Сонник клізма, до чого сниться клізма уві сні

До чого сниться настільки малоприємна процедура як клізма? Підсвідомість буквально кричить уві сні: добровільно позбудьтеся від зайвого, поганого і непотрібного, інакше за вас це зроблять інші. Сонник розгляне різні варіанти образу і дасть їм точну розшифровку.

Поради Міллера

Наснилося, що вам прописали очисне захід? Це означає, що прийшов момент, коли вам доведеться позбутися від спогадів, старих зв’язків або нав’язливих страхів.

Крім того сонник Міллера радить звернути увагу на стан кишечника. Є ймовірність, що таким незвичайним чином проявляється приховане захворювання.

Дійте!

Привиділося, що ви мучилися і страждали в туалеті, поки не поставили собі клізму? Сонник переконаний: в близькому майбутньому неодмінно станете начальником.

Уві сні ви чітко усвідомили, що від якоїсь хвороби допоможе тільки радикальна чистка? Починання дадуть результати, тільки якщо ви зважитеся на рішучі, а часом і жорсткі заходи.

Якщо трапляється бачити цей сюжет досить часто, то він натякає на надмірну недовірливість і невпинну, але абсолютно не потрібну турботу про здоров’я.

Не витрачайте сили!

До чого сниться, якщо ви змушені уві сні робити клізму? Сонник підозрює, що зовсім випадково опинитеся в дуже неприємному товаристві.

Наснилося, що довелося робити чистку кишечника іншому персонажу? На жаль, ви даремно витратите час і сили, намагаючись комусь допомогти.

Якщо уві сні дивний доктор приписав робити клізму для лікування невідповідною хвороби, то ви намагаєтеся налагодити своє життя дуже невідповідним для цього методом.

Кому ставили?

До чого сниться, якщо ви ставили клізму іншому персонажу? Сонник радить згадати, хто він. Це дасть додаткове тлумачення сну.

 • Своїй дитині — гряде радість.
 • Чужому — марні клопоти.
 • Чоловікові, коханому — будете його «пиляти».
 • Незнайомцеві — дивний збіг обставин.
 • Уві сні довелося чистити клізмою кишечник собаці або кішці? Наяву посваритеся з одним або знайомим, чий образ асоціюється з зазначеними тваринами.

  Намагайтеся!

  До чого ще сниться клізма? Якщо ви добровільно пішли на цю процедуру уві сні, то при невеликому зусиллі швидко впораєтеся з виниклими труднощами.

  Наснилося, як ви ставили клізму самі собі? Сонник вважає, що деякий період ви залишитеся без грошей, і будете шукати будь-які можливості підзаробити. Однак всі спроби і зусилля принесуть лише незначне поліпшення.

  Чи не базікайте!

  До чого сниться, що після клізми екскременти вилите бурхливої ​​струменем? Ви зробите нетривіальний крок, який звільнить від обов’язків або відповідальності.

  Іноді бачити цей сюжет буквально означає: притримайте мову, ви ризикуєте сказати зайве.

  Наснилося, що хтось насильно здійснив очисне захід? Сонник пророкує серйозні збитки і навіть розорення, що стане наслідком копалень недоброзичливців.

  Сміливіше!

  Наснилося, що після клізми не можете відшукати туалет і крепитесь щосили? Сонник вважає, що наяву ви здатні до довготерпінню.

  Бачити, як калові маси після клізми виходять з тіла — означає, що вам привалило великі гроші або заслужена удача.

  Якщо ж процес очищення уві сні відбувався на очах у оточуючих, то в реальному світі ви зможете висловити свої таланти самим неординарним способом.

  Сонник клізма, до чого сниться клізма уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Можливо, вас зацікавить: