Сонник колишня дівчина, до чого сниться колишня дівчина уві сні

Коли сниться колишня дівчина, сонник акцентує увагу на настрої, яке залишив після себе цей сон. Приємні спогади означають, що ваші відносини логічно завершили свій шлях, тому що місія вашого парного егрегора вже виконана.

Якщо наснилася колишня дівчина, і на ранок спогади мучать вас і не дає спокою, сонник пояснює подібне тим, що між вами залишилося багато недоговореного. Сон не обіцяє повернути любов і радить спробувати прийняти один одного в іншій якості.

Запитайте сонник,, до чого сниться колишня дівчина мого хлопця? Він відповість, що сон означає вашу стурбованість минулим, як власним, так і оточуючих, включаючи вашого обранця. Втім, сон говорить, що занепокоєння марні.

Якщо вам довелося уві сні випадково зустріти колишню дівчину, сон обіцяє вам нову любов. Сонник стверджує, що бачити колишню дівчину у сні — вірне ознаку романтичного знайомства.

Як повідомляє сонник, секс з колишньою дівчиною уві сні говорить про те, що минуле скоро так чи інакше нагадає про себе наяву. Сонник не гарантує, що спогади виявляться виключно приємними, скоріше, заподіють занепокоєння.

До чого ще сниться колишня дівчина уві сні

Сон, в якому колишня дівчина вагітна, обіцяє, що ваші нові відносини не зайдуть в безвихідь, як це сталося в минулий раз, причому ініціатива буде виходити від вашої нової обраниці.

Сонник цілком позитивно трактує,, до чого сниться весілля колишньої дівчини. Такий сон означає, що вам нарешті вдалося відпустити минуле. Вам ніщо не заважає рухатися вперед, ви відкриті для нових починань та зустрічей.

Якщо наснилася колишня дівчина хлопця, сон означає, що вам не вистачає впевненості в собі і в завтрашньому дні. Сонник також вважає, що сон служить нагадуванням про цінності ніжних почуттів і романтичних відносин, також про те, наскільки важливо їх берегти.

Якщо сниться, як колишня дівчина плаче, сон означає, що вона і справді може наплакав вам неприємностей. У той же час, сонник обіцяє сюрприз: ви будете здивовані, дізнавшись, як багато людей перейнялася вашими проблемами і щиро намагається вам допомогти.

До чого сниться поцілунок з колишньою дівчиною, сонник пояснює наступним чином: багато ваших сьогоднішні неприємності і конфлікти сягають корінням в минуле, яке ви ніяк не хочете відпустити. Сприймайте цей знак як заклик перейти від спогадів до дій.

Якщо приснився сон, в якому колишня дівчина повернулася до вас, сонник не заперечує можливості буквального тлумачення, хоча попереджає, що подібне трапляється не часто. Як правило, такий сон наповнений епізодами з минулого, на них і слід звернути увагу, щоб зрозуміти, чому не влаштовує існуючий стан речей.

Сонник колишня дівчина, до чого сниться колишня дівчина уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: