Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник колишня дружина, до чого сниться колишня дружина уві сні

Сновидіння, головним героєм якого виступила Ваша колишня дружина, може тлумачитися по-різному. Практично кожен сонник говорить, що даний сюжет може привидітися лише в тому випадку, якщо більша частина думок наяву зайнята саме колишньої супутницею життя. Найпоширеніше пояснення,, до чого сниться дружина — охоловши почуття до неї. І зовсім не важливо, цілуєтеся Ви уві сні або сваритеся. Інші тлумачення сюжету наведені нижче.

Секс з колишньою дружиною

Сучасний сонник говорить, що подібні нічні марення приходять лише тоді, коли Ви в реальності хочете вдатися до любовних утіх з обраницею. Якщо почуття взаємні, і Ви про це знаєте напевно — сміливо проявляйте ініціативу. Не виключено, що рішення про розлучення було поспішним. Але, якщо хоч хтось із Вас зв’язаний зобов’язаннями перед новою сім’єю, постарайтеся придушити свої чуттєві бажання. Нічого, крім горя і розчарування, відновлення цієї любовної зв’язку не принесе.

Згідно з іншим тлумачу займатися любов’ю з колишньою супутницею життя — до нових романтичних пригод. Приснився пристрасний секс? Готуйтеся наяву пережити безліч чуттєвих насолод. Якщо уві сні Ви віддавалися пристрасті з щирим задоволенням, то і реальні відносини будуть наповнені радістю і задоволенням.

Сонник Езопа пророкує сновидцу любовний зв’язок з подругою. Якщо Вам часто сниться подібний сюжет, то в реальному житті доведеться пережити сексуальні відносини з жінкою, яка завжди вважалася лише подругою. Не варто надмірно насторожено або недовірливо ставитися до даного тлумачення. За офіційною статистикою приблизно у 60% друзів протилежної статі траплялася інтимний зв’язок. Пояснюється таке явище виключно людської фізіологією.

Вагітна колишня дружина

Те,, до чого сниться таке сновидіння, пояснюють багато джерел. Малий Велесов сонник закликає згадати, чи не могли скоєні раніше Вами вчинки образити колишню супутницю життя? Можливо, саме Ви винні в її життєвому неблагополуччя. Не відмахується від даного сну. Краще постарайтеся виправити те, що натворили. Забудьте про розбіжності і простягніть руку допомоги людині, який раніше був Вам рідним.

Колишня дружина і ще не народжена дитина можуть бути і попередженням про небезпеку. Універсальний сонник обіцяє в цьому випадку сновидцу період життєвих випробувань. Але, не варто засмучуватися, всі випробування Ви успішно подолаєте і в результаті залишитеся у вигоді. Життя в майбутньому піднесе безліч приємних сюрпризів.

Наснилося, що саме Ви батько майбутньої дитини? Відчувати при цьому уві сні занепокоєння й сумніви, що стосуються майбутнього батьківства — до невизначеності в реальному житті. Пропозиція ділового партнера або необхідність вибору змусить Вас неабияк понервувати. Головне, постарайтеся не приймати поспішних рішень. Перш, ретельно обміркуйте всі ризики.

Якщо уві сні Ваша вже ненависна жінка народжувала, готуйтеся зустріти новий етап в особистому житті. Східний сонник стверджує це абсолютно точно. Не обов’язково Ви відновите відносини з колишньою дружиною, швидше за все, зустрінете нову людину, спілкування з яким переросте в міцний і тривалий любовний союз. Не відмахується від нових знайомств. Одне з них напевно виявиться доленосним.

Щоб з’ясувати,, до чого сниться щаслива вагітна дружина, слід звернутися до Жіночого тлумачу. Даний сонник повідомляє, що можливе відновлення відносин і навіть висновок повторного шлюбу. Возз’єднання малоймовірно, тільки якщо Вам приснилася вагітна дружина поруч з іншим чоловіком.

Зрада

Прокинулися «в холодному поту» від того, що уві сні побачили свою колись улюблену жінку в обіймах іншого чоловіка? Будьте впевнені, почуття до цієї жінки до цих пір не охололи. Туга і ніжність, які Ви відчуваєте уві сні при думках про дану людину, є вагомою підставою для відновлення зв’язку. Нехай Вас зараз роз’єднують нерозуміння і сварки смугу відчуження можна подолати, якщо проявити наполегливість і терпіння.

Східний сонник попереджає, що такий сюжет може приснитися як обіцянку появи таємного ворога. Є навіть невелика ймовірність, що цей прихований ворог — людина, яку в даний момент Ви вважаєте іншому. Про точність даного тлумачення можна говорити, якщо Вам приснилося, що саме цей хлопець займається любов’ю з Вашої колишньою дружиною.

Роз’яснення,, до чого сниться даний сюжет, можна відшукати і в Сучасному сонник. Бачити на своєму місці в колись подружньому ліжку іншу молоду людину означає назавжди порвати усі зв’язки з колишньою сім’єю. Сонник стверджує, що нові відносини допоможуть забути про минуле і більше не згадувати про даному життєвому етапі.

Міллер у своєму тлумачі також дає пояснення, до чого сняться сексуальні втіхи колишньої дружини з незнайомим чоловіком. Сонник попереджає, що Ваша власна особисте життя знаходиться під загрозою. Ігнорування проблем в наявних відносинах може вилитися в розставання. Особливо, якщо уві сні пара віддавалася почуттям з усією пристрастю.

Сварки з колишньою дружиною

Побачити уві сні галасливий скандал — до розбіжностей у взаєминах наяву. Сварки можуть виникнути на грунті виховання спільних дітей або розділу майна. Сонник Сона не рекомендує посилювати конфлікт. Чим серйознішими будуть розбіжності, тим складніше їх буде вирішити. Варто спробувати ще на самому початку конфлікту піти на компроміс. Цей крок допоможе уникнути зайвих проблем.

Якщо скандали сняться постійно, постарайтеся поговорити з колись рідною людиною максимально щиро. Можливо, вона сильно ображена і не може Вас пробачити. Від щирого серця попросіть вибачення не у сні, а наяву, і Ви назавжди забудете про подібні неспокійних видіннях. Вибачитися слід і в тому випадку, якщо приснилася тільки легка словесна перепалка.

Наснилася бійка з колишньою дружиною? Сучасний сонник радить поставитися до даного сновидіння максимально серйозно. Бити жінку в нічних мареннях — поганий знак. Швидше за все, наяву Ви відчуваєте до неї злість або навіть лють. Спробуйте пробачити всі образи, адже руйнівно впливають вони саме на Вас. Переглянути ставлення до колишньої дружини особливо варто в тому випадку, якщо у Вас є спільні діти.

Знайти пояснення,, до чого сниться скандал між колишніми чоловіком та дружиною можна і в тлумачі Пір року. Побачене уві сні гучне з’ясування відносин обіцяє труднощі при спілкуванні з керівництвом. Якщо наснилася бійка, то можна навіть готуватися до звільнення.

Ще ряд тлумачень

Цілуватися з колись дорогою Вам жінкою означає в реальному житті відчувати глибоку тугу за Вашим колишнім взаєминам. Але Універсальний сонник радить не розраховувати на возз’єднання, його не буде. Слід забути про те щастя, що примарилося уві сні, подумати про своє подальше життя і перестати згадувати про минуле.

Наснилася весілля колишньої дружини з іншим чоловіком? Побачити на місці чоловіка статного пещеного красеня означає порвати зв’язок з минулим сім’єю назавжди. Особливо, якщо уві сні наречена була безмежно щаслива. Вашу колишню дружину чекає безхмарне життя з іншою людиною, а Вам залишається лише серйозно подумати про облаштування свого особистого життя.

Спілкуватися уві сні з цією жінкою по-доброму і не відчувати при цьому ніяких душевних мук — до нових любовних пригод. Особисте життя складатиметься саме по собі без особливих зусиль з Вашого боку. Жіночий сонник радить не противитися змінам, так як вони принесуть тільки радість.

Цікаво пояснює,, до чого сниться плаче колишня дружина, Східний тлумач. Такий, здається на перший погляд негативним, сюжет насправді несе благу звістку. Східний сонник стверджує, що колишня дружина насолоджується життям і відчуває себе по-справжньому щасливою. Не варто даремно турбуватися за її долю. Хоч вона і плаче уві сні, в реальному житті справи цієї леді складаються неймовірно благополучно.

Наснилося, що Ви знову разом? Ймовірно, всі страждання, пов’язані з розлученням залишилися позаду, і Ви змогли налагодити дружні відносини. Не забувайте про те, що цивілізоване спілкування з колишньою дружиною необхідно, перш за все, загальним дітям. Перенесіть побачений уві сні позитивний сюжет Вашого гармонійного спілкування в реальне життя.

Незалежно від того, що пояснень,, до чого сниться такий сюжет, є досить багато, намагайтеся завжди поступати так, як радить серце. Жоден сонник чи не підкаже Вам, як вчинити настільки точно, як Ваша душа. Не бійтеся діяти, не бійтеся просити прощення, не бійтеся здатися безглуздим. Живіть не у сні, а наяву!

Сонник колишня дружина, до чого сниться колишня дружина уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: