Сонник кліщ, до чого сниться кліщ уві сні

Якщо уві сні вам наснився кліщ, ймовірно, в житті є невирішені проблеми. Сонник Хассе вказує на запущені хвороби, нещире оточення, неоплачені під час рахунку. Але не тільки цей тлумач пояснює,, до чого сниться кровоссальні.

Сучасний сонник

Сюжет, в якому присутня кліщ, закликає навести порядок у своєму житті і позбутися від людей, які безсовісно користуються вами і в фізичному, і в психологічному сенсі.

Якщо сниться кліщ, що сидить на тілі, то подібні нічні марення віщують істотне поліпшення матеріального становища. Можливо, ви знайдете лазівку в законодавстві, яка допоможе списати старі борги.

Якщо приснилося, що кліщ сидить під шкірою, побачене символізує надмірну залежність від громадської думки. Сучасний сонник не дивується, що знаходиться чимало кліщів, які бажають скористатися цією слабкістю і, так чи інакше, втрутитися в життя.

Відчути уві сні укус кровоссального — до витоку енергії. Сучасний сонник нагадує, що енергія може виражатися як в трудовитратах, так і в часі або матеріальних цінностях. Варто задуматися, чи не розмінюватися ви себе даремно на кожного кліща.

Думка Шеремінской

Щоб зрозуміти,, до чого сниться укус кліща, необхідно придивитися до своїх друзів: не веде чи хтось із них гру в одні ворота, постійно отримуючи щось від вас і нічого не пропонуючи натомість? Сонник Шеремінской нагадує, що паразитом може бути не тільки кліщ.

Якщо приснилися комахи прямо на голові, це свідчить про те, що наяву хтось із знайомих зовсім знахабнів і справді має намір сісти вам на голову. Сон попереджає, що цій людині вже недостатньо ваших моральних і матеріальних ресурсів — він планує повністю підпорядкувати вас собі.

Якщо сниться, що довелося витягувати кліща, то тлумачення залежить від того, розчавили ви його чи ні. Сонник Шеремінской вважає, що в першому випадку доведеться мати справу з підступним ворогом. Якщо ж кліщ залишився неушкодженим, це означає неприємна розмова, наслідки якого виявляться нейтральними.

Пояснення сну Міллером

Сонник Міллера вважає, що кліщ зазвичай є в нічних мареннях тих, кому належить провести деякий час біля ліжка хворого. Не виключено, що ви самі будете потребувати догляду, знову ж таки, з причини поганого самопочуття. Що стало уві сні комаха також уособлює людини з корисливими намірами.

Якщо уві сні кліщі вас кусають, будьте обережні. Приснилося, можливо, означає, що завдяки своїй доброти і безвідмовності ви ризикуєте опинитися в скрутному становищі. Наприклад, допомагаючи іншим, витратите більше, ніж можете собі дозволити або візьмете на себе обтяжливі зобов’язання.

Варіанти різних тлумачів

Сонник Езопа пов’язує подібний сюжет зі всілякими позовами: розділом успадкованого майна, виробничими непорозуміннями в колективі, що стосуються фінансових питань.

Приснилося зовсім не вказує на результат справи, його мета — морально підготувати вас до майбутнього протистояння.

Що означає побачити уві сні кліща, пояснює і Ванга. Якщо він вп’явся під шкіру, уважно придивіться, чи не використовує вас хто-небудь знайомих або тих, кого вважаєте близькими. У їх числі часто числяться хитрі і дріб’язкові люди, які непогано влаштувалися, завдяки вашій доброті.

Якщо сняться кровоссальні на собаці, це може виявитися передвісником сильного розчарування в одному з приятелів. Причиною подібного явища часто є досконалий їм непорядний вчинок. Тлумач закликає не ідеалізувати своїх знайомих.

Сонник кліщ, до чого сниться кліщ уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Можливо, вас зацікавить: