Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник картопля — до чого сниться?

Сімейний Сонник

Сни про картоплю зазвичай означають добування насущного хліба чесним, наполегливою працею. Тому садити уві сні картопля, збирати або готувати для їжі означає прибуток, яку ви витратите на свої нагальні потреби. Роздавати, продавати або бачити картопля згнилі — знак втрат, боргів і нерозумної витрати грошей. Продавати картопля іноді означає позбавлення від неприємних відвідувачів. Є картопля уві сні пророкує, що ви будете намагатися вжити ваші кошти на розвиток справи і отримання додаткового прибутку. Смажити картоплю уві сні — до шлюбного союзу. Багато картоплі бачити уві сні — до великого прибутку, заробленої кров’ю і потом. Дрібну картоплю бачити уві сні — знак життя в нужді; великий бачити — до гарних доходів.

Сучасний Сонник

Сон, в якому людині сниться картопля, віщує якісь події в житті. Наприклад, якщо в снах ви їсте картоплю, то незабаром ваші ділові якості обов’язково помітить і оцінить начальство: вас підвищать на посаді або збільшать оклад. Якщо снилося, що ви садили картоплю, то наяву перед вами відкриються хороші перспективи: кохана людина може запропонувати вам стати його другою половинкою, начальство — більш високооплачувану посаду. Гнила картопля сниться до того, що ваше теперішнє радісний стан триватиме недовго. Хвилини щастя ловите зараз.

Сонник Міллера

Якщо приснився картопля, попереду у вас якісь не дуже приємні непередбачені події. Копати картоплю — сон передвіщає, що вас чекає успіх, є її — це на велику користь. Готували з картоплі якесь блюдо — наяву знайдете відповідну роботу. Садили її уві сні — означає, мрії втіляться. Згнилий картопля символізує кінець радісною і веселою пори і вступ в період, який чимось хорошим, на жаль, ознаменований не буде.

Сонник Менегетті

Уві сні цей овоч віщує подія, яка спочатку вам здасться важливим, а потім розчарує. Чистили картоплю — радикально зміните свою думку про якусь людину і будете про нього думати тільки з позитивного боку. Садили або копали картоплю — вас чекає інтимна близькість з новим партнером.

Еротичний Сонник

Копати уві сні картопля обіцяє успіх в сердечних справах. Садити картоплю — до здійснення бажань. Однак згнилий картопля не віщує нічого доброго, він сниться до самотності і розлуці закоханих.

Езотеричний Сонник

Є або просто бачити — це сновидіння означає, що не будете ні в чому мати потребу. Готувати, варити — сон до візиту гостей здалеку. Копати, садити — вас чекає багато роботи.

Сонник Цветкова

Є картопля — сон попереджає, що щось вас не буде задовольняти; копати — до невдячної роботи.

Сонник Мандрівника

Незадовільний стан, марна або важка робота.

Сонник Хассе

Бачити або їсти страви з нього — сон до врожаю, прибутку.

Бачити картоплю — неоднозначне сновидіння. Його тлумачення залежить і від виду самого картоплі, і від дій, які виробляє сплячий. Якщо сниться вже зібраний відмінний урожай картоплі, велика картопля в сітках або мішках — це сприятливий знак, який свідчить про те, що попереду — сите життя, безхмарне існування, яке, однак, не можна назвати розкішним. Дрібна картопля, навіть якщо її приснилося багато, обіцяє неприємності, сльози, хоча в кінцевому підсумку все це не принесе серйозних бід.

Якщо вам сниться картопля в поле, картопля, який пора викопувати — сновидіння попереджає про те, що плодами вашої праці можуть скористатися інші люди. Зверніть увагу на те, чиє поле це було уві сні, збиралися ви цю картоплю копати, і якщо так, чи виникли у вас з цим якісь труднощі (відсутність помічників, техніки, несприятливі погодні умови і т. п.). Все це допоможе вам зрозуміти, наскільки благополучно ви зможете завершити якийсь трудовий період у вашому житті, закінчити роботу, побудувати будинок, зробити покупку, на яку збирали кошти, і т. п.

Якщо уві сні вам довелося копати картоплю, яка належала не вам — попереду невдячна робота, за яку ви не отримаєте нічого. Зверніть увагу на те, чому ви це робили? Хто був господарем поля? Якщо ви повинні були щось отримати за роботу, то що? Якщо копати картоплю уві сні ви взялися за наймом, то в реальному житті це може означати, що ви можете зробити помилку (або вже зробили її) з вибором роботи або виду трудової діяльності в цілому.

Частка картоплі сниться до позитивних змін, яких, однак, доведеться трохи почекати. Добре, якщо ви чистили велику картоплю. Якщо вам приснилася каструля з очищеної різаної картоплею, то чекати благополучного періоду залишилося зовсім недовго. Якщо вам приснилася зіпсована картопля, гнила, то надіям на кращу долю, по всій видимості, в найближчому році збутися не вдасться. Однак, в будь-якому випадку слід звертати увагу і на деталі сновидіння. Згнив чи вся картопля, заготовлений вами на зиму, або ж ви просто побачили гнилі овочі на ринку або на прилавку магазину? Чим менше критична ситуація уві сні, тим краще вона і наяву.

Часто уві сні люди готують з картоплі різні страви. В цілому це добрий знак, але їжа при цьому обов’язково повинна виглядати привабливо, здаватися смачною. Навіть звичайна смажена картопля або картопляне пюре уві сні можуть виглядати як надзвичайно апетитно, так і непривабливо, якщо, наприклад, блюдо охололо і вже стемніло. Те ж саме можна сказати і про сновидіння, в якому вам довелося їсти картоплю. Але, навіть якщо вона була дуже смачна, дуже вже значних змін вашому житті на краще очікувати в найближчий рік не варто. Полоти картоплю уві сні — до розчарування.

Сонник Міллера

Сон про картоплю загрожує випадковостями не кращої якості. Копати уві сні картоплю — знак прийдешнього успіху. Є картоплю уві сні — означає істотну вигоду. Приготування картоплі обіцяє Вам відповідну роботу. Якщо Ви садите уві сні картоплю — значить. Ви можете розраховувати на виконання Ваших бажань. Якщо Вам присниться згнила картопля — значить, Вашим радощам і задоволень настане кінець і Ваше майбутнє не віщує нічого доброго.

Сучасний Сонник

Якщо ви садите уві сні картоплю — ви можете розраховувати на виконання ваших бажань. Копати її — знак прийдешнього успіху. Готувати картоплю — до нової, гарної роботи. Є її — до значної вигоди.

Езотеричний Сонник

Бачити, є — до достатку. Варити, готувати — до гостей здалеку. Викопувати, садити — вам належить багато працювати.

Сонник Мандрівника

Невдячний або важка праця.

Таємниці снів

Зараз ви знаходитесь тут:

Це читають найбільше:

Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


У які дні тижня збуваються сни?

Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


Дізнатись значення сну

Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

Можливо, вас зацікавить: