Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник клен, до чого сниться клен уві сні

Бачити розлогий клен уві сні — до повернення успіху і благополуччя. Сновидіння означає, що доля знову до вас прихильний і чергова життєва смуга буде насиченою, яскравою. А ось якщо наснилося дерево з сухими або з жовтим листям, слід насторожитися. Традиційні сонники докладно розписують,, до чого сниться стрункий клен, а до чого — засохлий пень.

Нотатки з сонника Міллера

Богатирську силу, відмінне здоров’я, удачу обіцяє психолог всім, кому приснився зелений клен. Бачити його на узліссі уві сні, обіймати — до отримання хорошого робочого місця. Густав Міллер, розповідаючи,, до чого сниться клен, рекомендує згадати, як він виглядав:

 • Квітучий, або зелений — до швидкого кар’єрного росту, вигідним угодам;
 • Осінній — до самотності;
 • З засохлими гілками — до похолодання в особистих відносинах;
 • Синій, рожевий, або пурпурний — до необачних вчинків.
 • Укладайте парі — фортуна на вашому боці

  Бачити весняний клен уві сні — до сприятливого результату справ. Сновидіння означає, що керівництво оцінить ваш проект по достоїнству і дасть можливість його реалізувати. Успішний початок бізнесу, висновок дохідних операцій — саме те, до чого сняться квітучі деревця, молоді кленове листя.

  Чути шелест крони над головою, розглядати молоді пагони — до міцного здоров’я, успіхів у спорті, на олімпіадах. Сонник Цветкова гарантує знайомства з людьми, які допоможуть започаткувати власну справу, виручать фінансами, запропонують роботу з високою зарплатою.

  Пориньте з головою в почуття

  Осінній клен свідчить про охололи почуття. Однак, якщо наснилося, що довелося збирати в гербарій кленове листя багряного або жовтого кольору, приготуйтеся до спалаху пристрасті до коханої людини. Сонник Фрейда обіцяє багато інтиму, бурхливих зустрічей і безтурботних побачень.

  До чого сняться кленові гілочки і стовбур неприродного кольору, сонник Нострадамуса пояснює по-своєму. Виявляється, ви схильні до навіженим вчинків, які можуть привести до конфузів. Віщун радить ретельно планувати справи, тільки потім діяти.

  Вчіться розлучатися гідно

  Засохлий клен уві сні символізує самотність, відлюдництво. Швидше за все, ви втратите друга або коханої назавжди і не зможете знайти йому заміну. Тлумачення сну у Ванги зводиться до довгого усамітнення сновидіння. Іноді це може привести до духовного зростання, а іноді і до деградації.

  Крім того, погано, якщо наснилися голі, або слизькі гілки клена. Цілком ймовірно, що близька людина виявиться зрадником, принесе у ваше життя біль, страждання. Обламувати їх уві сні — теж не завжди добре. Такі дії означають початок простудного захворювання, апатію. Сонники рекомендують не піддаватися нудьги, шукати позитивні сторони в будь-якій ситуації.

  Сонник клен, до чого сниться клен уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: