Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник клопи — до чого сняться?

Сонник Міллера

Побачені уві сні, вони провіщають тривалу хворобу або інше нещастя. Якщо Ви їх бачите в величезних кількостях, можна очікувати фатальних подій. Бачити клопів, що здаються дохлими, віщують нещастя, викликане хворобою. Тиснути клопів і бачити, що замість крові з них з’являється вода, означає тривожну, але не фатальну хворобу або нещасний випадок. Бачити клопів, повзучих вгору по білій стіні, означає, що серйозна хвороба вразить Вас, але боязнь фатального результату буде марною.

Англійська Сонник

Приснилися клопи віщують, що скоро ви захворієте або вас з усіх боків оточать недоброзичливці. Юнакові сон говорить про те, що хтось намагається збити його з вірного шляху. Дівчину він попереджає: щоб погубити її добру репутацію, суперниці не зупиняться ні перед чим. Сновидіння з клопами рекомендує власникам магазинів і іншим торговцям звернути пильну увагу на своїх продавців, тому що один з них не тільки потихеньку краде у господаря, але і займається шкідництвом.

Сонник Фрейда

Клопи, як і інші дрібні істоти і комахи — символізують дітей. Якщо ви давите клопів — вас прівелкает молодший партнер. Якщо клопи смокчуть вашу кров — ви не любите дітей. Якщо ви бачите безліч клопів — ви побоюєтеся заводити багато дітей (а може бути і взагалі заводити їх), побоюючись, що не зможете забезпечити їм гідного існування. Якщо ви труїте клопів — ви відчуваєте неприязні стосунки до дітей, в тому числі і до своїх власних.

Езотеричний Сонник

Клопи в ліжку — це сни попередження, в основному це до того, що люди з вашого оточення або люди, які з’являться у вашому оточенні, можуть принести вам проблеми і клопоти. Постільний клоп може означати знайомство з новими людьми і можливу співпрацю з ними, при цьому відносини з цією людиною будуть складатися складно.

Сучасний Сонник

Клоп уві сні — заздрісники наяву. Якщо жінка побачила клопа уві сні, значить дволикість її шанувальника. Сон, в якому клопи в ліжку, провісник зради не реальних друзів. Якщо Ви розчавили клопа, знак серйозних неприємностей наяву.

Еротичний Сонник

Снов про клопа — краще не бачити, тому що вони, як, власне, і в житті, не обіцяють нічого хорошого, ви дізнаєтеся, що ваш нинішній шанувальник — лукавих людей

Сімейний Сонник

Клоп — це гроші, докучливий знайомий, неприємності, нудьга. Уві сні шукайте клопів — неприємні клопоти, збитки. З’їли клопа — сварка з близькими людьми.

Французький Сонник

Приснився клоп — в реальному житті буде діставати докучливий людина.

Сонник Хассе

Уособлення якийсь набридливої ​​особи.

Китайський Сонник

Клопи уві сні — приємні клопоти, гроші.

Сонник Мандрівника

Клопи, воші — клопіт; гроші.

Сонник Цветкова

Будуть гроші.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: