Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник клітина, до чого сниться клітка уві сні

Клітка уві сні — символ обмеженості, надмірного контролю і скутості. Сонник,, до чого сниться цей предмет, пов’язує з відчуттям пригніченості, скутості в особистому та трудової сферах життя.

Пташки під замком — до благополуччя

Сонник чаклунки Медеї пояснює,, до чого сниться пташка в клітці, бажанням сплячої людини обзавестися сім’єю. Клітка з горобцями уві сні свідчить про настання хвороби. Приснилися голуби в клітці попереджають про ризик стати жертвою власної розбещеності та легковажності.

Бачити в снекуріц в огорожі віщує поповнення в сімействі. Годувати ворон, замкнених в клітці говорить сонником про те, що Ваші побоювання виправдаються. Сова в ув’язненні є знаком нереалізованих можливостей сплячої людини.

За версією Сонника від А до Я, канарка, що сидить в клітці, уособлює улесливі, догідливі мови брехливих опонентів. Бачити порожню кімнатку обіцяє розчарування, непередбачені обставини. Чистити її — до позбавлення від тривог.

Закриті домашні тварини — символ турботи

Наснилося клітина з білою мишею говорить про наявність серйозної таємниці, яку Ви не хочете відкривати навіть найближчим людям. Бачити уві сні закритого кота або кішку — до достатку і сімейного благополуччя. Якщо тварини були з кошеням, значить, дівчині, яка побачила сновидіння, вдасться завагітніти.

Сімейний сонник роз’яснює,, до чого сниться собака у вольєрі, що виникли негативними обставинами, які приведуть до віддалення сновидіння від друзів.

Заточена свиня — добрий знак, що віщає про перемогу над звалилися проблемами і негараздами. Випускати її, значить, наяву стати серйозним джерелом переживань близьких людей.

Гризуни під замком — готуйтеся до змін

Наснилися хом’яки, що знаходяться в клітці, значить, в реальному житті настає прекрасна пора змін. Побачити дохлого хом’яка уві сні, згідно сонником Міллера, символізує зміни в житті сновідящего, які відбудуться внаслідок випадковості або чужого втручання.

Морська свинка в клітці свідчить про нездатність сплячої людини викликати інтерес до власної персони, ніж скористаються вороги для утиски його ділових зв’язків. Побачити цього звірка поруч з хом’яком — втручання ворогів піде Вам на користь.

Те,, до чого сниться чорний щур, що знаходиться в клітці, віщає Сонником XXI століття про появу невеликих неприємностей. Домашні гризуни уві сні у вигляді щурів або кроликів віщують сонником Шеремінской багатство і сімейне благополуччя.

Спостерігати уві сні, як щури б’ються між собою — до нерозуміння між членами родини. Бачити уві сні чорних кроликів, говорить про прикрості через чиєїсь немилості, кролики білого кольору — обіцяють успіх.

Дикі звірі під замком — придивіться до оточення

Сонник Лонго тлумачить, до чого сняться слони в зоопарку, скутою натурою сновидіння, з великим вантажем надуманих комплексів. Наснилося мавпа в клітці символізує час, що звільнився, який можна присвятити улюбленим справам.

Бачити уві сні білку, яка сидить в клітці, згідно Весняного сонником, означає можливість домогтися від кого-то покори. Якщо в сновидінні, за гратами сидів заєць, значить, в реальному житті Вам нарешті вдасться впоратися зі своєю сором’язливістю.

Змія в акваріумі — ознака прихованого ворога в оточенні сновидіння. Побачений уві сні тераріум для павука пророкує про необхідність наяву спілкуватися з людьми, які мають погану репутацію. Тхір, що знаходиться в клітці, символізує підлого і заздрісного людини з Вашого оточення, який може нашкодити.

Хижаки в вольєрі — перемога над ворогами

Бачити вовка на ланцюгу або під замком, означає, що противник тимчасово знешкоджено. Приснився ведмідь за гратами попереджає про фінансові втрати, від невдалої угоди або необдуманих фінансових операцій. Причому, чим більше ведмідь уві сні, тим більше будуть збитки. Молодій дівчині, бачити білого ведмедя уособлює можливість вийти заміж за надійну людину.

Крокодил, який перебуває в тераріумі — провісник дивних обставин, які зажадають від сновідящего зосередженості і уважності. Акула в акваріумі — знак успішного контролю ситуації.

Сучасний сонник розтлумачує,, до чого сниться тигр у клітці, можливістю обдурити і обеззброїти супротивників. Замкнений або сидить на ланцюзі лев віщає про можливість зайняти керівну посаду. Посаджена під замок лисиця каже про ймовірність налагодити свої справи.

Закриті люди і сутності — до самопізнання

Людина, діти або група людей в клітці є чином самообмеження і скутості сновідящего, наявністю комплексів і страхів, від яких необхідно позбавлятися. Приснився перевертень за гратами, віщує необхідність взаємодіяти з дволикими людьми.

Предмети в клітинку — стежте за інтимом

Бачити уві сні зошит у клітинку віщує ностальгічний настрій. Сонник Фрейда пояснює,, до чого сниться піджак клітинного принта, тягою до ексгібіціоністським витівок.

Тканина або чоловіча сорочка в клітинку — уособлюють характер і поведінку сновидіння. Дівчині, носити картату чоловічу рубашкуво сні, віщує про необхідність зробити важкий вибір.

За версією Спільного тлумача, сходова клітка — образ спинного мозку. У жіночих сновидіннях, приснилися сходові або гвинтові палі, відображають неспокій сновідіци, пов’язане зі статевим життям.

Живий організм — зберігайте здоровий глузд

Бачити клітини мозку є відображенням сумнівів сплячої людини про правильність зробленого вибору. Те,, до чого сниться грудна клітка, символізує душевні цінності, внутрішній потенціал сновідящего. Наснилося яйцеклітина — обіцяє зміни в особистому житті.

Сонник клітина, до чого сниться клітка уві сні

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: