання, а сонники пояснять, до чого це сниться.

 • Кохана пішла до іншого — до нового знайомства.
 • Ви зустріли нову любов — до конфліктів.
 • Ви не зійшлися в поглядах — до вчинення легковажного вчинку.
 • У кого-то зі сторін були проблеми з алкоголем — до неприємних сюрпризів.
 • Колишня любов померла, причому в прямому сенсі слова — до швидкого заміжжя
 • Скандали, як символ зустрічей і розставань

  Тлумачення сну, в якому ви зі своїм колишнім хлопцем весь час ругаетесь, віщує проблеми в інтимному житті, засмучує сонник Фрейда.

  Хлопець, якого ви кинули, «розпускає» руки — а ось, це тлумачення порадує: вас чекає приємний романтичний вечір з тим хлопцем, з яким ви зустрічаєтеся в реальності.

  До чого сниться колишня дівчина, яка намагається вас покусати або подряпати, відомо сонником пастора Лоффа: колишня любов вас звинувачувала в зраді — чекайте нових інтимних зв’язків; дівчина була ображена на вас — до сюрпризів, але не завжди приємним.

  А ось, якщо бачите, що дівчина, яку ви кинули, тягає за волосся нинішню пасію, то стережіться ще одного розставання.

  Ніжні почуття — ознака довіри і спокою

  Бачите уві сні, що ваша колишня любов знову запалала до вас пристрастю? Згідно трактуванням більшості сонників, дана мрія обіцяє примирення з тим, з ким посварилися і прощення всіх образ.

  До чого сниться жінці, що її минулий чоловік запрошує її на побачення? Це означає, що ви не довіряєте своєму нинішньому коханому чоловікові і робите це даремно.

  А ось, якщо ви бачите уві сні, як чоловік, з яким ви давно розлучилися, знайомить вас зі своєю сім’єю, то це символізує спокійне проведення часу в компанії домочадців.

  «А ти мене не помічаєш…», або Настають заморочливі часи

  Якщо жінці наснилося, що вона зустріла на вулиці свою колишню любов, а він не впізнав її — це символ неприємних клопотів і вимушеної поїздки, пророкує сонник Нострадамуса.

  А якщо помітив, але вдав, що ви не знайомі і спокійно пройшов повз, проігнорувавши вас — будьте готові до турбот про своє теперішнє супутнику життя.

  Сонник колишня любов, до чого сниться колишня любов уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: