Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник колишній коханий, до чого сниться колишній коханий уві сні

Колишній коханий уві сні, знак якихось невирішених питань, які не згаслих почуттів і ностальгії. Щоб розібратися,, до чого сниться подібний образ, слід пригадати своє сновидіння в найдрібніших деталях, звернувши увагу на день тижня, в якому приснився сон. Сформувати бачення в один осмислений образ, співвіднести з обставинами, що відбуваються в реальному житті і заглянути в сонник.

Багато дівчат, розлучившись зі своїм обранцем, ще довгий час приходять до тями і починають будувати своє життя по-новому. Однак зв’язок з минулим ще залишається, це можуть бути спільні плани, спогади або незавершені справи і недомовленості. Бажання розібратися в своїх почуттях і визначитися в планах на майбутнє, ось, чому сниться колишній коханий.

Багато сонники неоднозначно тлумачать подібне бачення, значення якого безпосередньо залежить від дій самого обранця і сновідіци уві сні. Якщо дівчині приснилося розставання з минулим любов’ю, значить, наяву панянка боїться втратити кого-то или что-то важливе. Якщо бачення дуже часто приходить уві сні, значить, сама особа не забула кинутого хлопця і підсвідомо хоче повернути колишні стосунки.

Бачити уві сні колишнього коханого з новою пасією, тлумачиться сонником, як моральна і емоційна готовність розірвати зв’язок з екс-хлопцем. Як тільки сновидицей відпустить своє минуле, відразу відчує полегшення і зустріне свого ідеального чоловіка. Також тлумачиться, як реальна можливість залишити в минулому колишні почуття і без страху подивитися в майбутнє.

Поцілунок з екс-бойфрендом уві сні, тлумачиться сонником як несподіване здивування, також може попереджати про сварку або сварки з нинішнім чоловіком.

Бачити, що колишній коханий обіймає, тлумачиться сонником, як необхідність в моральній підтримці і захисті, яку відчуває спляча людина, може штовхнути її на невірні вчинки. Варто цей час присвятити своїм близьким і рідним людям, і не залишатися на самоті.

Тлумачення сновидінь по днях тижня

Для тлумачення сновидінь, важливим залишаються дні тижня, в яких присутній екс-бойфренд.

Побачити подібну картинку з понеділка на вівторок, за сонником, позначає, що всупереч розставання молода людина поважає жінку і бажає їй тільки всього хорошого.

Екс-бойфренд думає про молодій особі, згадує колишні стосунки, шкодує про розставання це те,, до чого сниться колишній коханий з вівторка на середу.

Бачити такий образ з середи на четвер, означає, що хлопець думає про жінку і намагається забути її в обіймах інших пасій.

Корисно знати, до чого сниться колишній коханий з четверга на п’ятницю. Сон означає, що любов до сновидицей ще палає в серці молодої людини, дівчина і раніше подобається йому і від цього, він сильно страждає і не може знайти спокою.

До чого сниться колишній коханий з суботи на неділю? Сонник попереджає, що у чоловіка, після розриву залишилися нез’ясовані справи, образи і недомовленість.

Приснився сон з неділі на понеділок, чоловік навмисно шукає зустрічі з панянкою, з метою просто побачити або поговорити з нею.

Сонник колишній коханий, до чого сниться колишній коханий уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: