Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник клубок змій, до чого сниться клубок змій уві сні

Уві сні будь зміїний образ має часом суперечливу трактування. Він одночасно символізує зло і мудрість, шкода і нові надії, втрати і оновлення. Сонник спробує детально розібратися,, до чого сниться клубок змій.

Попередження Міллера

Наснилося багато змій? Містер Міллер підозрює, що ви страшенно боїтеся захворіти як на звичайну застуду, так і смертельною недугою. Якщо не позбудетеся від подібних страхів, то скоро і справді зляжете з нервовим виснаженням.

Що ховається під маскою?

До чого сниться клубок змій ще? Бачити його в мріях поганий знак, який обіцяє оточення з заздрісних і злісних людей, прихованих під масками доброзичливості і лестощів.

Наснилося, що ви опинилися в оточенні шиплячих гадів? Це означає, що наяву доведеться працювати в моторошно-злісному колективі. Тому запасіться стійкістю і терпінням.

Остерігайтеся!

Поява великої кількості не отруйні плазунів сигналізує про те, що підступи будуватимуть уявні друзі, яких ви з радістю приймали вдома.

Сонник впевнений, що бачити уві сні зміїне кубло зі змієнята — до дрібних капостей колег і знайомих.

При цьому клубок змій знаменує вкрай запущену ситуацію, з якої вам вже не виплутатися. Наснилося, що змеюки при цьому жалять один одного? Має бути з боку спостерігати чужу інтригу.

Розшифровка по діям

Сонник радить зробити грунтовне тлумачення сну, спираючись на його деталі. Зокрема врахувати власну поведінку в мріях.

 • Спокійно лежать — відповідальна робота.
 • Звиваються — докори сумління.
 • Падаючі на голову — боротьба з труднощами.
 • Нападники — звинувачення, плітки.
 • Переступати через клубок змій — постійний страх.
 • Наступити на — тривога закінчиться радістю.
 • Вбивати — абсолютна перемога.
 • Наснилося, що гади вас покусали? Це дивно, але ви скоро розбагатієте! Якщо уві сні змійки почали міняти шкіру, то це знамення тотального оновлення всіх сфер життя і особисто сновидіння.

  Готуйтеся до боротьби!

  До чого плазуни сняться жінці? Якщо вони поводяться агресивно, то сонник думає, що їй буквально доведеться відбиватися від заздрісників і докучливих подруг.

  Найчастіше такий образ уві сні попереджає, що під прикриттям миловидності і участі ховаються злі побажання.

  Якщо жінці приснився клубок змій, то сонник вважає, що у неї з’явилися суперниці в любові або конкурентки на роботі.

  Непорядок в душі?

  До чого сниться, що змії на очах згортаються клубком? Сонник впевнений, що ви зробите грубу помилку і поплатитеся за цей.

  Згорнувся клубком гади уві сні уособлюють недоброго і нав’язливого людини, який здатний сіяти скандали і чвари в будь-якому місці.

  Іноді згорнувся змеючки символізують внутрішній розлад, нездатність до милосердя і позитивним емоціям.

  Дерзайте!

  Взагалі, сонник вважає клубок змій осередком різних енергій, причому як позитивних, так і виключно негативних. Ці енергії мають велику міццю і часто використовуються несвідомо.

  Бачити, як змії згортаються клубком уві сні означає, що якась сила дрімає всередині вас. І тільки від особистих зусиль і бездоганного наміри залежить, чи зможете ви підпорядкувати цю давню силу або ж підете у неї на поводу.

  Сонник клубок змій, до чого сниться клубок змій уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: