Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник кінь — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Символ коня уві сні — це почесті, відвага і тяжка праця. Іноді кінь уві сні може означати ворога. Гарний і ставний кінь уві сні віщує успіх, перемогу. Гарну і породистого коня мати уві сні — знак швидкого поліпшення добробуту, такий сон пророкує, що ваше підприємство принесе дохід. Такий сон також пророкує отримання високого чину і загального схвалення. Стриножена кінь уві сні означає, що ваше підприємство принесе дохід, а ваше особисте життя буде щасливим.

Стрибає кінь, якої ви замилувалися уві сні, — знак виконання бажання. Самому нестися на коні стрімголов означає, що ви схильні до різного роду авантюр і азартних ігор. Такий сон попереджає вас про те, що вам слід бути обачнішими, щоб не потрапити в біду. Купувати кінь — знак добрих надій на виконання бажання або отримання хороших і приємних звісток. Бачити інших продають коней означає, що ви ввійдете в ризиковану справу, яке обіцяє бути прибутковим. Білий кінь, арабський скакун або кінь в яблуках уві сні означає, що ваші справи улагодяться і вас чекає успіх і повагу. Жінкам такий сон пророкує швидке заміжжя.

Вороний кінь уві сні — знак вигідного справи, результати якого не з вашої вини будуть зведені нанівець. Такий сон іноді підказує, що для досягнення позитивного результату вам потрібна підтримка з боку, а іноді просто корисну пораду. Гнідий жеребець уві сні — знак задоволення собою, ходом справ, успіхами в особистому житті. Такий сон особливо сприятливий для жінок. Він обіцяє їм, що вони отримають бажане. Їхати в сні на власній прекрасній коні — знак вигідною одруження.

Їхати на чужій коні уві сні для чоловіків означає, що він скористається розташуванням жінки, яка полюбила його для досягнення корисливих цілей. Якщо вам присниться, що хтось проти вашої волі скористався вашою конем уві сні, то приятель спробує завоювати прихильність вашої коханої. Їхати по поганій дорозі на неслухняного жеребці або впертою кобилі і дивуватися, що кінь добре йде і не спіткнеться, означає шану, повагу і досягнення бажаної мети. Якщо вам присниться, що ваша коня встала на диби, то чекайте сварок і скандалів. Сон, в якому ви побачили, як впала ваша коня, пророкує розорення.

Успішно управлятися з неспокійною, гарячої конем уві сні означає всілякі почесті і повагу. Якщо вам присниться, що кінь розтоптала вас, то вам загрожує смерть від нещасного випадку, якимось чином пов’язана з дорогою, автомобілем або іншими транспортними засобами. Іноходця бачити уві сні або керувати ним означає, що вам належить зробити вибір. Швидко скакати на коні по багатолюдних вулицях і бачити, як люди вітають вас уві сні, — вірний знак того, що ви можете стати ватажком групи зловмисників, якого люди будуть проклинати. Бути присутнім на бігах уві сні — знак того, що ви часто пускаєтеся в ризиковані підприємства. Запам’ятайте, що трапиться з вашою конем на бігах. Це підкаже вам, чим закінчиться ваше сумнівну справу в житті.

Те ж означає сон про скачках. Бачити кінну кавалькаду з ошатно одягненими жінками і чоловіками або самому бути серед них уві сні — знак марності ваших зусиль через нестачу коштів і зв’язків. Такий сон вказує вам, що ви нічого не зможете домогтися без сторонньої допомоги. Хвора, брудна або дохлий кінь уві сні пророкує ганьба, збитки, бідність, ураження. Їхати в сні на прекрасному коні з багатою збруєю — знак перемог в любові і в боротьбі з ворогом. В’їжджати на коні до міста означає, що оточуючі оцінять вас гідно за ваші справи. Виїжджати на коні з міста пророкує хворому смерть, а іншим — безчестя і невдачі в справах. Вступити в бій на коні уві сні віщує небезпеку або сімейну сварку.

Якщо вам присниться сумирний кінь і ви будете спокійно правити їм, то це знак швидкого поліпшення добробуту. Злякатися коня уві сні — знак несподіваної перешкоди або отримання поганого звістки. Тримати коня на прив’язі або вміло керувати ним уві сні — знак вашої незвичайної здатності захоплювати людей своїми ідеями, направляти їх вчинки. Постарайтеся скористатися своїми здібностями в життя. Спостерігати уві сні вольтіжіровке коней означає, що ви можете потрапити в хитро розставлену пастку.

Сон, в якому ви побачили, що ваша коня благополучно провезли вас через небезпечне місце, означає, що в житті ви зіткнетеся з труднощами, які вам вдасться подолати тільки титанічними зусиллями волі. Якщо вам присниться, що ви верхи піднялися на високу гору і замилувалися картиною, яка розкинулася у. ваших ніг, то сон пророкує вам велике майбутнє, шана і повага оточуючих, успіх яких багато в чому буде залежати від вас. Злазити з коня або спускатися на коні з високого місця вниз уві сні — знак того, що хтось відійде від справ, усунеться з вашої дороги, не буде більше заважати вам.

Ісламський Сонник

Якщо хвіст коня довгий, то у того, хто побачив сон буде багато послідовників, а якщо хвіст коня буде коротким, то послідовників того, хто побачив сон, буде менше. Якщо він побачить себе моляться сидячи на коні або побачить, що у коня є крила, це означає, що він отримає гідність і пошану на цьому і на тому світі. Хто ж побачить уві сні, що придбав коня, той придбає добро і благо і переможе своїх ворогів. А якщо побачить, що сидить на коні і буде з тих, кому підходить їздити на коні, то він досягне величі, високого становища і багатства.

Якщо присниться, що табун коней увірвався в село або місто, то на це місто поллються весняні дощі. Якщо коні все будуть осідлані, то це місце спіткає багато радощів. Іржання коня, почуте уві сні, є символом авторитету і прообразом мови благородної людини. Якщо сплячий чує розмову голосом цієї тварини, то його слова потрібно розуміти в самому прямому сенсі, оскільки тварини не обманюють ніколи. Бачити уві сні пегую, строкату кобилу-до знайомства з дуже красивою і багатою жінкою.

Чорна або сіра кінь — до знайомства з дуже релігійної та благочестивої жінкою. Білий кінь-на радість і життєвої енергії. Якщо Ви побачите, що незнайома Вам кінь, входить в Ваші володіння, — чекайте візиту чужинця. Кобила, що валяються у пилюці-символ багатства і удачі. Бути уві сні укушеним конем — до зради дружини. Смерть коня-провісник смерті дружини. Сісти на їздову кінь — до довгого шляху. Сісти на голого, неприбраного коня, значить, наяву зробити великі гріхи. Злетіти уві сні над землею сидячи на коні, — віщує переїзд разом з сім’єю на більш зручне місце проживання. Вважають, що той, хто уві сні не зміг утримати тікає лощадь, є «підкаблучником» дружини.

Китайський Сонник

Шляхетна людина їде на коні — ясність в офіційному справі. Бойові коні входять в місто — віщує багатство і хорошу кар’єру, службові успіхи. У будинку з’являється жива кінь — велике щастя або лист від сина. Нерозумно радієте тому, що їдете на коні — нещастя. Їде віз, запряжений білими кіньми — віщує велике щастя, удачу. Їдеш в далеку подорож на коні — буде велика радість.

Їдеш на білому коні — захворювання. Їздиш на коні туди-сюди — справи, пов’язані з літературою, листом. Кінь везе на собі цінності, товари — втрата місця на службі. Кінь входить в кімнату — вказує на ситуацію, пов’язану з перелюбством. Кінь гарцює перед будинком — неприємність вирішиться. Кінь вкусила — просування по службовій драбині.

Осідланий кінь — віщує справу, пов’язану з далекою поїздкою. Віз, в яку запряжені чотири коні — щастя обернеться неприємністю, бідою. Злочинець переховується на коні — мине небезпека. Прибравши і почистивши коня, відпускаєте її на волю — радісна подія. Проноситься табун коней — дозвіл всіх неприємностей, нормалізація стану. Вбиваєш осла, верблюда або коня — алкоголь і закуска.

Еротичний Сонник

Білий кінь обіцяє щастя, зустріч і вдале знайомство з майбутнім обранцем. Сон, в якому дівчині сниться, що вона скаче верхи на гнідому коні, означає, що вона буде рішуча і зможе відмовити настирливому шанувальнику, домагатися її любові. Сон, в якому дівчині сниться, що вона милується прекрасною добре обізнаною конем, обіцяє їй надійного обранця, шлюб з яким буде довгим і щасливим.

Якщо їй сниться, що вона скаче на вороному коні, це означає, що вона буде спілкуватися з мудрими людьми. Якщо ж наїзниця уві сні злякається, наяву вона буде турбуватися за долю близької людини; іноді такий сон віщує ревнощі з боку останнього.

Якщо дівчині сниться, що вона зістрибує з коня, яка відразу ж перетворюється в свиню, це означає, що вона відкине всіх вигідних женихів, після чого буде самотня. Якщо дівчині сниться, що вона скаче верхи на білому коні і бачить позаду себе вершника на чорному коні, це означає, що вона буде турбуватися з приводу майбутнього шлюбу.

Сучасний Сонник

Якщо уві сні ви побачили табун мирно пасуться коні, значить, у вашому житті настав відносно спокійний період, і ви можете присвятити його друзям. Сни, в яких коні виявляють проти вас агресію, попереджають про можливість аварія. Постарайтеся на деякий час відкласти поїздки. Такий же сон на вівторок віщує зростання кар’єри або тривалу вигідну відрядження.

Якщо сниться, як оживає кам’яний кінь, то в реальності ви повернетеся до давно забутим проектам і здійсніть їх в життя. Якщо воскреснувшая кінь проявляє агресію проти вас і намагається напасти, то сон означає, що з вашого минулого повернеться недоброзичливець, про який ви і думати забули. Наближення до вас кінь сниться до того, що вам потрібно бути напоготові, тому що близький друг скоро зрадить вас і перекинеться у ворожий табір. Сниться, як ви гарцуете на кам’яному коні, — значить, ви закриваєте очі на недоліки оточуючих, і це негативно позначиться на вашому житті.

Езотеричний Сонник

Побачити — незабаром влаштуєте свої справи. Сидіти верхом — буде надійний друг, отримаєте допомогу друзів. Табун — опинитеся на свободі. Ескадрон — вплутається в політику або якісь громадські інтриги. Кінь був кольоровий — його колір можна розшифровувати двояко; увагу цікавляться окультизмом він привертає до природним силам. Білий — це уособлення водної стихії. Блідий — стихії повітря. Рудий — вогню. Чорний — землі. І інші кольори теж повідомляють про вашому включенні в тонкий світ. Для вас настав час, коли ви повинні не тільки звести знайомство з магією, а й усвідомлено застосовувати її методи. Для людей звичайних масть приснилося коні повідомляє про сферу тлумачених подій. Гнідий — суспільні відносини. Кораловий — область уподобань. Сірий в яблуках — ділова сфера. Білий — почуття і емоції. Рябий — переміщення в просторі.

Сонник Міллера

Білий кінь — гарне знамення, що обіцяє збільшення багатства, радість в будь-яких її проявах. Дружні стосунки стануть тільки міцнішими і ви зможете покластися на своїх товаришів. Брудна кінь говорить про те, що серед ваших близьких людей є ті, які не заслуговують вашої довіри і готують для вас пастку. Справах буде супроводжувати успіх, якщо уві сні ви осідлали ворону кінь. Якщо сидячи на коні ви перепливли річку в своєму сновидінні, то багатьом вашим надіям і очікуванням судилося здійснитися. Коли уві сні вам доводиться отримати травму від дій коні, то вас спіткає швидка хвороба або удар долі. Прикрашати хвіст і гриву коня — до хорошого урожаю, винагороді за працю. Бачити уві сні як чистять коня або стійло — знак, що вам належить добре попрацювати, перш ніж ви зможете отримати дохід від справи.

Сонник Ванги

Білий кінь символізує добробут, набуття щастя, зміну чорній смузі в життя на білу. Тварина темного кольору має зворотне значення. Породисті віщують врегулювання конфліктів в сім’ї і на роботі. Якщо кінь брикнув вас — чекайте випробувань, які можуть посилитися хворобами, вимерлий табун говорить про швидке настання важких часів для людства, тільки згуртувавшись, люди зможуть вийти з кризи.

Худі, виснажені скакуни — провісники «голодного» року. А вгодовані, гладкі і задоволені пророкують достаток врожаю. Впасти з коня — поганий знак, предзнаменует нещасний випадок. Оскаженілий жеребець символізує норовливий характер. Приборкати його — до підвищення на посаді. Також такий сон може прогнозувати зарозумілість і зарозумілість — гроші і влада зіпсують ваш характер.

Сонник Фрейда

Прийшовши уві сні образ коня символізує жіночу стать, вказує на збудований в підсвідомості ідеал сексуальної партнерки. Ставна кінь говорить про те, що ви шукаєте ідеальну супутницю, тому в житті часто будьте розчаровані. Бачити уві сні стадо коней — до виснажливим, утомливих любовним стосункам, які приведуть до сильної фізичної втоми і пересичення. Гладити, чистити або мити кінь — Ви відчуваєте потребу в тому, щоб Ваш сексуальний партнер побачив в Вас не тільки об’єкт бажань, а перш за все людини. Для молодої жінки подібне сновидіння часто віщує зраду коханого. Їзда верхи видає бажання мати дітей, а хвору тварину зображує прихований страх за близьких.

Сонник Лоффа

Кінь є символом благородства, грації і швидкості, а також може бути чином важкої праці (працювати як кінь). Чоловіків, які виявляють надмірний інтерес до сексу, часто називають кіньми. У будь-якому випадку кінь чи кінь майже такий же давній супутник і друг людини, як і собака. А вираз «бути на коні» або «в’їхати на коні» говорить про перемогу і славу. Якщо ви бачите кінь або коня в своєму сні, то це знак, що поруч друг, який здатний не тільки вислухати і підтримати, а й надати конкретну допомогу. Кататися на коні передрікає сновидцу загальну повагу. А кобила з лошам можуть говорити про любов і ніжність до вас, які ви наполегливо намагаєтеся не помічати.

Французький Сонник

Кінь — дуже добрий знак. Особливо сприятливий сон, у якому Ви їдете верхи або сідаєте на коня. Добрий знак — сон про біжить коні: швидше за все, здійсниться все Ваші довго виношуються задуми. Якщо уві сні Ви приборкувати норовливого коня або чуєте його іржання — Вас чекає успіх у службових справах, Ви проявите сміливість і гідність. Але підкувати коня або їхати на кульгавий коні — до тимчасових перешкод в Ваших задумах. Добрим знаком є ​​сон, в якому Ви бачите коней в розкішній упряжці — такий сон обіцяє Вам стійке положення в суспільстві, хорошу репутацію, багатство.

Сонник Менегетті

Кінь — це уособлення надзвичайно жіночого начала, пов’язаної з ним еротичності. Кінь, приснився жінці, — це позначення позитивної спрямованості на статеве спілкування взагалі або ж на сексуальний контакт з конкретним чоловіком. Для чоловіка кінь може служити символом свідомого або неусвідомленого еротичного потягу, яке відчуває до матері або іншої жінки. Цей образ для чоловіка в цілому досить негативний з тієї причини, що має на увазі регресивний для нього спілкування. Останнє твердження стосується і жінки — в тому випадку, якщо вона себе з образом коні не ідентифікує.

Англійська Сонник

Безумовно, вдалим для всіх можна вважати сон про цій благородній тварині! Якщо уві сні Ви скачете на прекрасній коні — Ваше майбутнє принесе Вам тільки безхмарні дні і враження. Але якщо уві сні кінь раптово скидає Вас — якісь незначні перешкоди виникнуть на Вашому шляху до наміченої мети. Якщо за Вами женеться вершник — сон передвіщає отримання довгоочікуваного звістки. Якщо Ви бачите себе верхи на білому коні — сон передвіщає щасливу розв’язку важливого для Вас події. Чорні коні сняться до втрати.

Сонник Лонго

Самотня кінь символізує якусь відчуженість від суспільства, табун — саме те оточення, в якому ви розвиваєтеся і живете. Багато коней говорять про те, що ви прекрасно вливаєтеся в будь-яку компанію і пристосовуєтеся до випливають обставинам. Якщо ви милуєтеся на коней — значить, ви задоволені життям, вас все в ній влаштовує. Тікати від табуна — ознака того, що ви шукайте самоти, бажаєте жити на самоті, далеко від настирливої ​​цивілізації.

Сонник Мандрівника

Найбільш чітко виражений символ долі і все що з нею відбувається; життєві сили сплячого; хід справ. Біла — любов; до весілля. Табун — великі сили задіяні. Мертва кінь — виїхати жити в село. Крилата — творчість, незвичайна удача. Кінь може виступати і в інших аспектах: «міфологічний» (Кентавр, Пегас, Єдиноріг).

Сонник Цветкова

Кінь уві сні символ долі і надії. Весілля віщує сон, в якому жінці приснилася білий кінь. Чоловікові ж вона обіцяє підйом в справах. Якщо ви злазить з коня уві сні, то будьте готові втратити своє становище. Сісти верхи — до здійснення мрії.

Сонник Хассе

Побачити вороного коня — будете сумувати; їхати на ньому верхи — візьмете участь в ризикованій справі.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: