Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник клопи, до чого сниться клопи уві сні

З давніх-давен клопи асоціюються з негативом і підлістю, ось чому сновидіння, в якому фігурують ці комахи, часто є застереженням. Незважаючи на те, що дія відбувається всього лише уві сні, побачене може і наяву обернутися неприємними подіями. Виходячи з подробиць сюжету вашого сну, сонник дає підказки, чого саме слід остерігатися: хвороби, нещасного випадку, сварки або власних руйнівних думок і вчинків.

До речі, далеко не всі тлумачення несуть негативний сенс. Ви, напевно, чули про снах-перевертнів, значення яких слід розуміти з точністю до навпаки. Роз’яснюючи,, до чого сниться зустріч з клопами, деякі сонники згадують нежданий фінансовий успіх.

Те, до чого сняться клопи, таргани і інші комахи, в реальності може виявитися всього лише віддзеркаленням вашої невпевненості у власних силах, часом відчуваєте себе жалюгідною комашкою у величезній і лякає світі. Не виключено, що саме так дає про себе знати величезне невдоволення собою, сновидіння символізує звичку ставитися до власної персони занадто критично.

До чого сняться лісові клопи, сонник пояснює вашим занепокоєнням про долю родичів і всіх тих, кого вважаєте друзями. Ви боїтеся втратити з ними контакт, готові самовіддано їх опікувати. У глибині душі ви розумієте, що ваша надмірна турботливість переходить всякі розумні межі, в той же час не ризикуєте що-небудь міняти, побоюючись зіпсувати вже сформовані відносини.

Сни-поради і сни-попередження

Сновидіння, в якому фігурують клопи в ліжку, сонник вважає попередженням. Схоже, серед тих, кому ви звикли довіряти, завелася «темна конячка». Хтось із вашого оточення має намір зробити щось свідомо неприємне для вас.

Тлумачачи, до чого сняться постільні клопи, сонник пов’язує цей образ з новими знайомими. Це будуть не просто швидкоплинні знайомства, обставини складуться так, що вам доведеться тісно співпрацювати з незнайомими раніше людьми. Взаємини можуть складатися не дуже-то гладко.

Коли сняться клопи на тілі, сонник підказує, що ви просто-напросто втомилися від свого кола спілкування. Швидше за все, мова йде про домочадців або колег по роботі. Постарайтеся знайти можливість на деякий час усамітнитися, це найвірніший спосіб позбутися від роздратування і накопичився негативу.

Приснилися клопи в волоссі свідчать про те, що вам нелегко розлучитися з тяжкими спогадами з минулого. Якщо ви за вдачею вразливі, гіркий досвід уві сні може спотворюватися і трансформуватися в подібні образи. Сон служить нагадуванням, що з вашим життям щось не так.

Коли сімейним людям сниться, як їх вночі кусають клопи, сон можна вважати передвісником домашніх негараздів. Вже давно назріває приховане невдоволення один одним, яке ось-ось почне переростати в скандали і сварки. Раз вже конфлікту не уникнути, сонник рекомендує зробити їх максимально конструктивними: не переходячи на особистості, виразно викладати свої позиції.

До чого сняться укуси клопів, сонник нерідко пояснює депресивними настроями сновидіння, які буквально переслідують його в дійсності. Цілком можливо, що це наслідки недавно пережитого сильного потрясіння. Від подібних настроїв не завжди під силу позбудеться самостійно, не нехтуйте запропонованої допомогою.

Втім, якщо вдалося розчавити клопа уві сні, побачене означає, що вам доведеться мати справу з досить серйозною проблемою. Проте, вам вдасться і її дозволити, несподівані труднощі тільки зміцнять вашу репутацію в очах оточуючих.

Тлумачення сну про клопа зі старих і нових сонників

Як вважає сонник Міллера, клопи уві сні, зовсім, як в дійсності, нічого доброго не несуть. Якщо найближчим часом сновидіння попало захворіти, швидко вилікуватися навряд чи вийде. Дрібна, на перший погляд, неприємність загрожує перерости в серйозну проблему.

Якщо вам вдалося вбити клопа уві сні, тим не менш, щось змушує вас засумніватися в тому, що клоп дійсно мертвий, будьте уважнішими до свого здоров’я. Прийміть профілактичні заходи, щоб хвороба не звалила вас в самий невідповідний момент.

Коли трапляється тиснути клопів уві сні, спостерігаючи при цьому прозорі або водянисті плями замість крові, сонник Міллера застерігає від нещасного випадку, ймовірність якого в даний момент вище, ніж будь-коли.

Якщо довелося бачити вві сні я багато клопів, повзучих по поверхні, на якій вони добре помітні, сонник пропонує переглянути свої побоювання. Багато з них сильно перебільшені, занадто багато життєвої енергії йде на марні переживання. Насправді не все настільки погано, як малює уява.

Існує і більш оптимістичне тлумачення сну: клопи, як і багато інших малоприємні образи, часто виявляються провісниками грошей, прибутку, несподіваних подарунків.

Сучасний тлумач сновидінь, а також сонник Мандрівника, Іменинників і Цвєткової в один голос радять не засмучуватися, якщо наснилися клопи, навіть якщо їх кількість здасться сновидцу лякає. Чим їх більше клопів ви побачите уві сні, то багатша станете в реальному житті.

Сонник клопи, до чого сниться клопи уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: