Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник кішка нападає, до чого сниться кішка нападає уві сні

Якщо кішка нападає уві сні — треба готуватися до неприємностей наяву. Сонники сходяться на думці, що це дуже несприятливий символ, що передвіщає підступи недоброзичливців, наклеп, зрадництво. Зрозуміти,, до чого сниться такий сюжет, допоможуть подробиці бачення.

Інтриги, плітки проти вас

Наснилося, ніби кішка нападає і кусає? Сонник попереджає: наяву доведеться відбивати дуже болючий удар.

До чого сниться, як вона кидається і кусає за руку? Проти вас плетуть інтриги товариші по службі. Накинулася і кусає за ногу — підступи будує хтось із близьких. Слід з’ясувати, хто це і переглянути ставлення до нього.

Бачити такий напад уві сні означає: в вашому оточенні з’явився брехун. Внаслідок цього з’явилася кров? Треба остерігатися нових знайомств.

Кішка нападає і дряпає сновидіння — сонник вказує: про нього розпустять наклепницькі чутки. Також приснився рана від котячих кігтів означає: людина незабаром стане ревнувати кохану (коханого).

Бійтеся людей зі свого оточення

Сюжет, ніби кішка нападає, попереджає про можливу швидку хвороби. Потрібно поберегти здоров’я.

Наснилося, ніби їх було багато? Сонник сповіщає: навколо людини безліч зрадників. Потрібно вести себе обережніше — більше покладатися на власні сили.

Багато розлючених кішок, що атакують вас уві сні, що дряпають, кусають, уособлюють недобросовісних партнерів, які обдурять і заберуть частину прибутку.

Підступи ворогів

Бачити багато кидаються на сплячого кішок, віщує відкрите зіткнення з декількома злостивцями.

Якщо приснилося, як кішка нападає — значить, по сонником, злостивці намагаються приховати від сновидіння правду, реальні факти.

Таке бачення уві сні є передвістям: з’являться нові вороги, здатні серйозно шкодити або ж активізуються старі.

Готуйтеся долати невдачі

Бачити кидаються один на одного кота і собаку — людини чекає любовна невдача. Також якщо це незалежне тварина сама кинулася на собаку уві сні — належить сварка з кимось, кого ви вважали своїм другом.

До чого сниться, ніби чорна кішка нападає? Сонник повідомляє: явний недруг, суперник, який має погані наміри проти сплячого, спробує їх здійснити дуже скоро.

Також кидається чорна киця віщує нещастя: можливо, обставини складуться досить невдало, але нічого зробити буде не можна.

Яка вона?

Тлумачення сну враховує, якою вона була:

 • Чорна — віщує небезпеку;
 • Біла — ідеї, пропозиції сновидіння будуть сприйняті негативно;
 • Руда — попереду сильне емоційне потрясіння;
 • Сіра — негативні події, які відбудуться раптово;
 • Дика — протест проти рутини, монотонності життя;
 • Домашня — брехня, нещирість, лицемірство з боку близьких.
 • Бійка з дикої представницею сімейства котячих також сигналізує уві сні: сплячому некомфортно в великому колективі, він не зможе пристосуватися, стати там своїм.

  Нападаюча руда кішка обіцяє невдачі в особистих відносинах, сім’ї. Ви завинили перед дружиною (чоловіком), втратите довіру своєї половинки.

  Інтерпретація по сонником Міллера

  До чого сниться нападаюча домашня улюблениця? Вороги сновидіння підуть на все, щоб очорнити його, зіпсувати репутацію. Якщо вона подряпала — можна позбутися власності. Коли ж вдалося її прогнати — сплячий подолає всі перешкоди, його життя значно покращиться.

  Сонник кішка нападає, до чого сниться кішка нападає уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: