Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник клуб, до чого сниться клуб уві сні

Клуб, побачений у сні, це символ поділу людей за інтересами. Бачити себе, наприклад, в спортклубі — до змін у житті, а якщо раптом вас не пускають в яке-небудь клубне місце — в реальності ви зіткнетеся з бюрократією та хабарництвом. У пошуках відповіді на питання,, до чого сниться клуб, обов’язково згадайте всі деталі сюжету, ну і, звичайно ж, звіртеся з сонником.

Нічна тусовка — символ фізичної праці

Бачити уві сні, що ви з друзями прийшли потанцювати на нічну дискотеку — вас чекає напружена робота з урізаним часом і відрядженнями, пророкує сонник Міллера.

Працювати ді-джеєм в нічному клубі — робота вас дуже стомлює, і ви роздумуєте про те, щоб її змінити. Зараз хороший для цього час.

Бути «зіркою танцполу» уві сні — несподівано для себе ви опинитеся в центрі якогось неприємного інциденту, пов’язаного з роботою.

Наснилося, що вас не пускає на дискотеку охорона — для того, щоб виконати завдання якісно і в строк, вам доведеться зіткнутися з бюрократією і паперовою тяганиною.

Сільський «будинок культури» — бережіть своє здоров’я

Спостерігати за сільським клубом, в якому крутять дискотеку, з боку — організму потрібен відпочинок, інакше чекайте перевтоми, пророкує сонник Лоффа.

Сниться сон, що ви прийшли танцювати в «будинок колгоспника» — організм подає вам сигнал про те, що ваш руховий апарат потребує лікування.

Наснилося, що ви прийшли гуляти або танцювати в сільський «палац культури», але він закритий — вам не слід брати на себе занадто багато обов’язків, дуже швидко скінчилися внутрішні сили, пророкує Місячний сонник.

Спортивний клуб, як символ змін

Сниться, що вам доведеться йти в спортивний клуб на тренування — вам потрібно попрацювати над собою і змінити імідж з «мачо» на «інтелектуал».

Наснилося, що ви працюєте тренером в спортивному клубі — завдяки своїй витримці й умінню концентруватися на головному, життя змінитися на краще, радує Жіночий сонник.

Тренуватися в спортзалі «до сьомого поту» — ви досягнете бажаних результатів і змін у своєму житті тільки шляхом важкої праці над собою.

Елітний чоловічий клуб або Фінансові маніпуляції

Чоловік бачить, що він член респектабельного клубу для джентльменів — найближчим часом він стане меценатом, обіцяє сонник Міллера.

Жінці приснилося, що вона входжу в елітний чоловічий клуб і відчуває себе в ньому з чоловіками на рівних — в реальному житті їй несподівано може повести, вона стане популярною особистістю і отримає при цьому чималі гроші.

Бачити хлопцеві уві сні, що він грає в гру аристократів (поло на конях, гольф, хокей на траві) з соратниками — до грошових витрат і невдалим вкладенням.

Робити уві сні ремонт в будівлі, де засідає елітарне казино — слід подбати про свій імідж. Це піде на користь вашим фінансовим справах.

Гуртки за інтересами — радість і печаль будуть змінювати один одного

Сниться, що ви перебуваєте в гуртку анонімних алкоголіків — тривога і печаль будуть переслідувати вас найближчі дні, пророкує сонник Цвєткова.

Гуляти в сні в парку разом з любителями авіамоделювання чи кораблебудування, запускаючи саморобні модельки — до цікавого і пізнавального дозвілля.

Бути членом клубу самотніх сердець — до нових знайомств в реальності.

Сонник клуб, до чого сниться клуб уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: