Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник коліна, до чого сниться коліна уві сні

Така важлива точка опори, як коліна, і наяву, і уві сні символізує здоров’я і фортеця ніг, а також відчуття твердого грунту під ними. Тлумачачи,, до чого сниться ця частина тіла, сонник насамперед звертає увагу на їх стан. Неважко здогадатися, що на хворих, що підгинаються або тремтячих від страху ногах далеко не підеш.

Цей образ також має на увазі бажання дарувати і отримувати душевне тепло і підтримку, ласку і розуміння. Можливо, це саме те, чого сплячому гостріше за все не вистачає в житті або ж він відчуває потребу проявити подібні почуття. Найчастіше сновидіння не позбавлені і еротичного підтексту, адже в багатьох культурах дана частина тіла вважається однією з найбільш спокусливих.

Такий несподіваний сон, як волохаті коліна, тлумач пояснює з поправкою на особистості сплячих. Дівчина і жінкам сонник рекомендує триматися подалі від сумнівних спокус: в даний період від них одні неприємності. Чоловіка-сновидіння можуть дорікнути в хлоп’яцтво.

Якщо ви споглядає уві сні власне коліно і при цьому відчуваєте естетичну насолоду, милуєтеся його гладкістю і формами, сонник обіцяє в реальному житті успіх і популярність серед представників протилежної статі.

Ритуальні колінопреклоніння

Якщо уві сні довелося встати на коліна, цей образ часто символізує схильність сплячого до фанатизму. Необов’язково релігійному, можливо, мова йде всього лише про невміння контролювати свої пориви.

Старовинний сонник вважає, що все,, до чого сниться стояти на колінах в церкві уві сні віщує наяву позитивні зміни. Хворий піде на поправку, той, кого давно обтяжує бідність, знайде нове джерело доходу, а самотні серця зустрінуть один одного.

Сучасний сонник вважає, що зрозуміти,, до чого сниться молитися на колінах, допоможе зміст молитви. Саме тут криється підказка, чого ж найбільше не вистачає сновидцу в реальному житті.

Тлумачачи, до чого сниться, як чоловік стоїть на колінах, сонник виходить з його мотивації. Якщо він упав ниць в молитві, сновидіння уособлює благочестя. Якщо ж він хворий або занадто п’яний, щоб встати на ноги, найближчим часом будьте обережні і стежте за своїм майном.

Все дарма

Як повідомляє сонник магіня, вода по коліно уві сні є сприятливим символом. Зазначена глибина не представляє небезпеки, сновидец відчуває себе на висоті і одночасно відчуває твердий грунт під ногами. Сновидіння відображає відчуття дружньої підтримки, яка чимало значить для сплячого в дійсності.

До чого сниться стояти по коліно у воді, Езотеричної сонник вважає добрим знаком. Тлумачення вбачає уві сні зв’язок трьох стихій: Землі, Води і Повітря. Вони зараз явно прихильні до вас. Майбутній період дуже гармонійний, він буде протікати без зіткнень і протиріч, але і не дозволять витати в хмарах, щоб не втрачався зв’язок з реальністю.

Спосіб пересування плазом

Сонник Міллера стверджує, що повзти на колінах уві сні в більшості випадків доводиться людям, незадоволеним своєю роботою або обов’язками, покладеними на них. Якщо ви повзе не в самоті, значить, вас не влаштовує ваш коло спілкування. Коли під ногами і руками бруд, схоже, з вашим способом життя і справді щось не так.

Якщо заміжньої жінці не вперше трапляється повзати на колінах в своїх видіннях тієї ночі, досить імовірно, що і наяву їй нерідко доводиться замислюватися про те, що вона заслуговує на кращу долю. Сновидицей бажано розібратися в собі і ситуації: чи дійсно вона вимагає втручань і змін, або це не більше ніж капризи і мрії про нездійсненне.

Затишно, як в дитинстві

Жіночий сонник вважає, що якщо сновидицей вдалося сісти на коліна уві сні, стало бути, наяву їй також пощастило опинитися у вигідному становищі. Для дівчат і жінок приснилося означає можливість зайняти вдалу позицію, головне не упустити її.

Сонник Мандрівника не радить сидіти у когось на колінах, навіть якщо це відбувається лише уві сні. Побачив подібний символ наяву ризикує розпочати святкувати перемогу зарано і позбутися опори в самий невідповідний момент.

Якщо пощастило спостерігати з боку, як дівчина сидить на колінах у коханого чоловіка, настільки ніжне і умиротворений бачення передвіщає благополуччя і хороші взаємини з оточуючими, особливо з тими, хто найбільше доріг.

Знаки ніжності

Коли жінці трапляється уві сні сидіти на колінах у чоловіка, нехай навіть у незнайомця, сновидіння уособлює вже відбулося почуття захищеності або ж, навпаки, вказує на гостру потребу в ньому. Чоловік в подібних сюжетах нерідко символізує батька або старшого родича і зовсім не розглядається як сексуально привабливий об’єкт.

Східний сонник стверджує, що все,, до чого сниться сидіти на колінах у хлопця, віщує небажану зустріч, якої навряд чи вдасться уникнути. У той же час, є всі шанси звести до мінімуму небажані наслідки цієї зустрічі.

Якщо пощастило уві сні сидіти на колінах у коханого, в серйозності намірів якого ви не сумніваєтеся в реальній дійсності, сонник обіцяє, що вам найближчим часом крупно пощастить.

До чого сниться цілувати коліна, залежить від того, ви цілуєте або вам цілують. У першому випадку сонник Міллера висловлює деякі побоювання. Схоже, ваш страх перед відповідальністю настільки великий, що ви готові беззаперечно підкорятися. Якщо ж вам цілують ноги уві сні, тлумачення обіцяє, що ваші самі честолюбні прагнення будуть успішно реалізовані.

Приголубити когось

Якщо жінці наснилося, що у неї на колінах голова чоловіки, сонник повідомляє про надмірне занепокоєння з приводу думки оточуючих, особливо коли стосується справ сердечних. Може, пора відкинути непотрібні страхи і просто насолоджуватися тим, що відбувається?

До чого сниться дитина на колінах, часто символізує приємні клопоти, які хоч і потребують часу, зусиль і кмітливості, проте, виявляться зовсім не в тягар, так як будуть безпосередньо пов’язані з радісною подією.

Травматизм

Все, до чого сниться, як болять коліна уві сні, закликає мобілізувати зусилля. Ваші шанси досягти мети досить високі, але це не означає, що перемога сама впаде вам з неба прямо в підставлені долоні. Попереду справжня смуга перешкод, постарайтеся подолати її з честю.

Сонник Велеса вважає, що впасти на коліна уві сні — не найсприятливіший знак. Подія уві сні відображає реальне відчуття невпевненості, і, треба зауважити, небезпідставне. Ваші позиції не так міцні, як вам здається. Подбайте про те, щоб земля й справді не вислизнула у вас з-під ніг.

Ясновидиця Шувалова вважає, що невпевненість, яка змушує уві сні падати на коліна, поширюється не тільки на ділову, але і на інші не менш значущі життєві сфери. Якщо дати добро сумнівам у власних силах, вони здатні неабияк зіпсувати міжособистісні відносини.

Добре помітний синець на коліні символізує прийдешній скандал або, як варіант, вашу бурхливу реакцію на нього. Ваше емоційний стан зараз таке, що навіть незначна сварка або з’ясування відносин залишають глибокий відбиток. Постарайтеся не приймати дрібні неприємності близько до серця.

Розбиті в кров

Як вважає апостол Сименон Кананит, якщо приснилася кров на колінах, сон говорить про те, що сновидцу не завадило б відпочити від всіх і вся, по можливості відійти від справ і звести спілкування до мінімуму. Навіть пара-трійка днів відпочинку дозволить рухатися далі з новими силами.

Те, до чого сняться розбиті коліна, нерідко відображає дитячі спогади — подібна неприємність в юні роки напевно траплялася з багатьма. Чому ж ці спогади нахлинули саме зараз? Можливо, якісь реальні події змушують вас знову відчути себе безпорадним дитиною.

Коли трапляється розбити коліно уві сні, сновидіння часто стосується професійної сфери. З великою часткою ймовірності сонник вважає, що ви відчуваєте себе не дуже затишно на робочому місці через недостатню компетентність. Також подібні образи є перед прийдешнім підвищенням на посаді або переходом на більш престижну роботу.

Згідно з поясненням сонника Хассе, розбите коліно нерідко є передвісником несподіваного звістки, яке прямо або побічно пов’язане з кимось із родичів. Медіум лише зазначає резонанс події, але не дає йому позитивну або негативну оцінку.

Сонник коліна, до чого сниться коліна уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: