Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник карти — до чого сняться?

Сонник Міллера

Приснилася гра в карти, якою ви зайнялися суто для розваги, — це означає, що надії, які підтримували ваш життєвий тонус, нарешті стануть реальністю. Вилікуєтеся від незначного захворювання. Але якщо в сновидінні мала місце азартна гра на гроші, це віщує дуже серйозні складності в житті. Програш пророкує майбутню сутичку з ворогом; виграш — ваше перед законом виправдання, яке дасться вам дуже непросто.

Молодій жінці, що побачила уві сні, що її коханий грає в карти, доведеться засумніватися в тому, що його наміри будуть виключно добрими. Коли сниться гра в карти в громадських місцях або як частина світських забав, то діаманти в цьому антуражі віщують багатство; гральні клуби сняться до майбутнього вимогливому прискіпливому супутника життя, з яким буде досить складно пояснити причини частих поїздок.

Наснилися карти масті черви — значить, вас чекає доброзичливе оточення, відданість; піки пророкують жінці, що їй судилося стати вдовою з дуже великим майном, управління яким буде даватися з великими труднощами. Якщо ви уві сні грали, і виходило це у вас дуже добре, такий сон означає, що ви підете в гості, і тамтешній прийом буде дуже далекий від привітного. Однак той же сновидіння означає, що завдяки випадку ви знайдете справжніх друзів, які допоможуть вам пройти через масу випробувань. Програвали партію — значить, в своїх уподобаннях ви опинитеся нещасливі; свої справи вам так і не вдасться залагодити.

Сімейний Сонник

Карткова колода уві сні означає ваші тривоги. Тасувати колоду уві сні — до клопотів. Вважати карти уві сні віщує вам, що ви уникнете неприємних наслідків вашого необдуманого поведінки. Карткові будиночки будувати уві сні — до розчарувань і неміцному положення. Карткові фокуси уві сні — знак обману або шахрайства. Своїх знайомих бачити уві сні грають в карти означає, що вам слід задуматися про вашому оточенні і збереженні репутації. Після такого сну хтось може запропонувати вам вигоду від участі в ризикованій справі. Будьте розсудливі і не піддавайтеся спокусі легкої наживи.

Бубни уві сні бачити — до сварок через гроші, черви — до приємних зустрічей з милими людьми; піки — до невдач і засмучення; трефи — до грошей. Чим вище карта, яку ви бачите уві сні, тим більше посилюється її значення по масті. Побачити все тузи уві сні — до виконання бажання; всіх королів — до удачі; всіх дам — ​​до пліток. Один туз уві сні — це знак удачі в ризикованій справі. Мати на руках вищі бубнові або трефові карти одночасно — провал угоди, яку ви вважали безпрограшною.

Англійська Сонник

Ігри в карти — Існує безліч ігор і інтерпретацій. До чого сниться сон: Може бути, ваша підсвідомість хоче сказати, що вам варто «робити покеру особа», коли ви маєте справу з іншими людьми, особливо якщо це стосується грошей або роботи? Якщо ви грали в бридж, то, може бути, вам треба починати налагоджувати зв’язки з іншими гравцями за вашим столом? Ви щасливі, граючи в солітер, або вважали за краще б бути частиною команди? Якщо під час гри ви зіткнулися з джокером — може бути, ви страждаєте в життя від злісних жартів? Може, ви — Король або Дама свого соціального кола? Якщо ви програвали гроші, то варто задуматися про всі азартні ігри, які мають бути вам в майбутньому.

Сонник Лоффа

Карти Таро знову почали знаходити колишню колись популярність. У більшості випадків сновидіння, в яких присутня ворожіння на них, означають той факт, що сновидцу хотілося б, щоб з приводу важливого рішення, яке він повинен прийняти, висловив свою думку третейський суддя і тим самим визнав його правоту. Крім того, є ймовірність відображення такого вашого відчуття: прийняті вами рішення не грають ніякої важливої ​​ролі, ви не можете контролювати своє життя, тому що нею керує рок. Найважливішим елементом для тлумачення сну є те, чи займаєтеся в реальному житті ви подібними практиками чи ні.

Еротичний Сонник

Якщо дівчині сниться, що її коханий бере участь в азартній грі в карти, це означає, що у неї виникнуть сумніви щодо його любові. Якщо вам сниться гральний будинок, це означає, що ваш чоловік буде пред’являти до вас завищені вимоги. Можливо також, що він буде невірний вам. Якщо ви бачите карти Червової масті, це означає вірність коханої людини, карти пікової масті говорять про те, що ви будете багатою вдовою, але гроші не принесуть вам щастя. Програвати в карти — до розчарування в сердечних справах.

Сучасний Сонник

Карти — Жадібний вчинок; бубни — отримання грошей; черви — любовне підприємство; хрести — вигідна справа; піки — обман, хвороба. Грати в карти — неприємності, сварка з друзями. Але якщо Ви граєте заради виграшу — у Вас виникнуть досить серйозні труднощі. Якщо Вам сниться, що Ви програлися в карти — у Вас з’являться вороги. Якщо ж Ви виграли — в реальному житті Ви зумієте виправдатися перед законом, але потрапите в біду.

Ісламський Сонник

Вигравати в карти уві сні — ознака везіння і удачі. Незабаром всі Ваші мрії стануть реальністю. Ви отримаєте успіх, а головне знайдете справжнього і вірного друга. Програти в карти уві сні — невдача. У роботі ви так і не зможете себе реалізувати, а в сімейному житті будуть дрібні сварки і постійні конфлікти.

Сонник Хассе

Побачити гральні карти — відчуєте тривогу; будувати карткові будиночки — отримаєте новини; грати в карти — в справах опинитеся не дуже везучий; бачити або показувати карткові фокуси — станете для людей джерелом радості; спостерігати за граючими — чекають втрати через чиїхось хитрощів.

Китайський Сонник

Бачити карти уві сні — ознака гарної і безтурботного життя. Грати і вигравати в карти — удача, кар’єрний ріст, успіх в кожному починанні. Програти — на жаль, підступності, обману. Тасувати, заважати карти — доведеться прийняти важливе рішення.

Французький Сонник

Бачити карти уві сні гадальні — дізнаєтеся таємницю. Гральні карти червоної масті — до незадоволеності і невдачі в любовних справах. Гральні карти чорної масті — до приємних фінансовим несподіванок.

Сонник Ванги

Грати уві сні в карти на інтерес, задоволення, розвага — виконання бажань, поліпшення самопочуття. Грати в карти на гроші, отримувати вигоду обіцяє труднощі, перешкоди і проблеми.

Езотеричний Сонник

Обережно, вас можуть ошукати, обдурити. Розкладати їх по столу — сон пророкує, що будете в чомусь сумніватися.

Сонник Цветкова

Грати в карти, бачити карти — значить отримати невдячного одного, стати жертвою обману, втратити нажите майно.

Сонник Мандрівника

Брехня, фальш у відносинах; обман в справах. Обіграти дрібне придбання.

Сонник Менегетті

Уособлення помилкових цінностей.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: