Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник кладовище — до чого сниться?

Сонник Міллера

Якщо вам приснилася зимова прогулянка по кладовищу чи церковному двору, це означає, що у вашому житті поселяться злидні і бідність, і ви докладете багато зусиль, щоб хоч якось залишатися на плаву. Є ймовірність, що вам доведеться жити далеко від рідного дому, друзів і близьких. Помітити уві сні прикмети весни — до приємній обстановці, теплій дружній компанії.

Якщо на кладовищі або на церковному дворі побачили себе закохані люди, це поганий сон: мало того, що вони ніколи не перетворяться в подружжя — їм доведеться побачити, як їхні колишні обранці стануть чоловіком або дружиною зовсім інших людей. Побачити себе на кладовищі добре дивлячому, доглянутому — такий сон означає, що вам повідомлять несподівані звістки про видужання людини, якого ви вже внутрішньо оплакали; вам повернуть право на колись відібрану землю. Кладовище було старим, запущеним — вам доведеться дожити до часів, коли все улюблені вами вже покинуть вас, залишивши на піклування абсолютно чужих людей.

Якщо людині молодого віку снилося, що він прогулювався по алеях з могилами, такий сон повідомляє про ставлення до нього вірних товаришів: вони дуже люблять його і відчувають найніжніші почуття. Крім того, в його життя прийдуть прикрощі та смуток, з якими він не впорається навіть з допомогою друзів. Для нареченої побачити, як їх весільна процесія проходить через кладовище, означає смерть чоловіка від нещасного випадку. Якщо жінка, що має дітей, побачила себе уві сні несучої на кладовищі свіжі квіти, таке сновидіння обіцяє всім членам її родини добре здоров’я протягом довгих років.

Молода вдова побачила свій візит на кладовищі — вийде заміж знову. Побачила себе в печалі — сон до нових турбот і жалю. Старим людям візит на кладовищі уві сні віщує близьку кончину наяву. Споглядання маленьких дітей, серед могилок збирають квіти і відловлюють метеликів, сниться до позитивних змін, міцному і стабільному здоров’ю, довгої вірну дружбу.

Сучасний Сонник

Якщо Вам сниться, що Ви перебуваєте на добре доглянутому кладовищі — такий сон обіцяє отримання несподіваної новини про одужання того, кого Ви оплакували як померлого. Крім того. Вам повернуть незаконно відібране у Вас. Бачити уві сні заросле занедбаний цвинтар — означає, що Ви доживете до того часу, коли всі Ваші рідні залишать Вас, і про Вас піклуватимуться незнайомі люди. Якщо молодим людям сниться, що вони ходять по мовчазним алеях кладовища — це означає, що друзі будуть ставитися до них з любов’ю і ніжністю. Але їм доведеться зустрітися з сумом, від якої друзі не в силах будуть їх уберегти.

Сон, в якому наречена по шляху на шлюбну церемонію проходить через цвинтар — означає, що в результаті нещасного випадку під час подорожі вона втратить свого чоловіка. Якщо матері сниться, що вона несе свіжі квіти на цвинтарі — такий сон пророкує міцне здоров’я всім членам її сім’ї. Для молодої вдови бачити, що вона відвідує кладовище — означає, що вона незабаром змінить свою траурну одяг на вбрання нареченої. Якщо вона при цьому відчуває смуток і пригніченість — у неї з’являться нові турботи і жалю.

Для старих людей бачити уві сні цвинтар — означає, що скоро вони здійснять подорож туди, де знайдуть вічний спокій. Бачити уві сні, як маленькі діти збирають квіти і ганяються за метеликами серед могил — передвістя сприятливих змін і довгого життя для Ваших друзів. Крім того, подібний сон обіцяє довге щасливе життя самому сновидцу.

Сімейний Сонник

Опинитися на кладовищі в погану, похмуру погоду уві сні — знак того, що ваші надії на поліпшення обставин в роботі або особистому житті марні. Довга прогулянка по кладовищу віщує довге життя. Бродити серед могил уві сні — передвісник любовної туги і безнадії. Сон, в якому ви побачили, що ваш шлях лежить через кладовище, віщує вам невдачу в будь-якій справі і крах планів. Нареченим такий сон пророкує, що їхнє спільне життя триватиме недовго через нещасного випадку. Закоханим такий сон пророкує швидку розлуку і зустріч зі щасливим суперником.

Сон, в якому ви побачили, що ви читаєте написи на могильних каменях, пророкує вам отримання звісток, які виявляться фатальними для вашого благополуччя. Цвинтарний пам’ятник уві сні бачити або будувати означає закінчення тривалого заплутаної справи і поліпшення становища. Дивіться тлумачення: Надгробок, Статуя.

Запущене, зруйноване кладовище бачити уві сні означає біду, злидні, приниження, розлад справ і занепад духу. Доглянуте красиве кладовищі уві сні означає спокій і умиротворення. Іноді такий сон пророкує отримання хороших звісток від ваших близьких, які перебували в жалюгідному стані. Крім того, цей сон передвіщає благополучне вирішення спірного питання про володіння власністю або чого-небудь іншого в вашу користь. Приносити квіти на цвинтарі у сні означає, що ви Примиріться зо своїм становищем.

Англійська Сонник

Місця упокоєння покійних зазвичай символізують втрати і спогади. Сни, в яких з’являється таке місце, часто сняться тим, хто недавно втратив близьких; в інший час їх значення залежить від стану кладовища і від того, що ви відчуваєте. Темне, похмуре місце, повне розбитих або перекинутих могильних каменів, може являти собою кладовищі ваших прагнень і сподівань, але в той же час воно може означати, що всі якості, які колись не подобалися вам у собі, поховані тут, особливо якщо за межами кладовища сонячно.

Доглянуте, спокійне кладовищі означає, що ви підготовлені до змін і втрат в житті і можете оглядатися назад, не відчуваючи нічого, крім легкої печалі. Якщо ви відвідували могилу когось, кого ви знали, то чи був це один або хтось, хто вам не подобався? Про що сон міг вам говорити? Що спогади про людину не повинні померти? Або, можливо, вам слід пробачити його?

Еротичний Сонник

Якщо вам сниться, що ви взимку ходите по кладовищу, це обіцяє вам самотність. Однак якщо ви помітите ознаки весни, це означає, що вас чекає зустріч з коханим. Закохані, яким сниться, що вони знаходяться на кладовищі, в реальному житті ніколи не одружаться. Якщо вам сниться старий цвинтар, це означає, що ваш чоловік, з яким ви прожили довгий час, відвернеться від вас і піде з вашого життя.

Якщо молодим людям сниться, що вони гуляють по кладовищу, це означає, що їх друзі люблять їх. Однак такий сон обіцяє і печаль, яку друзі дозволити не можуть. Якщо нареченій сниться, що вона вступає в шлюб на кладовищі, це означає, що її чоловік загине в результаті нещасного випадку. Якщо молодій вдові сниться кладовище, це віщує їй повторний шлюб.

Ісламський Сонник

Якщо вам сниться кладовище, то вам варто згадати про вічність, відданості Аллаху. У деяких випадках це сон віщує смерть, або інші трагічні події, наприклад, тюремне ув’язнення. У ряді випадків, приснилося кладовищі обіцяє бідність і проблеми практичних справах. Можливо, вам скоро доведеться покаятися в здійснених ними помилках і пошкодувати про них. Є думка ряду вчених мужів, що сон про цвинтар, навпаки, обіцяє здоров’я і довге життя. Якщо ви побачили себе в гробниці, то вам випаде шанс зробити щось дуже важливе і хороше, і стати прикладом для всіх.

Французький Сонник

Сон про цвинтар обіцяє благополуччя, благоденство вже в самому найближчому часі. Сільський цвинтар сниться до того, що вашу душу в черговий раз відвідає чисте дитяче переживання. Дуже несприятливим є сон, в якому ви відвідали кладовище і побачили там купу кісток.

Сонник Фрейда

Для жінки сон про цвинтар пояснюється дефіцитом уваги та любові. Це не обов’язково стосується самотньої жінки, такі почуття може відчувати і сімейна дама. Подібні сни у чоловіків пов’язані з їх велелюбність, відсутністю постійних і міцних відносин.

Сонник Ванги

Коли ви бачите себе на кладовищі перед могилою з великим хрестом, вам варто звернути увагу на своє повсякденне поведінка. Можливо, ви забули, що будь-який вчинений зло повертається до творити. Вам варто наповнити своє життя добрими справами.

Езотеричний Сонник

Просто побачити — чекають безглузді турботи. Гуляти по ньому — здолають спогади, може трапитися депресія. Людям, які мають намір покинути рідні місця, пізніше доведеться страждати від ностальгії.

Сонник Цветкова

До довгого життя; побачити камені на могилах, читати на них написи — у вас буде маса друзів.

Сонник Мандрівника

Довге життя; спокій душі; гуляти серед могил розлад відносин, зрада, печаль.

Сонник Хассе

Побачити кладовищі — проживете довге життя в здоров’ї, буде успіх у справах.

Сонник Менегетті

Це позначення смертоносного або зомбуючого контексту.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: