Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник колесо, до чого сниться колесо уві сні

До чого сниться колесо? Цей символ уві сні має кілька значень, як сприятливих, так і не дуже. Тлумачення сюжету ви знайдете в сонник, враховуючи подробиці. Сновидіння може передвіщати удачу бізнес-починань, звістка про кого-то, подорож, але також хвороба, небезпека аварії, розлуку з близькими.

Символ змін, удачі

Приснилося магічне колесо Фортуни підказує: всі в житті мінливе. За підйомом настає спад, а далі цикл повторюється. Тому не варто занадто велике значення надавати удачі, краще проявити працьовитість.

Бачити, як працює атракціон чортове колесо уві сні — слід бути більш обережним, уважним, оскільки деякі знайомі хочуть підставити сновидіння, втягнувши в аферу.

До чого сниться підніматися на атракціоні чортове колесо? Сонник обіцяє удачу в бізнесі, успішні проекти. Опускатися — треба відкласти ухвалення важливих рішень до часу, коли обставини складуться сприятливіші.

Наснилося ремонтувати атракціон чортове колесо? Праця сплячого буде нелегким, проте добре оплачуваних.

Попереду труднощі, але не варто впадати у відчай

Дерев’яне, від воза — обіцяє втрату, а якщо воно скрипіло уві сні — труднощі по роботі. Накачане повітрям, як у машини — уособлює марні надії.

До чого сниться рване? Тлумачення сну однозначно: плани сновидіння зазнають краху. Коли ж його спеціально порізали — недруги роблять все, щоб нашкодити сплячому. Однак потрібно боротися, не показувати, ніби підступи ворогів сильно зачіпають.

Наснилося їхати по брудній дорозі і побачити, ніби шина брудна? Сонник попереджає про небезпеки, неприємності, втрати, заворушеннях. Але мити його уві сні означає: незабаром обставини зміняться на краще.

Успіх справи залежить від вас

Якщо воно відвалилося у автомобіля — згідно сонником, віщує втрату грошей, які людина, втім, заповнить з іншого джерела. Також бачити автомобіль зі здутої або пробитою шиною означає: щоб справи йшли успішно, треба шукати нові рішення, нестандартні ідеї — тоді вдасться уникнути неприємностей.

До чого сниться міняти проколене колесо машини? Сонник вказує: у вас вже назріло рішення виниклої проблеми. Головне — не боятися втілити свої плани.

Попередження про небезпеку, хвороби

Наснилося пробити шину свого автомобіля? Сновидіння попереджає: можлива аварія. Проколене віщує вельми невдалу поїздку.

Спущене на велосипеді обіцяє сплячому нещастя в родині, серйозну хворобу. Лопнуло уві сні? Сновидець раптово захворіє.

Крім того, спущене уві сні сигналізує чоловікові про втрату чоловічої сили. Міняти його — прагнути змінити сексуального партнера. Накачувати — попереду удача в справах або любові.

Спущене обіцяє, за сонником, від’їзд одного чи попереджає про смерть когось із родичів.

Доходи, збитки

З вашої машини вкрали їх уві сні? Попереду втрати, збитки, але вони будуть незначними, можна сказати, несерйозними. Знайти вкрадені — нова справа принесе прибуток, яка заповнить попередні втрати.

До чого сниться велосипед без коліс? Сонник попереджає: досягнувши чогось, слід подумати, як це зберегти, оскільки можливий несприятливий період. Машина без коліс: заплановане справа не принесе очікуваного доходу. Фінансовий стан треба поправляти іншими способами.

Як наснилося

Важливо точно пригадати, який сюжет бачили уві сні:

 • Велосипед без коліс — положення сновидіння нестійкий;
 • Чемодан на колесах — тривалу подорож;
 • Машина без коліс — небезпека аварії. Треба ретельно перевірити справність свого автомобіля;
 • Зняли з машини — за сонником, виникне багато перешкод, труднощів, справи припиняться;
 • Одноколісний велосипед — кататися на ньому означає повністю управляти ситуацією, контролювати особисті і ділові питання;
 • Дитячий триколісний велосипед — символ перемоги, досягнення наміченої мети;
 • Будинок на колесах — зміни в справах, планах, можливо також подорож;
 • У дитячої коляски відлетіло колесо — взаємини з другою половинкою погіршаться.
 • Приснився валізу на колесах може передвіщати серйозні життєві зміни, однак також можливість їх прийняти, впоратися з наслідками.

  Значення за сонником Міллера

  До чого сниться бачити їх зламаними, розбитими або просто нерухомими? Можлива розлука з близькими людьми.

  Їхати на колісниці — отримати звістку про людину, яку давно шукали і втратили надію дізнатися про нього що-небудь.

  Сонник колесо, до чого сниться колесо уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: