Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник колега, до чого сниться колега уві сні

До чого сниться колега? Сонник дає кілька різних тлумачень цього образу, в залежності від деталей уві сні. Він може означати реальну допомогу, підтримку, успіх або ж підступність, плітки, неприємності.

Домогтися успіху вам допоможе завзятість

До чого сниться бачити колишніх колег? Сонник повідомляє: ви зможете досягти успіху, якщо застосуєте навички, якими давно не користувалися.

Також колишні товариші по службі як би попереджають про небезпеку втратити гроші в ризикованих операціях.

Підвищення по службі може приснитися до дійсного кар’єрного росту. Звільнення обіцяє нові проблеми, вирішувати які доведеться швидко.

Якщо вранці згадали: «Я бачив, як приймаю пологи у співробітниці!» — подібний сюжет віщує тяжку важку роботу.

Секс — неоднозначне сновидіння

До чого сниться дівчині секс з колегою? Сонник сповіщає: вона занадто емоційна, треба стримувати свої пориви. Також секс уві сні є сигналом: слід позбутися своєї балакучості.

Чоловікові приснився гола дівчина, яка працює в його колективі, і їх заняття сексом, обіцяють: наяву між ними дійсно виникне любовне тяжіння.

Чоловік вам зізнається в любові уві сні? Слід бути напоготові, оскільки можна постраждати від його підступності і облуди. Любов, роман з наполегливим колегою може передвіщати: спляча піддасться несприятливого впливу цієї людини.

Остерігайтеся підступності недругів

Постійно бачити уві сні, ніби колеги п’яні — не варто довіряти відкритої або завуальованій лестощів. Змії, що плазують серед них, трактуються сонником однозначно: проти сплячого замишляють лихе.

Коли товариш по службі пішов в темряву — він щось приховує. Дуже ймовірно — вельми неприємну інформацію.

Зрадити його уві сні — можливо, якийсь ваш вчинок образить або серйозно зашкодить співробітнику.

Приснилася вагітна жінка, співробітниця? Хтось на роботі розпускає плітки і чутки про сновидцем.

Наснилося цілуватися з колегою-чоловіком, особливо коли він цілував? Обережніше: вас хочуть підставити для отримання власної вигоди.

Все складеться чудово!

Цілуватися іноді означає взаєморозуміння між людьми. Поцілунок в губи віщує жінці: вона у багатьох чоловіків викличе інтерес.

До чого сниться жінка з дитиною, яка прийшла на роботу? Сонник обіцяє одержання здалеку добрих звісток.

Застілля уві сні в компанії колег, банкет віщує підвищення зарплати. Також застілля обіцяє поліпшення матеріального становища. Застілля будинку у сплячого, куди прийшли його товариші по службі, символізує згоду між ними.

Знайомство з новим співробітником уві сні означає: сновидец наяву зробить сюрприз своєму родичу або другу.

До чого сниться обіймати колегу — успіх вашої справи. Коли він шкодує вас — на роботі відкриються хороші перспективи.

Значення за сонником Міллера

Наснилося сперечатися, лаятися з ним? Сновидіння чекають приниження. Також лаятися уві сні віщує вибух негативних емоцій, здатний нашкодити.

Що робили з ними?

Тлумачення сну враховує, що вам довелося робити:

 • Сваритися — наяву ви хочете поліпшити ваші відносини;
 • Дати ляпас — по сонником, розлад справ, провал планів;
 • Битися — зараз не варто робити які-небудь дії;
 • Купувати якийсь товар у нього — усвідомлюєте, що ні виконуєте деяких зобов’язань у взаєминах;
 • Обідати разом — попереду достаток;
 • Пити чай — будете допомагати колегам;
 • Обніматися — нове любовне пригода, але не обов’язково саме ця людина стане коханим;
 • Займатися сексом — хочете більше авторитету і влади в колективі;
 • Змінити чоловікові зі співробітником — бажання гострих відчуттів. Однак замість них може з’явитися маса неприємностей.
 • Покійний співробітник

  Смерть когось із колег, за сонником, попереджає про випробування, яке потрібно стійко витримати. Така смерть може говорити про майбутні втрати.

  Приснився померлий колега живим? Сонник вказує: попереду важливі зміни. До чого сниться розмовляти з померлою співробітницею? Це може виявитися попередженням про небезпеку.

  Якщо покійна стара по службі, уві сні безтурботна, спокійна — можна не хвилюватися через дрібниці, варто довіряти свою долю. Убита колега — почнуться неприємності.

  Сприятливі тлумачення

  До чого сниться начальник? Якщо він спокійний, доброзичливий — бажання сплячого здійсняться. Чути від нього лайка — поворот до гіршого на роботі.

  Їли наснилося, ніби колега — ваш близький друг, це ознака внутрішнього комфорту, гармонії і злагоди з оточуючими. Підвозив на машині? Наяву надасть допомогу.

  Бачили своє весілля, на яку прийшли колеги в гості з подарунком? Сонник стверджує: можна розраховувати на їх підтримку.

  Сонник колега, до чого сниться колега уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: