Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник кашель — до чого сниться?

Сонник Лоффа

Кашель уві сні символізує бажання або необхідність терміново позбутися від чогось нестерпного, що заважає. Якщо уві сні вас мучив кашель з кров’ю, ситуація пов’язана або з близькими родичами, або з чимось, дуже близьким вашому серцю. Кашель з мокротою сниться, як уособлення того, що у вашому житті з’явилося щось чужорідне, що не вписується в звичну картину. Це, як хвороба, виводить вас з ладу і заважає займатися повсякденними справами.

Якщо кашель, який мучив вас уві сні, був чимось незвичайний, саме в цю дивовижу і полягає головне значення сну. Наприклад, при цьому у вас з рота вилітали абсолютно безглузді в даній ситуації предмети. У цьому випадку значення даного предмета в сновидінні слід вивчити окремо.

Часто в сновидіннях ми бачимо, як кашель мучить когось іншого. На відміну від інших симптомів захворювання, які зазвичай не заважають стороннім, кашель у інших людей доставляє незручності всім присутнім, отже, і уві сні мова йде про щось, що в житті цієї людини торкнеться безпосередньо вас, і це не завдасть вам наяву радості.

Якщо кашляє хтось близький, сон говорить про те, що ця людина перенесе важкі часи, йому доведеться позбутися від чогось, це торкнеться безпосередньо і вас. Наприклад, сон, в якому жінка бачить, що її чоловік кашляє кров’ю, може означати непросте протистояння між нею та близькими родичами чоловіка, швидше за все — матір’ю.

Кашель у дітей викликає не стільки незручності, скільки стурбованість, хвилювання. Сон, в якому ви стикаєтеся з тим, що кашляє ваша дитина, вказує на те, що вам доведеться похвилюватися за щось, що трапиться в їх житті. Чи приймали ви уві сні проти цього якісь заходи? Можливо, це підказка про те, що буде потрібно від вас в реальному житті, особливо якщо процес лікування мав уві сні якісь особливості, неприродні для дійсності.

Сонник Міллера

Страждати уві сні від наполегливої ​​кашлю, який ніяк не хоче залишити вас у спокої, — такий сон повідомляє, що здоров’я ваше залишає бажати кращого. Але все можна виправити, якщо наснилося, що вам вдається вилікувати його, ретельно дбаючи про себе і перетворивши це в корисну звичку. Бачити кашляють інших — в майбутньому відбудуться якісь неприємні події, з наслідками яких ви врешті-решт впораєтеся.

Сімейний Сонник

Сон про кашель бачити — знак розлади ваших справ через дрібниці, а також турботи. Чути кашель уві сні — знак поганих новин про перешкоди в справах. Лікувати кашель уві сні означає вашу щоденну боротьбу за своє місце під сонцем. Інших бачити уві сні, як вони задихаються від кашлю, — передвісник неприємностей. Дивіться тлумачення: Дихання, Задихнутися, Ліки.

Езотеричний Сонник

Кашляти уві сні — ви будете запрошені в якийсь ЗМІ, будуть опубліковані праці ваші або про вашу персону. Вас обкашлялі — це до популярності. Ви щось викашляти — залежить від того, що саме, проте це є перешкодою на шляху до успіху і вимагає термінового позбавлення.

Сонник Хассе

Почути чийсь кашель — це сон-заклик остерігатися своїх дармоїдів; кашляти самому — будете здорові протягом довгого часу.

Ісламський Сонник

Кашляти уві сні — скаржитися. Задушливий кашель — до смерті.

Сонник Цветкова

До доброму здоров’ю, успіху в справах.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: