Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник котячі екскременти, до чого сниться котячі екскременти уві сні

Екскременти, побачені уві сні, будь-то людські фекалії або екскременти тварин, зазвичай символізують несподіваний прибуток або подарунок. Але до всіх чи випорожненням застосовна ця трактування? Давайте візьмемо за основу котячі екскременти і уточнимо у сонників, до чого вони сняться.

Сонник Міллера

Густав Міллер вважав, що будь-які фекалії, що людські, що котячі, означають швидке збагачення. Причому легке — гроші ніби «з неба впадуть» на сновидіння.

Бачите уві сні, як кішка наклала купу в ямі з гноєм? Відмінне сновидіння, яке означає приємний сюрприз, а аграріям і всім тим, хто займається фермерством і овочівництвом, дане сновидіння обіцяє хороший врожай. Вступити в котячі екскременти — знак отримання невеликої суми грошей в подарунок.

Місцезнаходження фекалій розповість про подальші події

Важливим фактором для отримання точного тлумачення сну, є доскональне розкладання мрії на деталі. Часом, найдрібніша подробиця, побачена уві сні, кардинально змінює зміст і значення приснився. Щоб не потрапити в халепу, тлумачачи, до чого сняться котячі екскременти, уточніть, де саме ви їх бачили уві сні. Отже:

 • В своїй тарілці — «голодні роки» вам не страшні, у вас буде достатньо грошей;
 • Купка лежить у вашого порога — ви отримаєте гроші за роботу, зроблену колись давно;
 • Кішка нагадила під ліжком або на ліжку — можливо, вас чекає поповнення в родині;
 • Наснилося багато куп, розкиданих по саду або двору — до приїзду забезпечених гостей;
 • На підвіконні або балконі — вам повернуть старий борг.
 • Прибирання «неподобства», або Від ганьби до успіху

  Окрема тема для тлумачення, до чого сняться котячі випорожнення — це їх прибирання. Якщо уві сні вам довелося прибирати туалет своєї кішки, то будьте готові, що незабаром вам доведеться виправдовуватися перед кимось за свої вчинки або слова. Навчіться стримувати свої емоції, щоб не страждати від конфузів, радить сонник пастора Лоффа.

  Інші тлумачення сновидінь, в яких ви забираєте котячі екскременти, дає Східний сонник. За його версією, такі сюжети можуть наснитися перед укладенням важливої ​​угоди. Бачите, що вам вдалося прибрати, але ви вимазалися з ніг до голови — можете розраховувати на солідні дивіденди. Прибирати і залишитися чистим — гірше трактування, так як пророкує вона незначний дохід.

  Що обіцяють котячі екскременти, що знаходяться в роті у сновидіння

  Досить дивний і неприємний сюжет, на подив, зустрічається на сторінках багатьох сонників. І кожен з них має свою думку з цього приводу.

  Тлумач Нострадамуса запевняє, що приснилися котячі екскременти в роті, обіцяють збільшення капіталу людині, побачивши подібне уві сні. А доб’ється він цього виключно своїм умінням говорити і переконувати.

  Сонник Білого Мага, тлумачачи, до чого сняться подібні картинки, говорить про жадібності і корисливості сновидіння. А ось трактування медіума міс Хассе і Циганського сонника збігаються, і означають вони нездатність людини промовчати і не висловлюватися, коли його не просять.

  Сонник котячі екскременти, до чого сниться котячі екскременти уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: