Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник клюнув півень, до чого сниться клюнув півень уві сні

З огляду на, що півник — птах «різка», примарилося, він пророкує скандали і нервування. А якщо він вас ще і клюнув уві сні, то це говорить про те, що неприємних наслідків від цих розборок вам не уникнути. Хоча деякі сонники запевняють, що приснилося Клевань птиці може натякати про якісь незавершені справи. Пригадайте всі подробиці того, як вас клюнув півень, і ви зможете зрозуміти,, до чого сниться подібний сюжет.

Сонник Міллера

Якщо вам наснився нападник півень, то це означає, що незабаром вам дуже пощастить, ви станете успішніше і багатше. Однак цей престиж перетворить вас в сноба, марнославство і чванливість якого не знатиме меж.

Бачите уві сні півнячі бої? Таке бачення означає непряму участь у скандалі: ви лаятися не будете, але причиною йому станете саме ви або ваші дії і висловлювання, віщає сонник.

Злісний житель курника як символ агресії

Більшість відомих сонників, розшифровуючи, що обіцяє сюжет, в якому на вас напав і клюнув півень, говорять про підвищеної агресії і нервозності сновидіння. Вас дратує буквально все, і ви здатні «розпалити» конфлікт з будь-якої дрібниці.

Циганський сонник, тлумачачи,, до чого сниться подібне бачення, радить уточнити, куди саме вас клюнув півень. Так, наприклад, якщо в око, то вас спробують обдурити. Величезний петушара клює вас уві сні за ногу? Вам варто з побоюванням приймати пропозиції, які виходять від малознайомих людей.

Перелякана пташка — ознака необдуманих дій

Сновидіння, в якому ви бачите, як ловите півника в курнику, а він, захищаючись, клюється, говорить про те, що ви занадто імпульсивні і готові «рубати з плеча», стверджує сонник Д. Лоффа.

А ось тлумачення сну, яке пропонує сонник Катерини Великої, запевняє нас в зворотному: якщо приснилася перелякана клюють птаха, то це ознака надмірної обережності сновидіння. Вам важко прийняти рішення, тому що ви весь час сумніваєтеся в його правильності. Особливо, якщо бачите уві сні, що півень клюнув вас в голову.

Неймовірні сновидіння: Від ліні до лицемірства

Якщо вам приснилося, що вас за обідом смажений півень клюнув, то, скоріш за все, ви забули про щось важливе. Ну, або навмисно не згадуєте про цю справу, відкладаючи його виконання на потім. Пам’ятайте, відтягуючи те, що зробити необхідно, ви позбавляєте себе задоволення пожинати плоди цієї справи вже сьогодні, а то і зовсім, ви втрачаєте з життя щось, що вам дуже знадобився б.

Сюжет, в якому вас клюнув мертвий півень, підказує: ваша дріб’язковість і неорганізованість послужить вам погану службу.

До чого сниться, що за вами женеться «господар курника» з двома головами? Це попередження про те, що ви зіткнетеся з лицемірством і зрадою.

Півнячий забарвлення уві сні

Розгадуючи, до чого сниться, що вас клюнув півень, ще одне, на що слід звернути увагу — це забарвлення пташиного пір’я. Ось, що обіцяють різні кольори уві сні:

 • Чорний — навчитеся контролювати себе;
 • Строкатий — до різноманіття подій і емоцій;
 • Білий — вас відвідає чудова ідея;
 • Золотий — до великої удачі.
 • Сонник клюнув півень, до чого сниться клюнув півень уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: