Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник колготки, до чого сниться колготки уві сні

Побачені уві сні колготки, як правило, передбачають приємне проведення часу в компанії близьких друзів або рідних людей. Сонник повідомляє, що подібний сюжет обіцяє довгі прогулянки по магазинах і торгових центрах і цінні придбання. Ще одне з поширених пояснень, до чого сняться панчохи — можливі проблеми на роботі. Особливо, якщо цей аксесуар жіночого гардеробу був брудним і м’ятим.

Приміряти колготки некрасивого відтінку до засудження з боку представників протилежної статі. Оточуючі вважають Вашу манеру одягатися дивною. Можливо, вони мають рацію і варто переглянути свій гардероб і позбутися від тих речей, які вже зносилися і вийшли з моди. Білі колготки віщують сумні події, які скоро відбудуться у Вашому житті або житті дорогих для Вас людей.

За житейському сонником

Даний тлумач докладно розповідає, до чого сняться колготки та шкарпетки уві сні. Подібне сновидіння говорить, що незабаром Ви зустрінете на своєму шляху досить легковажних людей. Нові знайомі будуть не дуже добре на Вас впливати. Щоб убезпечити себе слід звести спілкування з подібними громадянами «нанівець».

Жінці міряти колготки уві сні по житейському сонником до розчарувань. Розчарування можуть виникнути і в любові, в на роботі, і в спілкуванні з друзями. Після такого сновидіння варто також обов’язково звернути пильну увагу на стан здоров’я. Детальний медичне обстеження допоможе виявити навіть найменші збої в роботі організму і попередити розвиток серйозних недуг.

Одягати колготки в своєму сні жінці до прагнення наяву до експериментів зі своїм образом. В реальності Ви прагнете придумати свій оригінальний і неповторний образ і це непогано вдається. Але, постарайтеся не занадто захоплюватися експериментами зі стилем, інакше, не виключено, що станете «посміховиськом» в очах оточуючих людей.

Життєвий сонник роз’яснює, до чого сняться діряві колготки уві сні. Таке сновидіння обіцяє виникнення перешкод на шляху до мети. Подолати їх буде непросто, але цілком можливо. Особливо, якщо докласти для цього всі свої старання і терпіння. Ще один варіант тлумачення — підступи недоброзичливців. Брудні плітки, які розпускають Вашими недругами, серйозно зашкодять особистому житті і кар’єрі.

Уві сні вибирати колготки з великої купи значить наяву займатися дрібними, але суєтними справами. Не варто нехтувати рішенням дрібних проблем. Тільки так можна позбутися від по-справжньому великих труднощів.

Колготки по датському сонником

Одягати колготки уві сні з цього тлумачу означає в реальному житті готуватися до важких випробувань. Перенести їх з гідністю допоможе тільки терпіння і завзятість. Переживаючи стреси і негативні емоції, слід пам’ятати, що їхній вигляд чорніший за буває саме перед світанком. Данська сонник пояснює, до чого сняться капронові колготки, вдягнуті кимось іншим. Цей сюжет попереджає про крихкість надій.

Розірвані колготки обіцяють в недалекому майбутньому випробування і розчарування. Друзі зрадять, а близька людина надовго відвернеться від Вас. Коли так станеться, не поспішайте впадати в депресію. Краще подумайте, що спровокувало подібні події у Вашому житті. Цілком ймовірно відповідь Вас неабияк здивує.

Згідно сонником якщо червоні колготки привиділися уві сні чоловікові, то його чекають наяву пристрасні любовні втіхи. Жінці аналогічний сюжет обіцяє переживання таких приємних емоцій як ніжність і душевна теплота. Ще один варіант, до чого сняться кігтики — покупка нової красивою, модною і вельми дорогого одягу.

Втратити уві сні даний аксесуар до втрати честі і гідності в реальності. Згідно сонником, якась людина, що бажає Вам тільки всього недоброго, розпустить про Вас брехливі чутки. В результаті цього добре ім’я опиниться під загрозою, і так просто відновити його не вийде. Але, не опускайте руки, врівноважене поведінка і впевненість в собі зрештою допоможуть відновити справедливість і повернути повагу оточуючих людей.

За сонником Феломена

Побачені уві сні колготки жіночі згідно з цим тлумачу є передвісником зустрічі з досить інфантильними особами. Рвати їх до пліток. Хтось захоче Вам нашкодити і втрутиться в Ваші справи. Починаючи новий проект, будьте максимально обережним. Постарайтеся нікому не довіряти і не присвячувати навіть близьких і знайомих в конфіденційну інформацію.

В сонник Феломена можна знайти пояснення того, до чого сняться колготки з малюнком і мереживами уві сні. Це сновидіння говорить, що найближчим часом наяву у Вас не буде відбою від шанувальників. Постарайтеся вибрати найбільш гідного з них. Можливо, саме він і стане Вашим супутником на все життя.

Зашивати колготки по сонником до краху надій, що стосуються сімейного життя. В результаті певних подій Ви розчаруєтеся в своєму дружині або дружині, і шлюб дасть серйозну тріщину. Можливо, зараз найкращий час для того, щоб подумати про візит до сімейного психолога. Тільки фахівець допоможе зберегти шлюб.

Сонник Феломена розтлумачує також і те, до чого сняться дитячі колготки. Подібний сюжет говорить, що наступні місяці доведеться присвячувати рішенням побутових проблем. Купувати їх уві сні, значить зіткнутися наяву з хамством. Як би не було складно постарайтеся не відповідати кривдникові тим же. Цим Ви нічого не доб’єтеся, лише зіпсуєте собі настрій.

Одягати уві сні нові колготки по сонником значить приділяти в реальності недостатньо уваги своєму гардеробу. Вивчіть всі нові модні тенденції і відповідно до цього поновіть свій гардероб.

Колготки по Східному сонником

Купити колготки уві сні по Східному тлумачу до проблем, які з’являться у стосунках з друзями. Ті люди, яких зараз Ви вважаєте близькими, стануть Вам брехати і, врешті-решт, зрадять. Уникнути зради допоможе тільки скритність. Чим менше Ваші друзі знають інформації про Вас, тим в більшій безпеці Ви перебуваєте.

Східний сонник вельми негативно розтлумачує, до чого сняться рвані колготки. Якщо уві сні порвалися колготки, то незабаром наяву настане період проблем зі здоров’ям. Можливо, у Вас розвинеться затяжна депресія від несправедливості і бездушності оточуючих людей по відношенню до Вас. Якщо самі не можете впоратися з негативними почуттями, зверніться до фахівця. Кваліфікований психолог мінімізує наслідки депресії і значно прискорить душевне одужання.

Молодій дівчині бачити уві сні надіті на свої ноги колготки з діркою по сонником до розчарування в коханні. Партнер зрадить або навіть виступить ініціатором припинення любовних відносин. Але, не варто впадати у відчай, попереду Вас чекають нові зустрічі і нові приємні романтичні знайомства.

Чоловік в колготках, прівідевшіеся уві сні, пророкує втрату поваги колег і друзів. Це цілком може статися через зловживання алкоголем або ж пристрасті до наркотичних речовин. Повернути загальну повагу допоможе тільки відмова від алкоголю і наркотиків та підтримання максимально здорового способу життя. Ще однією причиною проблем цілком може послужити Ваш склочний і важкий характер.

До чого ще сняться колготки

Порвати колготки уві сні по одному з сонників до проблем в сімейних взаєминах. Порозуміння між членами Вашої родини буде на час втрачено і настане черга сварок і скандалів. Якщо не проявляти стриманість і не стежити за своєю мовою можна стати ініціатором розвалу сім’ї.

Ще один варіант того, до чого сняться порвані колготки — крах надій і планів. Все, що Ви запланували не бути виконано. Цілком можливо навіть виникнуть нові проблеми і труднощі, вирішення яких потребує серйозних зусиль.

Якщо уві сні Ви побачили сині або зелені колготки приготуйтеся добре відпочити найближчим часом. Відпочинок, швидше за все, Ви проведете на природі, і може бути навіть в іншій країні. Сонник рекомендує насолодитися кожною хвилиною цих прекрасних канікул. Це допоможе надовго зарядитися енергією.

В сонник можна відшукати пояснення і того, до чого сняться чорні колготки. Це сновидіння обіцяє смугу невдач. Стрілка на колготках обіцяє складності на роботі. Ви не зможете отримати таке очікуване підвищення. Зарплата також залишиться незмінною.

Колготки з сонником Міллера — символ початку нового життя. Життя ця буде більш приємною і радісною, ніж та, якою Ви живете зараз. Прати дитячі колготки уві сні означає успішно наяву вирішити багато дрібних проблеми. Справитися з труднощами вдасться легко і просто, не докладаючи до цього якихось особливих зусиль.

По одному з сонників колготки дарувати до набуття нових друзів і знайомих. Ці люди зроблять ваше життя цікавіше і приємніше. Спілкування з новими приятелями допоможе розширити кругозір. Зашиті рожеві колготки, побачені уві сні, обіцяють відновлення раніше зруйнованої любовний зв’язок.

Сонник колготки, до чого сниться колготки уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: