Сонник клоун, до чого сниться клоун уві сні

Клоун. Цей персонаж в реальному житті може бути різним. Добрим і підступним, смішним і страшним. Все залежить від особистого до нього відношення і постановки номера. Але до чого він сниться і що таїть у собі появу циркового артиста? Сонник дасть докладні розшифровки того, що привиділося уві сні.

Весела вдача і оптимізм

Якщо напередодні ви дивилися страшний фільм, в якому під маскою симпатичного клоуна переховувався моторошний убивця, то немає нічого дивного, що вночі вам наснився саме він.

Якщо ж нічого подібного не відбувалося, то обов’язково потрібно розібратися,, до чого сниться клоун. Взагалі, його символізм досить різноманітний і суперечливий. Сонник вважає, що з одного боку він уособлює веселу вдачу, оптимізм і мудрість самого сновидіння.

Інша розшифровка сонника говорить, бачити уві сні самого себе в клоунському костюмі означає, що необдумані вчинки і зайва безпечність одного разу приведуть до дуже сумних наслідків.

Заслужену винагороду

Згідно ще одному тлумаченню сонника злий клоун уві сні є передвісником серйозних неприємностей наяву. До чого він сниться? По-перше, паяц символізує лукавого людини, якій ви довіряєте. Але дуже скоро милий і надійний приятель може перетворитися в кіношного клоуна-маніяка і вбивцю.

По-друге, страшний і злий клоун це явне вказівку на важку роботу, якої незабаром вам доведеться зайнятися. Однак сонник не радить вам переживати. Злісна маска часто приховує під собою хороші часи, і як тільки ви впораєтеся із завданням, вас чекає винагорода і заслужений відпочинок.

Власні відчуття

Щоб зрозуміти,, до чого сниться цей герой, досить згадати власні відчуття уві сні. Приснився страшний клоун, а вам було смішно і весело, значить, будь-які повороти долі ви зустрічаєте з посмішкою і терпінням. Сонник вважає таке сновидіння показником внутрішньої свободи і успіху.

Бачити в нічних мареннях злого клоуна і не злякатися його, теж хороший знак. Ви легко впораєтеся з будь-якими проблемами і повний тріумф не за горами. Якщо ж уві сні вам стало дико страшно, то в наявності страхи, які живуть в вашій душі. Сонник вважає, що без самоаналізу тут не обійтися.

Наснилося, що на вас був клоунський костюм і ви відчували себе нерозумно? Скоро вас втягнуть в сумнівне підприємство, яке скінчиться дуже сумно.

Ходіння по колу

До речі, якщо клоун приснився на цирковій арені, не забудьте розшифрувати і цей елемент. Справа в тому, що цирк сам по собі є символом повторення минулих ситуацій. Це своєрідне ходіння по колу.

Тим більше, якщо уві сні на арені був клоун, який всіляко насміхався і кривлятися вас, а потім раптом перетворився на вбивцю і маніяка. Тому якщо приснився цирк, то саме час поглянути на своє життя з боку і постаратися змінити її.

Будьте щасливі!

Дуже часто уві сні можна бачити самого себе в різних образах і клоун один з найбільш знакових. Сонник вважає, що ви вмієте посміятися над собою і легко знаходите спільну мову з оточуючими.

Однак якщо уві сні на вас були ходулі, то ви занадто зарозумілі і зарозумілі. Це ж сновидіння може бути вказівкою на те, що в реалі ви занадто безтурботні і несерйозні і одного разу це стане причиною великих складнощів. Не забувайте про це і будьте щасливі.

Сонник клоун, до чого сниться клоун уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: