Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник клей, до чого сниться клей уві сні

Клей уві сні зазвичай трактується сонником як знамення успішних планів, надійного партнерства, знаходження вірного рішення. Але іноді сновидіння обіцяє розрив відносин, нав’язливе увагу, монотонну роботу. Вірно інтерпретувати, до чого він сниться дадуть можливість подробиці.

Партнерство, прибуток, успішні плани

Приснилося бачення символізує з’єднання, міцність, надійне партнерство у справах.

Бачити клей уві сні означає: вас чекає фінансова удача. Прибуток, отриманий від успішного справи, стане базисом для майбутнього благополуччя.

Таке сновидіння вказує, по сонником: плани сплячого мають хороші шанси на успіх. Їх фундамент відмінно пропрацьований і досить міцний для того, щоб робити такі кроки, здатні привести до успіху.

Нюанси взаємин

До чого сниться тюбик засохлого, вже жовтого клею? Наяву належить розрив зв’язку між коханцями або охолодження подружніх відносин.

Бачили, як щось склеюєте уві сні? Взаємини з близькими змінилися, але ви цього значення не надаєте. Може бути, це непорозуміння, віддалення один від одного, але ви намагаєтеся зберегти колишній статус.

Наснилося втратити клей? Сонник пояснює: сплячий знаходиться в нерішучості, він не знає, як потрібно вчинити в ситуації, що створилася.

Нав’язливий знайомий, прикрі неприємності

Бачили клей уві сні у себе на руках? Сонник каже: у вас з’явиться досить нав’язливий знайомий, позбутися якого буде досить складно.

Якщо він виявився на руках, і сновидец ніяк не міг змити його — значить, якісь неприємності будуть докучати ще довго. Потрібно запастися терпінням.

Сонник Міллера: несподівані клопоти

До чого сниться, ніби варили клей, клейстер? Наяву несподівано з’являться клопоти по дому. Можливо, вийде з ладу якась важлива побутова річ.

Настирливий залицяльник, прагнення виправити відносини

Якщо жінці наснилося розлити його — це означає: її чекають настирливі залицяння від неприємного людини, від яких виявиться складно позбутися.

Купувати клей уві сні часто уособлює, за сонником, бажання сплячого виправити взаємини, що зіпсувалися через чогось.

Що робили?

Тлумачення сну враховує, що довелося робити з ним:

 • Просто бачити — потрібно допомогти близькій людині;
 • Купувати — належить монотонна тривала робота;
 • Випадково розлити — попереду неприємні події;
 • Клеїти папір — спробуєте заручитися підтримкою людини, у якого є хороші зв’язки;
 • Склеювати розбилася посуд — нереалізовані здібності;
 • Відчищати засохлий з одягу — треба постаратися уникнути неприємностей.
 • Приймете правильне рішення, зробите щось корисне

  Знайшли клей? Незабаром придумаєте вірне рішення для утруднення, яке давно вас турбувало. Але втілити його довго не зможете, так як для оточуючих воно виявиться занадто шокуючим.

  Наснилося змивати клей з рук? Сонник обнадіює: зможете уникнути спілкування з тим, хто намагається жити за ваш рахунок.

  Є клей з дерев уві сні — зробите щось незвичне для себе, але це принесе значну користь.

  До чого сниться приклеїтися до чогось? Це відмінне знамення: сновидцу належить отримати привабливу пропозицію роботи, вдало працевлаштуватися.

  Сонник клей, до чого сниться клей уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: