Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник кліщ — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Бачити кліщів у себе вдома або в саду уві сні означає, що у вас є заздрісники, які зазіхають на вашу власність. Розчавити кліща уві сні — знак того, що ви вчасно спохопитеся і не наробите дурниць. Сон, в якому ви побачили, що вас укусив кліщ, віщує небезпеку для здоров’я і невдачі в справах. Багато кліщів уві сні бачити — знак того, що вам слід побоюватися бути втягнутим в сумнівну справу і компанію. Після такого сну також не слід довірятися малознайомим людям. Побачити уві сні, як кліщі повзають під вашому тілу, означає тяжкість вашого становища і безпросвітне майбутнє на деякий час.

Сонник Міллера

Кліщ уві сні віщує довгу хворобу. Якщо Вам сниться, що по Вашому тілу повзають кліщі — це знак тяжких обставин і слабкого здоров’я. Людині потрібно негайно сходити в лікарню і перевіритися. Нерідко даний символ обіцяє і недуга родичу. Сновидець буде постійно перебувати біля його ліжка і допомагати йому. Якщо Ви роздушіть на собі кліща — значить, Вас буде терзати віроломство ворогів. Якщо Ви побачите уві сні великих кліщів на стовбурі дерева — значить. Ваші вороги будь-якими способами будуть прагнути заволодіти Вашою власністю.

Еротичний Сонник

Якщо дівчині привидівся кліщ, який заліз глибоко під шкіру, їй слід звернути увагу на поведінку свого обранця. Адже він її не любить і ставиться до неї з зневагою, а знаходиться біля неї тільки через гроші. Варто тільки сказати, що ресурси вичерпані, як коханий миттєво випарується. Можливо, він навіть запропонує одружитися, потрібно відповісти відмовою і гнати його поганою мітлою. Знайти більш кращу партію для сновідіци не складає труднощів.

Сучасний Сонник

Бачити уві сні кліщів, що повзають по Вашому тілу — знак бідності, бідності, відчаю і поганого здоров’я. Дуже скоро Ви можете опинитися на лікарняному ліжку. Сон, в якому Ви тиснете кліща на своєму тілі — означає, що Ви будете роздратовані інтригами ворогів. Якщо ж уві сні Ви бачите великих кліщів на домашніх тварин — в реальному житті вороги будуть прагнути заволодіти Вашою власністю нечесним шляхом.

Езотеричний Сонник

У більшості випадків, кліщ є передвістям негативних змін. Людина може влізти в борги, потрапити в лапи шахраям або познайомитися з тим, хто буде тягнути з нього гроші протягом тривалого часу. З цієї причини потрібно бути обережним після такого сновидіння, інакше доведеться напитися горя.

Сонник Нострадамуса

Вас вкусив кліщ — займіться своїм фізичним здоров’ям, тому що це символ того, що воно помітно послабшав. Дивитися на колонію кліщів, або будь-яку групу більше десяти особин — вас чекає великий виграш, несподіваний хороший заробіток, можливо отримання цінного спадщини.

Сонник Мандрівника

Кліщ уві сні обіцяє появу ворога, який буде багато пакостити сновидцу. Однак він не повинен опускати руки, оскільки в його силах чинити гідний опір мерзенним людям.

Сонник Лоффа

Перш за все, кліщ — символ вашого ворога. Він є прообразом брехливого і мерзенного людини, який бажає вам зла і жадає заподіяти біль як душевну, так і фізичну.

Ісламський Сонник

Кліщ уві сні, знак образи, розчарування і приниження.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: