Sonnyk.com.ua

Значення снів українською мовою

Сонник кочерга, до чого сниться кочерга уві сні

Сонник вважає, що кочерга уві сні — не дружелюбне ознаку. Те,, до чого сниться цей предмет домашнього вжитку, часто пов’язане з ворожнечею, недовірою, подоланням труднощів. Деякі тлумачення пропонують підказки, як згладити гострі кути і домогтися свого.

Пророцтва Міллера

Якщо наснилася розпечена кочерга, сонник Міллера попереджає про прийдешні випробуваннях. Якщо уві сні довелося битися, орудуючи цього кухонним начинням, тлумачення сну обнадіює, що несприятливі обставини і недруги будуть розбиті сновидцем в пух і прах.

Жіночий прогноз

Сонник в деталях розповідає,, до чого сниться дівчатам і жінкам ворушити вугілля в печі. Коли трапляється бачити себе за таким заняттям, наяву пощастить задовольнити свою цікавість. Правда, невідомо, обрадує чи інформація, яку вдасться роздобути.

Якщо кочергу довелося використовувати в якості зброї, не слід надто довіряти балакучої подрузі. Загрожувати комусь кочергою доводиться в період охолодження відносин з чоловіком або коханим.

У Східному прогнозі кочерга в руках символізує готовність кинути виклик своєму оточенню. Бачити уві сні подібне трапляється, якщо у обранця виникли сумніви, чи буде сновидицей доброю господинею.

Старовинні тлумачення

Бачити кочергу уві сні доводилося з незапам’ятних часів. Ось як звучать перевірені часом інтерпретації старовинних сонників:

 • Снотолкователь Велеса віщує велику сварку, що загрожує перерости в бійку;
 • Апостол Симон Кананіт пророкує період стабільності і відмінне самопочуття;
 • Осіннім іменинникам слід остерігатися жінки, здатної зашкодити всерйоз і надовго;
 • Русский снотолкователь нагадує, що вулиця — небезпечне місце;
 • Сонник Цветкова попереджає про можливі розбіжності в колі друзів, сусідів або колег;
 • Слов’янський тлумач говорить про підвищену ймовірність сімейних скандалів.
 • Життя боротьба

  У Сучасному провісника також знайдеться пояснення,, до чого сниться розпечена кочерга. Якщо довелося бачити уві сні такий символ, ваш рішучий настрій не знає кордонів. Чи не зупинять ні труднощі, ні осуд близьких.

  Якщо приснився червоного розпечений предмет, тлумач О. Адаскіной вважає, що сновидець недооцінює небезпеку, що загрожує. Коли приснилося, що ви тримаєте його і не відчуваєте жар, це означає, що недоброзичливці не посміють зазіхнути на ваші інтереси.

  Коли уві сні чітко фігурує кочерга, Універсальний сонник обіцяє, що вдасться вивести на чисту воду інтриганів і пліткарів. Деякі з них будуть вкрай здивовані, дізнавшись, що їхні балачки, бачте, кому-то заважала.

  Дорогу здолає той, хто йде

  Якщо довелося бачити, як хтось ворушить вугілля в каміні замість вас, снотолкователь літніх іменинників вважає вас раціональним і практичною людиною, схильним діяти осмислено.

  У прогнозі А. Минделл гаряча кочерга, яка вам приснилася, означає якраз ту загартування і, які допоможуть досягти заповітної мети. Те,, до чого сниться символ, обіцяє певні проблеми, але, судячи з результату, за них варто тільки подякувати долі.

  Тому, кому пощастило бачити, як в результаті його дій полум’я в каміні яскраво розгорається, Великий сонник Фебе обіцяє приплив енергії і натхнення, щоб успішно реалізувати все задумане.

  Сонник кочерга, до чого сниться кочерга уві сні

  Таємниці снів

  Зараз ви знаходитесь тут:

  Це читають найбільше:

  Що зробити, щоб поганий сон не збувся?

  Буває таке, що нам наснився поганий сон і ми дуже хочемо, щоб його події ніяк не вплинули на реальне життя, тим більше, не були у нього втілені. Існує кілька варіантив різних дій, які допоможуть нейтралізувати дію поганого сну, починаючи від молитов Богу і закінчуючи народними засобами, первевіреними сторіччями. У статті ви знайдете подробиці та детальні інструкції, дотримуючись яких можна домогтися того, що поганий сон не збудеться.


  У які дні тижня збуваються сни?

  Ви знаєте, що сни збуваються не завжди? Справа у тому, що є дні тижня, у які сон виявиться пророчим із великою ймовірністю, але є і дні, у які сни не збуваються, або збуваються лише хороші. Саме про це йде мова у наступній статті, тут розглянуто не лише самі дні, а і теми, на які ви бачите сни і ймовірність того, що сон збудеться у реальному житті. Радимо вам прочитати її і у майбутньому знати ці тонкощі.


  Дізнатись значення сну

  Хочете дізнатись значення сну, який вам наснився цієї ночі? У такому разі пропонуємо перейти на цю сторінку нашого сайту і обрати літеру, на яку починається ваш сон. Між іншим, звертаємо увагу на те, що далеко не завжди сон потрібно сприймати буквально, дуже часто ми бачимо вночі образи, які розшифровуються у дещо абсолютно на них несхоже. І як водиться, різні сонники тлумачать їх по-різному. Ми зібрали найбільш точні данні, які заслуговують довіри.

  Можливо, вас зацікавить: