Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник колишній хлопець хоче повернутися, найбільш часті значення

Значень того, до чого сниться, що колишній хлопець хоче повернутися, досить широкий. Відомі сонники пропонують нерідко різні версії побаченого уві сні, а знаючі люди кажуть, що даний символ ніколи не з’являється просто так. Він завжди містить прогноз на майбутнє в якійсь з життєвих сфер або ж ключ до розуміння себе.

Короткий зміст:

Основні значення

Колишній хоче повернутися

Сонник Міллера дуже стримано пояснює, до чого сниться, що колишній хлопець хоче повернутися. Те, що вам приснилося, є не більше, ніж відображенням спогадів і таємних бажань. Цей сон в будь-яких випадках просто означає, що ваші почуття до обранця ще не згасли, а ви продовжуєте думати про нього навіть уві сні. Ваша підсвідомість таким чином намагається з’ясувати, де закінчується ностальгія і починається серйозний намір почати все заново.

У Жіночому соннику є інше пояснення, до чого сниться повернення колишнього і воно діаметрально протилежне. Улюблений, який вам наснився, сам часто думає про вас і в реальному житті хоче повернутися. Але це зовсім не означає, що побачене уві сні в точності повториться в реальній дійсності, проте, такий сюжет заслуговує на увагу.

Різні ситуації уві сні грають важливу роль в тлумаченні сну. Пропонуємо вашій увазі найбільш поширені з них:

Згадуємо деталі

У сонниках зустрічаються й інші пояснення, до чого сниться той чи інший сюжет, далі вони розглядаються більш докладно.

Якщо приснилося, що колишній хлопець цілує, сонник радить не випереджати події. Імовірність, що сюжет повториться наяву, дуже невисока. Бачити, як колишній повернувся і цілує вас, нерідко трапляється в знак того, що чоловік вже влаштував своє особисте життя. Скоріш за все це наснилося до якоїсь несподіванки. До чого ще сниться поцілунок с колишнім? Як правило, до приємної несподіванки у будь-якій сфері життя, у тому числі і особистій.

Коли приснилося, що колишній хлопець повернувся, сонник радить проявити пильність і особливо остерігатися підлабузників. У деяких знайомих доведеться розчаруватися і розгрібати наслідки їх поганих вчинків.

Якщо приснилося, що колишній хоче повернутися, зваблює вас і ви займаєтеся сексом, Англійський сонник обіцяє повернення у ваше життя чогось хорошого із минулого, хороші відносини з родичами, зустрічі з друзями дитинства.

А якщо у вас вже є нові відносини? Перебуваючи в нових відносинах, інтимні подробиці сюжету натякають на незадоволеність і тягу постійно порівнювати минуле з сьогоденням. Назріває серйозна сварка із вашим теперішнім коханим і вам потрібно бути пильною, щоб її уникнути.

Універсальний сонник попереджає, що той, хто вам наснився, може як і раніше відчувати інтерес до вас, але виключно сексуальний. Відновити духовний зв’язок проблематично.

Багатьом жінкам трапляється бачити уві сні, як колишній чоловік хоче повернутися назад до неї в сім’ю і плаче. Це означає, що герой сновидіння і справді шкодує про свої помилки. А от чи повернеться він насправді – велике питання.

Якщо приснилося не просто бажання повернення, а й неприємні моменти спільного життя, шлюбу, Український сонник стверджує, що хлопець пішов, залишивши вам гіркий досвід. Баласт цього негативу перешкоджає вашим новим відносинам, постарайтеся просто викинути його із голови та викреслити із життя.

Незалежно від того, хто саме з колишніх хоче повернутися уві сні: хлопець, чоловік або коханець — минуле неодмінно дасть про себе знати. Найближчим часом можуть відбутися і інші абсолютно непередбачувані яскраві події. Найчастіше символ віщує несподівані звістки, так чи інакше пов’язані з цією людиною або вашим спільним минулим.

А от якщо він повідомив про свій намір почати все заново по телефону або листом, повідомленням у Фейсбуці чи Інстаграмі, знайте, що це і є його справжнє таємне бажання.

А от Китайський сонник пропонує своєрідне тлумачення цього сну. Якщо вам сниться, що хлопець знову загорівся пристрастю, просить у вас вибачення, благає, плаче, то не виключено, що він затіяв любовний приворот. І ще одне теж важливо – він у реальності дійсно хоче до вас повернутися. Можливо, вам він цього не говорить з деяких причин, але він цього хоче.

Вероніка

Бачила сон, як колишній хлопець хоче повернутися, він просив мене про це, обнімав, цілував, я його спочатку відштовхувала, але швидко піддалась і все закінчилось пристрастю. Сонник надає кілька пояснень, я для себе вирішила просто бути уважною, адже розійшлися ми через його ініціативу, саме він мене образив. Були спроби з його боку повернутися, але я це все дуже швидко гасила, не давала жодного шансу.

Оскільки ми бачимось кожен день на парах, я почала уважніше на нього дивитись. Побачила, що він часто кидає на мене погляди. Ну і зрозуміла, що його почуття досі сильні, як і мої. Тоді зробила хід конем – підійшла сама і спитала, чи кохає він мене. Хотіла зробити це суворо, але не вийшло, побачивши, як його обличчя змінюється, як він за секунду міняється… Коротше, ми знову разом і все гаразд.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: