Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник клоун, до чого сниться клоун уві сні

Клоун. Цей персонаж в реальному житті може бути різним. Добрим і підступним, смішним і страшним. Все залежить від особистого до нього відношення і постановки номера. Але до чого він сниться і що таїть у собі появу циркового артиста? Сонник дасть докладні розшифровки того, що привиділося уві сні.

Весела вдача і оптимізм

Якщо напередодні ви дивилися страшний фільм, в якому під маскою симпатичного клоуна переховувався моторошний убивця, то немає нічого дивного, що вночі вам наснився саме він.

Якщо ж нічого подібного не відбувалося, то обов’язково потрібно розібратися,, до чого сниться клоун. Взагалі, його символізм досить різноманітний і суперечливий. Сонник вважає, що з одного боку він уособлює веселу вдачу, оптимізм і мудрість самого сновидіння.

Інша розшифровка сонника говорить, бачити уві сні самого себе в клоунському костюмі означає, що необдумані вчинки і зайва безпечність одного разу приведуть до дуже сумних наслідків.

Заслужену винагороду

Згідно ще одному тлумаченню сонника злий клоун уві сні є передвісником серйозних неприємностей наяву. До чого він сниться? По-перше, паяц символізує лукавого людини, якій ви довіряєте. Але дуже скоро милий і надійний приятель може перетворитися в кіношного клоуна-маніяка і вбивцю.

По-друге, страшний і злий клоун це явне вказівку на важку роботу, якої незабаром вам доведеться зайнятися. Однак сонник не радить вам переживати. Злісна маска часто приховує під собою хороші часи, і як тільки ви впораєтеся із завданням, вас чекає винагорода і заслужений відпочинок.

Власні відчуття

Щоб зрозуміти,, до чого сниться цей герой, досить згадати власні відчуття уві сні. Приснився страшний клоун, а вам було смішно і весело, значить, будь-які повороти долі ви зустрічаєте з посмішкою і терпінням. Сонник вважає таке сновидіння показником внутрішньої свободи і успіху.

Бачити в нічних мареннях злого клоуна і не злякатися його, теж хороший знак. Ви легко впораєтеся з будь-якими проблемами і повний тріумф не за горами. Якщо ж уві сні вам стало дико страшно, то в наявності страхи, які живуть в вашій душі. Сонник вважає, що без самоаналізу тут не обійтися.

Наснилося, що на вас був клоунський костюм і ви відчували себе нерозумно? Скоро вас втягнуть в сумнівне підприємство, яке скінчиться дуже сумно.

Ходіння по колу

До речі, якщо клоун приснився на цирковій арені, не забудьте розшифрувати і цей елемент. Справа в тому, що цирк сам по собі є символом повторення минулих ситуацій. Це своєрідне ходіння по колу.

Тим більше, якщо уві сні на арені був клоун, який всіляко насміхався і кривлятися вас, а потім раптом перетворився на вбивцю і маніяка. Тому якщо приснився цирк, то саме час поглянути на своє життя з боку і постаратися змінити її.

Будьте щасливі!

Дуже часто уві сні можна бачити самого себе в різних образах і клоун один з найбільш знакових. Сонник вважає, що ви вмієте посміятися над собою і легко знаходите спільну мову з оточуючими.

Однак якщо уві сні на вас були ходулі, то ви занадто зарозумілі і зарозумілі. Це ж сновидіння може бути вказівкою на те, що в реалі ви занадто безтурботні і несерйозні і одного разу це стане причиною великих складнощів. Не забувайте про це і будьте щасливі.

Сонник клоун, до чого сниться клоун уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: